Zdobądź bajkową pracę w Polsce

Szukasz ciekawej i nie banalnej pracy? A może jesteś niczym Piotruś Pan, zawieszony na zawsze w sferze dziecięcych baśni ? Praca w ramach twardego stąpania po ziemi, spotkań z klientami w garniturach i przeliczania dziesiątek kolumienek nie jest dla ciebie? Jeśli tak, to możesz swoje zamiłowanie do bajek przekuć na pensję – wystarczy że przeprowadzisz się do Pacanowa.

W Pacanowie buduje się Europejskie Centrum Bajki. Otwarcie miało odbyć się we wrześniu, ale opóźnienia w budowie spowodowały, że nastąpi ono dopiero w styczniu 2010 roku. Już teraz jednak, poszukiwana jest osoba, której zadaniem będzie oprowadzanie dzieci po bajkowej krainie marzeń. Przewodnik po centrum bajek, to praca w której powiedzenie na rozmowie kwalifikacyjnej, że w ramach hobby oglądasz dobranockę, nie spotka się z naganą w oczach potencjalnego szefa.

Wymagania aby zostać przewodnikiem w centrum bajek w Pacanowie nie są wysokie – wystarczy wykształcenie średnie, dobra dykcja i …znajomość bajek. Wprawdzie nie trzeba się – wzorem wiedźmy z Wookey czy też Zombie z The London Bridge Experience and London Tombs – do pracy przebierać za koziołka (choć dzieciom by to niewątpliwie odpowiadało), ale i tak praca niewątpliwie należy do jednych z przyjemniejszych – oczywiście jeśli lubi się świat baśni i dzieci.
Termin składania podań upływa 15 października. Pracodawca nie podał w ramach ogłoszenia widełek wynagrodzenia- miejmy jednak nadzieję, że mimo iż praca jest w Pacanowie, do centrum bajek nie poszukują „Matołka”.