Daj upust emocjom i Kopnij Szefa wirtualnie

Szef jest źródłem wielu emocji. I to nie zawsze pozytywnych. A ponieważ Polacy lubią narzekać, nowy serwis – kopnijszefa.pl, w którym na swojego szefa można ponarzekać do woli, może stać się popularny. Szkoda jedynie, że są w serwisie opowieści o szefach cenionych i szanowanych.

Serwisy internetowe, w których można zamieszczać opinie o swoich pracodawcach, atmosferze panującej w miejscu pracy i warunkach pracy, nie mają w Polsce szczęścia i jeden po drugim są likwidowane.  Ujawnienie nazwy firmy powoduje prędzej czy później reakcję ze strony pracodawców zmierzającą do zamknięcia serwisu z opiniami pracowników.

Serwis kopnijszefa.pl, to jednak nie źródło informacji o danej firmie czy konkretnym Szefie, ale możliwość wyrzucenia z siebie nagromadzonych frustracji i opisania swoich najgorszych przejść z szefostwem. Wszystko oczywiście anonimowo, stąd szanse na to, że serwis pożyje nieco dłużej.

Nowe miejsce na arenie serwisów społecznościowych, przypomina polską wersję amerykańskiego konkursu na złego szefa, tyle że w przypadku polskiego serwisu, umieszczający swoją historię jest całkowicie anonimowy, a opinie nie są nagradzane.