Chiński rok smoka i kariera

Dwa tygodnie temu (23 stycznia) rozpoczął się Nowy Rok Chiński – ten rok, jest pod znakiem Smoka. Co chiński horoskop mówi w kwestiach zawodowych o roku smoka i jaka kariera jest przeznaczona dla tych,którzy w roku smoka się urodzili?

Rok Smoka ma być szczególnie dobry dla reklamy i mediów. W tych obszarach warto rozwijać zatem swoją karierę, pracy ma bowiem nie zabraknąć. Ma to być również szczęśliwy rok dla wszystkich tych,którzy wykonują prace na zewnątrz (choć zeszłotygodniowe mrozy jakoś do tego nie przekonują).

A co czeka osoby urodzone w roku smoka (czyli w latach 1952, 1964, 1976, 1988, 2000) i te które urodzą się w tym roku? Osoby te mają być szczególnie ambitne, entuzjastyczne i kreatywne. Potrzebują dużo przestrzeni do rozwoju i nie nadają się do tego, by pracować w środowisku które je ogranicza (czy to przestrzennie – np. poprzez pracę przy komputerze w niewielkim boksie; czy to w zakresie kompetencji i zadań). Osoby urodzone w roku smoka cenią też sobie niezależność – dlatego powinny wybrać taki zawód w którym będą mogły same o sobie stanowić. Według chińskiego horoskopu, osoby urodzone w znaku smoka dobrze czuja się w roli prawników, marketingowców, przedstawicieli handlowych, architektów.

Jeśli w tym roku zostaniesz rodzicem, weź to pod uwagę planując zajęcia dodatkowe dla swojego dziecka.