Karaoke świetnym pomysłem na imprezę integracyjną

Chcecie zorganizować wyjście na imprezę firmową ale nie wiecie jak przekonać szefa by naruszył nieco budżet socjalny na taką okazję? Spróbujcie przekonać szefa, że wyjdzie to na dobre zespołowi pracowniczemu. Musicie tylko wybrać odpowiednią atrakcję na imprezę- na przykład karaoke. Wspólne śpiewanie bardzo poprawia współpracę między członkami zespołu i wzmacnia umiejętności komunikacji u pracowników.

W ubiegłym roku, przeprowadzono na Uniwersytecie Standford badanie, które wykazało, że każde zadanie zespołowe, które wymaga synchronizacji od uczestników, wspomaga rozwój umiejętności pracy w zespole. Grupa badanych, której przed rozwiązaniem zadania kazano synchronicznie maszerować, była mocniej nastawiona na współpracę niż grupa która po prostu luźno spacerowała przed wykonaniem zadania. Karaoke może więc być sposobem na wzmocnienie kompetencji umiejętności pracy w zespole!

Poza tym, szefa może przekonać tez fakt iż wspólne wyjście na karaoke, to jedna z tańszych opcji imprez integracyjnych, na która może pozwolić sobie szef nawet w kryzysie.

Poszlibyście na karaoke ze współpracownikami? A może już kiedyś byliście? Opowiedzcie jak było!