Ile pracodawca płaci za Twoją … wizytę w toalecie

Dość niesmaczny to temat, ale …wizyty toalecie to część naszego codziennego życia a także- dla niektórych – część codziennego dnia w pracy. Jeśli tylko nie pracujesz na akord, lecz masz płaconą pensję za etat, to pracodawca płaci ci także za twój czas, który spędzasz w pracowniczej łazience. Ile zatem warte jest twoje posiedzenie na tronie?

Temat ten zainteresował twórców witryny WorkPoop (w tłum. Pracownicza Kupka), którzy stworzyli licznik In-line umożliwiający obliczenie tego, ile zarabiasz w trakcie, kiedy korzystasz w pracy z toalety. Aby się tego dowiedzieć, należy w poszczególne pola wpisać:

Jeśli nie wiesz jak długo zajmuje ci wyjście do toalety, po prawej stronie masz licznik czasu który włączasz wychodząc do toalety i wyłączasz wracając – dzięki temu dowiesz się ile czasu zajęło ci wypróżnianie. (Mała podpowiedź- obliczono, że w toalecie pracowniczej rocznie spędzamy średnio 65 godzin)

Okropne? Pierwsze co nasuwa się na myśl to pytanie – skąd Amerykanie mają tyle czasu na to, by tworzyć tak dziwaczne serwisy…