Aplikacja do śledzenia nastroju pracowników

Wiadomo, że zadowolony pracownik pracuje efektywniej, nie chce zmieniać pracy, jest bardziej zaangażowany, co przekłada się na sukcesy firmy. Problem w tym, że pracodawcy nie zawsze wiedzą, czy pracownik jest zadowolony czy nie. Oczywiście, przeprowadza się w firmach badania satysfakcji, ale robi się to raz na jakiś czas, a wyniki – jeśli ankiety nie są anonimowe, nie są miarodajne. Jak zatem zorientować się, czy pracownicy są zadowoleni czy nie? Odpowiedzią na problemy firm może być aplikacja do monitoringu nastroju pracowników.

Happiily to aplikacja, która pozwala pracownikom otwarcie i anonimowo wyrażać swoje zadowolenie (bądź niezadowolenie) z pracy, a dane natychmiast przekazywane są managerom w czasie rzeczywistym. Aplikacja gromadzi informacje o każdym pracowniku z osobna (anonimowo) oraz tworzy ogólno-firmowe (lub ogólno-działowe) trendy na temat nastroju i zadowolenia.

Dodatkowo, pozwala również na stworzenie warunków, w którychmanager może porozmawiać z niezadowolonym pracownikiem, nie wiedząc kim on jest- dzięki temu, pracownik może powiedzieć co mu leży „na wątrobie” bez ryzyka negatywnej oceny ze strony pracodawcy.

Jak na razie, aplikacja jest bezpłatna – może warto namówić na nią swoich szefów?