3 futurystyczne stanowiska do pracy

Nie tak dawno, pokazywałam Wam składane stanowisko biurowe, które zmieści się w każdym domu. Jeśli jednak macie nieco więcej funduszy i pracując w domu chcecie czuć się jak w siedzibie Google, proponuję zainwestować w nieco bardziej nowoczesne i designerskie rozwiązania:

Suspine Work Station

To stanowisko pracy pozwala pracować nie tylko w pozycji tradycyjnej, ale również horyzontalnej. Idealne dla maniaków, którzy przy komputerze spędzają po 12 godzin dziennie. Nie polecam jednak takiego rozwiązania do firmy – grozi przysypianiem pracownika w trakcie pracy. The Supine Workstation został stworzony przez Alana Harpa.

The Emperor wWork Station

W pełni futurystyczny wygląd oraz niezwykle wygodny fotel w połączeniu z trzema monitorami daje doskonałe stanowisko pracy dla Art Directora lub grafika. Minusem jest spory koszt – „zaledwie” 40.000$ Stacja ma nawet wbudowane głośniki dające efekt surround.

Rizki Sarisa Work Station

Ten projekt idealny jest dla kobiet dbających o bycie fit. W stacji wbudowano rowerek spinningowy, który w trakcie pracy umożliwia wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Praca z jednoczesnym zrzucaniem kalorii? Ciekawe połączenie, nie uważacie?

źródło:inventorspot.com