Konferencja LiGHT

LiGHT to miejsce transferu wiedzy i doświadczenia. Bodźcem do zorganizowania tego wydarzenia były wyraźne potrzeby płynące ze strony menedżerów: z jednej strony stworzeniem przestrzeni do wymiany myśli, spotkania i networkingu – z drugiej strony potrzebą inspiracji osobowościami i doświadczeniem wyjątkowych liderów.

Materiał organizatora

Wierzymy, że prawdziwym liderem może być tylko prawdziwy człowiek, dojrzały i spójny wewnętrznie, działający w oparciu o wartości. I chociaż nazwa LiGHT jest nierozerwalnie związana z innowacją – w tym roku hasło przewodnie konferencji brzmi: Technologia, Innowacja, Człowiek – zawsze mocno stawiamy na działania filantropijne, które nie ograniczają się do wsparcia finansowego. Chcemy pokazać dobre praktyki wsparcia Instytucji Pozarządowych, poprzez dzielenie się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem oraz… czasem. Specjalnie dla przedstawicieli sektora NGO dedykujemy bilety w znacząco obniżonej cenie.

Starannie wybieramy zaproszonych Prelegentów. Ich sława wykracza poza kręgi zainteresowanych tematyką przywództwa, a jednocześnie są inspiracją i przykładem dla innych. W tym roku podczas LiGHT wystąpią:
Chris Lowney (Dyrektor Zarządzający w banku JP Morgan, autor bestsellerów, m.in. „Heroiczne przywództwo”);
Jada Smith (Wiceprezes APTIV- zarządzająca obszarem zaawansowanej inżynierii i odpowiedzialna za globalny PR);
Chia-Jung Tsay, profesor UCL (Londyn), absolwentka Uniwersytetu Harvard, autorka doktoratu w zachowaniu organizacyjnym i psychologii z drugorzędnym doktoratem w dziedzinie muzyki.

– Marek Rybiec , finansista, który stał na czele Skarbiec TFI, obecnie Prezes iWealth Management. Przebiegł ultramaraton 4 Deserts, by pozyskać środki dla Poradni Leczenia Bólu Fundacji Hospicjum Onkologicznego

– Zbigniew Stanczyk , ekspert Instytutu Hoovera (Uniwersytet Stanford).

Czesław Lang, organizator największego sportowego wydarzenia: Tour de Pologne. Mistrz olimpijski w kolarstwie.

Karolina Marzantowicz, Chief Technology Officer in IBM /Central&East Europe, członkini IBM Academy of Technology. W swej aktywności zawodowej łączy świat technologii, innowacji biznesowych i psychologii.

Zapraszamy 13 maja 2019 roku do Opery Krakowskiej, na potężną dawkę inspiracji, motywacji, wiedzy i filantropii. A wszystko to w atmosferze otwartych rozmów, porywających wystąpień, networkingu, swobodnej wymiany poglądów. Atmosferę LiGHT’a doskonale oddaje trailer zeszłorocznej konferencji: https://youtu.be/EBTkGel3I5M .

Szczegóły samego wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie: https://lightforleadership.com

InfoPraca.pl jest partnerem medialnym wydarzenia.