Praca degustatora czekolady w Polsce

Kiedy w Serbii poszukiwano degustatora czekolady, chętnych do tej słodkiej pracy zgłosiło się ponad 1000 osób. Teraz, taką pracę można otrzymać również w Polsce. Jest 30 miejsc- ciekawe ilu będzie chętnych!

Wedel poszukuje podobno 30 osób chętnych do zostania degustatorami czekolady oraz ptasiego mleczka. Podobno, bo poza informacjami prasowymi samego ogłoszenia nie znalazłam, a na stronie Wedla informacji o rekrutacji nie ma. Można sobie jednak wyobrazić jak wielkim wzięciem cieszyłoby się takie stanowisko, zwłaszcza że wymagania wobec kandydatów nie są zbyt duże.

Z ujawnionych oczekiwań względem kandydatów wiemy że aby zostać degustatorem czekolady dla Wedla nie wolno palić, trzeba umieć pracować w zespole, mieszkać w Warszawie lub okolicach i być dyspozycyjnym przez trzy dni w tygodniu od 10 – 16.

Ile Wedel na takim stanowisku płaci nie wiemy, ale na pewno jest sporo chętnych, którzy takie pracy podjęliby się za nawet niewielkie pieniądze – mielibyście ochotę przez trzy dni w tygodniu smakować czekoladę?