Krawatopoduszka dla sennych pracowników

Coraz częściej natrafiam w Internecie na propozycje gadżetów biurowych – do tej pory dość wąską kategorię produktów sprowadzającą się głównie do długopisów i podajników na spinacze. Znak to niechybnie taki, że coraz więcej czasu spędzamy w biurach i potrzebujemy w pracy różnorodnych „umilaczy” czasu. Przydatnym gadżetem niewątpliwie jest dmuchany krawat, który w trakcie nudnego zebrania posłużyć może jako… poduszka.

Pracownik, który stale pracuje w nadgodzinach, prędzej czy później staje się chodzącym zombie. Brak snu zaczyna dawać mu się we znaki. Poza tym, 15 minutowa drzemka w czasie pracy wzmaga efektywność pracownika. Co zrobić jednak, gdy dopada nas senność a nie mamy biurowej kanapy? Wtedy mając Pillow Tie, czyli krawat – poduszkę, możemy choć na chwilę złożyć głowę na nieco bardziej wygodnej powierzchni niż twarda klawiatura.

Pillow Tie wygląda jak zwyczajny krawat. Jego sekret tkwi w wentylu osadzonym od wewnętrznej części krawata i specjalnej wyściółce z elastycznego tworzywa. Dwa mocne oddechy wystarczą, by nadmuchać nasz krawat i wykorzystać go jako poduszkę. Po zakończonej drzemce wypuszczamy z krawata powietrze i budzimy się do życia, jak gdybyśmy nigdy nie spali.

Pillow Tie to gadżet dostępny jak na razie w USA – prawdopodobnie jednak szybko pojawi się w Polsce – tego typu zabawne gadżety świetnie się bowiem u nas sprzedają. Krawaty dostępne są w szerokiej gamie wzorów w cenie około 20$.