Biurowiec marzeń

Prace biurową wykonujemy w różnych warunkach – w nowoczesnych gmachach i pamiętających Króla Ćwieczka kamienicach. W przestrzeniach otwartych typu open space oraz w ciasnych klitkach pokoi ściśnięci niczym sardynki. Niektórzy mają do dyspozycji kuchnie pracownicze wyposażone w ekspres i mikrofalę, a niektórzy muszą bułkę kroić na własnej klawiaturze. Niektórzy mają prysznice i miejsca dla rowerów, inni nie są w stanie zaparkować pod biurem. A jak wygląda Twoje biuro marzeń?

W Gliwicach powstać ma bardzo nietypowy biurowiec dla firmy Future Processing.  Niski kompleks składający się z trzech segmentów. Na wewnętrznym dziedzińcu zaprojektowano drewniany taras z miejscem wypoczynkowym, a w biurowcu znajdzie się też siłownia i pokój rozrywkowy- z rzutkami, piłkarzykami i innymi grami. Przestrzeń biurowca zaprojektowano tak, by w wygodny sposób móc wydzielać kameralne pomieszczenia za pomocą ruchomych, stalowych bram. Biuro marzeń? Być może.

A jakie udogodnienia Wy chcielibyście mieć w swoim biurowcu? Czy bardziej zależałoby Wam na kuchni czy może na pokoju do relaksu, w którym można zażyć ożywczej drzemki? Co przeszkadza Wam w waszych biurowcach?