Biurka do przestrzeni coworkingowych

Freelancerzy coraz częściej wybierają coworking – by nie siedzieć wiecznie w domu lub kawiarni wynajmują biurka na godziny, dnie lub miesiące. Koszt mniejszy niż własne biuro, a ludzi można spotkać, porozmawiać, nawiązać znajomości a niekiedy również biznesy. Minus – po skończonym dniu pracy cały swój majdan trzeba z powrotem targać do domu. No chyba, że biura do coworkingu miałyby takie biurka jak BeeBox.

BeeBox toi dość nietypowe biurko. Wygląda jak wielgachna skrzynia z metalu. I w pewnym sensie taką skrzynią jest. Tyle że mobilną, którą bez większych problemów można przemieścić po biurze czy przetransportować do nowego obiektu. Po rozłożeniu daje dużą przestrzeń pracy i miejsce w którym można schować wiele potrzebnych do pracy drobiazgów. Po zakończeniu pracy, biurko składamy i możemy bezpiecznie przechować swoje rzeczy bez ryzyka, że ktoś nam je ukradnie.

Biurka nadają się nie tylko do przestrzeni coworkingowych, ale również jako tymczasowe miejsca pracy tam, gdzie ważna jest mobilność – wszystkie kable można schować w biurku, z którego wystaje zaledwie jeden przyłączeniowy kabel zasilania, zatem przesuwanie biurek i aranżowanie nowych ustawień nie stwarza problemów. Gdyby tylko mogły być choć odrobinę ładniejsze…

źródło:inhabitat.com