Luksusowy fotel biurowy

Dobry fotel biurowy to podstawa prawidłowej postawy i odciążenia kręgosłupa. Coraz więcej pracowników biurowych skarży się na bolące plecy, warto więc zaopatrzyć się w dobrej jakości fotel. Niektóre jednak biurowe fotele dostępne na rynku, nie są przeznaczone dla zwykłych śmiertelników. Tak jak np. krzesło projektu Pietro Lovato.

Viva Luxury, tak nazywa się bowiem skromne krzesło prezesa, inkrustowane jest złotem i brylantami, a siedzisko wykonano ze skóry krokodyla. Na podłokietnikach umieszczono całkiem spore szmaragdy, a ich brzegi wyłożono 222 brylantami. Oczywiście, krzesło poza ociekaniem złotem, ma też inne funkcje – można regulować wysokość i odchylenie oparcia w pięciu pozycjach a specjalne amortyzatory dbają o to by użytkownik nawet nie poczuł tego, że się na krześle wierci. Krzesełko kosztuje „jedynie” 200.000 Euro.

Jest to niewątpliwie najbardziej luksusowe krzesło jakie mógłby sobie sprawić szef – pytanie tylko czy w upały, siedzenie na skórze krokodyla nie jest nieco niewygodne? Nie wiem jak wy, ale im dłużej patrzę na ten niezwykły biurowy fotelik, tym częściej przychodzi mi na myśl cepelia dla nowobogackich.

źródło:bornrich.org