Auto lub mieszkanie w prezencie od szefa?

diamond-1186139_640Czy wyobrażacie sobie, że wasz szef daje wam mieszkanie? Albo samochód? Brzmi  nieprawdopodobnie! A taki prezent otrzymali podobno pracownicy firmy Hari Krishna Exports w Indiach. Mało tego, hojny szef rozdał 1260 aut i 400 mieszkań!

Savji Dholakia, szef firmy eksportującej kamienie szlachetne (głównie diamenty) , kosztowne prezenty daje lojalnym pracownikom już od lat. Zaczęło się od samochodów 20 lat temu, które dostało 3 pracowników. Rok temu, szef rozdał 200 mieszkań i 491 samochodów, ale w tym roku przeszedł samego siebie i na 25 lecie firmy uszczęśliwił 1700 pracowników.

Prezenty dostali pracownicy, którzy osiągnęli w tym roku najlepsze wyniki. Ci, którzy nie mieli samochodów otrzymali pojazd, a ci, którzy auto już posiadali – mieszkanie. Firma, którą zarządza Savji Dholakia eksportuje diamenty do ponad 70 krajów, osiągając przy tym ponad 700 mln $ przychodu rocznie. Zdaniem hojnego szefa, danie pracownikom samochodu i mieszkania uwalnia go od codziennych trosk i zmartwień o rodzinę i dzięki temu pracownik może w pełni skoncentrować się na pracy.

Auto i mieszkanie to nie jedyne prezenty od szefa. Sponsoruje on również 15 dniowe wakacje dla rodziców pracownika.

Każdy z nas chciałby takiego szefa, prawda?

Źródło:cnn.com

Tagi: