10 biurowych gadżetów na USB

Zapraszamy na przegląd akcesoriów na USB. I tych przydatnych, i tych zupełnie bez sensu.

wiatraczekUpały już za kilka miesięcy. Wprawdzie taki wiatraczek nie zapewni pełnej ochłody, ale na pewno nieco pomoże w walce ze zbyt wysokimi temperaturami. A do tego odmierza czas do końca pracy. Zasilany przez USB nie wymaga żadnej instalacji.

odkurzacz2Czy wiesz, ile okruchów i pyłu gromadzi się w klawiaturze? Wytrzepać jej nie ma jak, ale możesz ją odkurzyć za pomocą odkurzacza na USB. W cenie kilkunastu złotych. Na długo nie wystarczy, ale pomoże przedłużyć żywotność laptopa.

odkurzacz1

lix-3d-penLubisz bazgrać w trakcie zebrań? W takim razie musisz to mieć. Lix 3D Pen to nic innego jak mała, lekka i zasilana przez USB drukarka 3D. W trakcie nudnego zebrania możesz udawać że notujesz a twoje „bazgroty” mogą przybrać realną formę. Potem wystarczy już tylko dołożyć zapięcie i można zacząć handel kolczykami na Allegro.

Na razie dostępny jedynie za pomocą KickStartera

helmTaki projekt mógł się narodzić jedynie w Japonii. Masujący hełm na USB wygląda jak żywcem wyciągnięty z filmu sci-fi, ale podobno wibracjami masuje i może ukoić ból głowy oraz skołatane nerwy.

Connectland-USB-LockNie chcesz by ktoś grzebał w Twoich plikach? Załóż na pendrive’a nakładkę z szyfrem, a Twoje dane będą bezpieczne.

podkladki podgrzewaczBy kawa/herbata nigdy nie była zimna, nawet jeśli tuż po 8:00 zadzwoni nadgorliwy klient.

usbkomar2Lubisz pracować na łonie natury? Niestety, komary potrafią zepsuć cały efekt. Jeśli jednak masz zasilany przez USB odstraszacz, to będziesz w stanie pracować w spokoju cały wieczór.

usbkomar

Na poprawę jakości powietrza takie oto urządzenie może okazać się niezwykle przydatne.

scanmarkerPotrzebujesz przerobić na wersję cyfrową odręczną notatkę bądź skopiować kilka linijek tekstu z druku? Nie ma problemu – ręczny skaner to załatwi. Pozwala digitalizować notatki do formatu Worda, Excela i Power Pointa.

ochładzaćTrudno o lepszą propozycję na koniec… Gdyby od nadmiaru gadżetów rozbolała Was głowa bądź od nadmiaru pracy mózg zaczął się przegrzewać, to USB Forehead Neck Cooler służy wszelką pomocą…

Tagi: