Nap Head Pillow – gadżet do spania w pracy

Czasami w pracy po prostu nas ścina. Kończy się energia jakby ktoś wyciągnął nam wtyczkę z kontaktu. W takich sytuacjach idealnie byłoby się zdrzemnąć. Jak to jednak zrobić w biurze skoro co chwilę ktoś chodzi, czymś szura i ogólnie nie ma spokoju? Rozwiązaniem może być Nap Head Pillow – poduszka na głowę umożliwiająca spokojną drzemkę.

Nap Haed Pillow to coś w rodzaju czapki z otworami w miejscach uszu i twarzy. Wykonana z miękkiego, wyściełanego materiału pozwala na oparcie głowy o blat biurka lub ścianę za krzesłem bez ryzyka tego, że odgnieciemy sobie czoło czy głowę. Poza tym otwory na uszy pozwalają na włożenie w poduszkę rąk i ułożenie jej pod głową. Pianka izoluje od dźwięków, więc przynajmniej w teorii mamy nieco prywatności. Pamiętajcie tylko by używając jej w miejscu innym niż biurko nie pozostawiać dokumentów i telefonu na widoku – możecie obudzić się już bez niego.

Wprawdzie nie do końca wyobrażam sobie jak możliwe byłoby zastosowanie takiego gadżetu w realu, ale przyznacie, że wygląda niepokojąco zabawnie.