10 zabawnych gadżetów biurowych

Kto powiedział, że w biurze musi być nudno i szaro? Ubarwijmy nieco naszą przestrzeń biurową zabawnymi, kolorowymi gadżetami – na rynku mamy ich całe mnóstwo. W bardziej przyjaznej atmosferze będzie się nam pracowało zdecydowanie lepiej.

1.Długopis strzykawka

Idealny dla lekarzy lub pielęgniarek, które na karcie pacjenta muszą zapisać wynik pomiaru temperatury. Przy okazji, taki gadżet może służyć żartom z kolegami a także rozśmieszy ponurego pacjenta.

Cena około 4- 6 zł

2.Czekoladowy kalkulator

Kalkulator „prawie” z czekolady, przyda się każdemu księgowemu. Nie tylko wygląda jak prawdziwa tabliczka czekolady, ale do tego pachnie jak czekolada. Jest to też świetny pomysł na biurowy prezent – kalkulator jest bowiem zapakowany jak prawdziwa czekolada.

Cena – 27 zł

3.Maszynka do popcornu na biurko

Lubisz chrupać w pracy? Zamiast chipsów może popcorn? Maszynka do popcornu zmieści się na biurku i zawsze będzie dzięki niej świeżutki popcorn. Trzeba jedynie uważać na wagę, by za bardzo nie przytyć na takiej diecie.

Cena – 215 zł

4.Myszka na palec

Sporo pracujesz przy komputerze, a jednocześnie co chwilę coś piszesz w sposób tradycyjny? Zamiast typowej myszki, może przydać ci się myszka komputerowa w formie naparstka. Posiada wszystkie właściwości tradycyjnej myszki, choć do jej obsługi trzeba się przyzwyczaić. Zasilana przez USB

Cena – 35 zł

5.Screaming Pot

Wkurzył cię szef bądź klient? Nie masz jak się wyładować? Idealnym gadżetem dla osób, które doświadczają w pracy wielu stresów jest Screaming Pot – po prostu przykładamy do ust i krzyczymy ile mamy sił w płucach – a na zewnątrz nic nie słychać. Idealnie pozwala wrócić do emocjonalnej formy po trudnej rozmowie z przełożonym.

Cena – 39 zł

6.Mini plaża na biurko

Nie masz czasu na urlop bądź szef zakładając że lubisz jesienną aurę wysyła cię na urlop w październiku? Namiastką urlopu niech będzie zatem plaża na biurku. Można na niej stawiać nawet maleńkie zamki z piasku.

Cena – 17 zł

7.Solarny przyjaciel

Zasilana energią słoneczną maskotka poprawi humor w każdy poniedziałek. Zabawka posiada indywidualny „zestaw zachowań”, który rozbawi (zdaniem producentów) każdego.

Cena – 40 zł

8.Przybornik Qualy Bonsai

Dla osób o ekologicznym zacięciu i takich, które lubią mieć na biurku porządek. Luksusowy przybornik na biurko nie tylko pozwoli zaprowadzić porządek w długopisach, ale również będzie nam przypominał o rzeczach do zrobienia. W komplecie z przybornikiem, zestaw karteczek z ekologicznego papieru.

Cena – 99 zł
9.Króliczki na spinacze

Kolorowe, miłe dla oka przyborniki na spinacze ożywią nawet najbardziej szare biuro. Choć wydaje się, że bardziej pasują do dziecięcego pokoju, to i na biurku księgowej świetnie się sprawdzą.

Cena – 50 zł

10.Nożyczki Edward

Zauważyliście, że w biurze poza spinaczami najczęściej giną nożyczki? Nożyczki Edward marki Kozioł raczej się Wam nie zgubią- są kolorowe i widoczne (a jak kolega je „pożyczy” to szybko się odnajdą) a do tego, mają specjalny stojak, dzięki czemu można je zawsze odkładać na miejsce.

Cena – 84 zł

Który gadżet podoba się Wam najbardziej?