Znamy już laureatów konkursu Perły HR

Już po raz XI branża rekrutacyjna spotkała się podczas Wieczoru Rekrutera, aby wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień dla branży rekrutacyjnej i HR. 18 października w klubie Opera poznaliśmy zwycięzców w konkursie Perły HR.

Gala została poprowadzona przez Mateusza Lebiedzińskiego oraz Sylwię Zając, a rozpoczęła się od uroczystego powitania przez Marka Jurkiewicza, General Managera w InfoPraca.pl, który nie mógł pojawić się osobiście na wydarzeniu, ale zaskoczył gości specjalnie przygotowanym materiałem wideo. Ponadto na scenie gości powitali – Romeo Grzębowski, prezes w Extended Disc, dr Maciej Chakowski, partner w kancelarii C&C Chakowski i Ciszek, Karina Popieluch, dyrektor studiów HR BP w Akademii Leona Koźmińskiego oraz Andrew Samu, pomysłodawca konkursu Perły HR.

W głównej części gali przedstawiono laureatów konkursu Perły HR. W kategorii Inhouse Recruiter of the Year I miejsce zajęła Róża Szafranek, HR Manager w Elmodis, natomiast II miejsce zdobyła Natalia Kurczab, specjalistka ds. pozyskiwania talentów w Alior Banku. Nagrodzeni w kategorii Consultant of the Year to Julia Krawczak, młodsza specjalistka ds. administracji i rekrutacji tymczasowych z agencji Jobhouse, która otrzymała I miejsce, a II miejsce przypadło Oliwii Kepke, starszej specjalistce ds. rekrutacji i sprzedaży z agencji Lobo HR. Z kolei w kategorii Inhouse Recruitment Team of the Year nagroda za I miejsce trafiła do zespołu rekrutacyjnego DHL Parcel, a II miejsce zajął zespół z firmy Siili Solutions. O wynikach konkursu zadecydowało jury w składzie: Katarzyna Borowicz, trenerka rekrutacji, Andrzej Borczyk, HR dyrektor w Grupie Żywiec oraz Marek Jurkiewicz, General Manager w InfoPraca.pl.

Oprócz części oficjalniej nie zabrakło również loterii wizytówkowej magazynu Rekruter, w której do wygrania były zestawy kosmetyków, bilety do teatru czy aplikacja eRodo. Goście mieli także okazję do wspólnego nieformalnego networkingu oraz zabawy i integracji podczas after party.

Partnerami głównymi wydarzenia byli: InfoPraca.pl oraz Extended Disc. W gronie pozostałych partnerów znaleźli się: kancelaria C&C Chakowski i Cieszek, eRodo.eu, Akademia Leona Koźmińskiego, Emplocity, SSC Heroes, Polska Press Grupa, hrpolska.pl, Szkoła HR BP, Becca, HRO Personnel, Vinarte oraz Opera klub.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu. Oficjalna galeria zdjęć już wkrótce na Facebooku magazynu Rekruter oraz w wydaniu specjalnym magazynu.