Catering na imprezie pracowniczej

Imprezy pracownicze – uwielbiane przez jednych, nienawidzone przez drugich. Co firmy przygotowują dla swoich pracowników na okoliczność spotkań firmowych?

W zależności od zasobności firmy oraz rangi imprezy, pracownicze spotkania integracyjne mogą przyjmować bardzo różną formę – od prostych spotkań na które zamawia się pizzę po wykwintne imprezy, na które zamawia się ekskluzywny catering. Obecnie, firm oferujących catering dla firm jest na tyle dużo, że w zasadzie praktycznie każdą imprezę – niezależnie od budżetu można w ten sposób zorganizować.

Jakie pomysły mają firmy w zakresie zapewnienia wyżywienia dla pracowników na imprezach? Poza najbardziej popularną pizzą, modne ostatnimi czasy jest sushi. Popularnością cieszą się również imprezy tematyczne skupione wokół określonego rodzaju jedzenia – np. meksykańskie czy tajskie. Tego typu imprezy dla pracowników często połączone są dodatkowo z całym wystrojem sali lub biura i odpowiednią oprawą muzyczną.

Poza cateringiem żywnościowym, firmy wynajmują często również ekipy barmańskie, których celem jest serwowanie pracownikom drinków w odpowiedniej oprawie. Ekipy takie składają się najczęściej z barmanów z umiejętnościami flaire – czyli żonglowania butelkami. Tego typu pokaz, dodatkowo uświetnia imprezę.

Najwyższą półką imprez firmowych są te, podczas których znane zespoły grają „do kotleta”. Wbrew pozorom, tego typu spotkania wcale nie są rzadkie i pozwalają naszym rodzimym artystom na utrzymanie się na trudnym rynku.

A jakie formy imprez pracowniczych wy lubicie?