Google nagradza hobbystów z YouTube

Nie tylko na pracy można zarobić. Niektórym udaje się zarobić na swoim hobby. I to całkiem niespodziewanie. 500 hobbystów z YouTube od Google, w ramach świątecznego bonusu dostało po 1000$ w bonach. Całkiem miła premia prawda?

500 najbardziej popularnych wydawców na YouTube (czyli osób, których kanały i produkcje są najchętniej oglądane i które stały się swoistymi gwiazdami YouTube) otrzyma od Google bony o wartości 1000$, które będzie można wydać na nowy i lepszy sprzęt, który poprawi jakość produkcji video. Dzięki takiemu podarunkowi, Google zapewnia sobie lepszą jakość filmików, które ściągają przed monitory tysiące użytkowników. Twórcy filmików zyskują zaś środki na lepszej jakości sprzęt, który na pewno ułatwi im realizację hobby.

500 najlepszych z najlepszych (wybranych ze względu na ilość odsłon ich kanałów) będzie mogło premię od Google wydać w sieci B&H Photo. Jak widać, nasze realizowane z pasją hobby również może przynieść nam profity finansowe. Może zatem nie warto ograniczać się jedynie do pracy i oglądania telewizji w życiu? Pasja pozwala nam odreagować codzienny stres, przynosi satysfakcję i zadowolenie, sprawia że stajemy sie bardziej twórczy i interesujący dla innych i mamy co wpisać w nasze CV (a niekiedy może przynieść nam dodatkowy dochód) – czas więc może ruszyć się sprzed telewizora lub wyłączyć wreszcie Facebooka i znaleźć sobie ciekawe hobby?

Poniżej możecie obejrzeć filmik jednego z beneficjentów Google – MysteryGuitarMan, którego filmiki liczą nierzadko ponad 2 mln odsłon: