Jak wykorzystać biurowe żółte karteczki do zabawy? 10 pomysłów

W piątek, pod koniec pracy z reguły czekamy już końca męczącego tygodnia i nie bardzo mamy siłę na kolejne raporty, zestawienia czy tworzenie strategii rozwoju lub planów marketingowych. Mamy ochotę na nieco rozrywki, którą zapewnić nam mogą materiału biurowe! Zobaczcie jak kreatywnie można wykorzystać zwykłe, żółte karteczki, których całe mnóstwo znaleźć można w każdym niemalże biurze.

1. Pierwsza akcja z karteczkami, to dowcip urodzinowy, który koledzy z biura zrobili współpracownikowi. Zużyli na oklejenie całego biura ponad 1200 karteczek (zaopatrzeniowiec biura na pewno nie był zachwycony).

2. Inny kreatywny sposób na karteczki to  oklejenie całego auta (może zrobić taki dowcip szefowi?) Ta akcja zajęła 2 godziny i pracowało przy niej kilka osób.

3. A może animowanka z karteczek? Nieco pracy i nawet bez talentu rysowniczego efekt murowany!

4. Zabawa z tego typu animacją wymaga już nieco więcej pracy:

5. Taka zabawa z karteczkami wymaga zdecydowanie pracy zespołowej! Ale jaki efekt!

6. Jak się okazuje, za pomocą żółtych karteczek można się też oświadczyć! To na pewno jest miłość korporacyjna!

7. A tu pomysł na zrobienie zabawki z karteczek post-it. Prawie takiej samej, jaką bawiliśmy się w dzieciństwie.

8. Jeśli wolimy coś mniej spektakularnego, zawsze możemy zająć się origami

9. Taki rodzaj animacji wymaga sporej wprawy, ale jeśli uda Wam się ułożyć logo firmy, każdyszef wybaczy Wam zmarnowane godziny.

10. Na koniec ciasteczko z wisienką – kiedy już będziecie takimi mistrzami w post-it jak duet Eepy Bird, będziecie mogli w kilka chwil rozweselić całe biuro!