3 książki, które pozytywnie wpłyną na Twoją karierę

Skutkiem ubocznym pandemii jest to, że więcej czasu spędzamy w domu. To idealny czas na to, aby wziąć się za książki, które wniosą coś pozytywnego do naszego życia! Dzisiaj polecamy pozycje związane z karierą. Jeśli szukasz ścieżek rozwoju i inspiracji, to na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Oto zestawienie 3 książek, które dodatnio wpłyną na Twoją karierę.


 

Wybierz tę pozycję jeśli interesujesz się rozwojem osobistym, nastawieniem na sukces i budowaniem szczęśliwego życia. Dzięki tej książce dowiesz się, jak przekonania na swój własny temat w dużej mierze kontrolują Twoje życie. Autorka wyjaśnia tu zasady działania psychologii sukcesu i tłumaczy, co zrobić, aby skutecznie stosować we własnym życiu porady prowadzące do samospełnienia.


Oglądasz seriale na Netflixie? To teraz możesz dowiedzieć się jak powstał ten rewolucyjny startup! Książka Marca Randolpha opisuje fascynującą historię biznesu, któremu na początku nikt nie wróżył sukcesu. Założyciel Netflixa musiał przekonać własną matkę do zainwestowania w swój biznes, prowadzić interesy z motelowej salki konferencyjnej, a nawet walczyć z padającymi serwerami w dniu uruchomienia serwisu. Jest to historia o innowacyjności, wytrwałości i wierze we własne możliwości. Pokazuje, jak zdeterminowany i obdarzony intuicją człowiek może zmienić świat.


Dlaczego tak niewiele osób odnosi sukces? Przyczyną są złe nawyki! Judith Williamson w swojej książce pokazuje krok po kroku, jak je zmienić. W tej książce znajdziesz czternaście tekstów poświęconych przemodelowaniu nawyków. Każdy z nich opisuje, jak przekształcić swoje myślenie, dodawać do niego szczyptę determinacji i optymizmu, analizować i modelować wzory własnego zachowania, przejmować kontrolę nad samym sobą i pozbywać się kompleksów. Całość uzupełniona jest konkretnymi ćwiczeniami. Nic tylko, czytać, działać i zmieniać się na lepsze!Którą z proponowanych przez nas lektur chciałbyś przeczytać? 🙂