Najlepsze zawody by poderwać faceta

Niektóre stanowiska na których pracują kobiety, są bardziej uprzywilejowane w kontekście znalezienia mężczyzny swojego życia / księcia z bajki / przygody na jedną noc. W jakim zawodzie najłatwiej poderwać faceta, bądź dać się poderwać ?

Stewardesa

Jest coś w stewardesach, co nie daje mężczyznom spokoju. Może to mundur, może miły uśmiech, a może fantazje na temat tego, że w każdym kraju czeka na Nią inny mężczyzna? Faktem jest że stewardesa to jedna z najczęściej pojawiających się męskich fantazji. A nawet jeśli nie poderwiesz w ten sposób faceta, zawsze pozostaje Ci przyjemna i dobrze płatna praca.

Modelka / hostessa

Najłatwiej podrywać mężczyzn będąc modelką. Zgrabna figura i ładna twarz przyciąga męskie spojrzenia. Wprawdzie nie każda kobieta ma szanse – nawet przy dobrych warunkach fizycznych – zostać top modelką, nie da się jednak ukryć, że modelki mają najłatwiej ! Modelka to zawód topowy, można jednak dorabiać jako hostessa.
Aby poderwać faceta, najlepiej pracować jako hostessa w agencji eventowej organizującej promocje w pubach i modnych klubach. Jako prezenterka serka czy jogurtu, szanse na podryw są niestety mniejsze.

Tancerka

Mężczyźni lecą nie tylko na ładną buzię i zgrabną figurę, ale również na wdzięk i grację. Nie ma zaś bardziej powabnej kobiety niż kobieta tańcząca. Tańczyć można klasycznie, nowocześnie, funky, z ogniem – sam rodzaj nie ma znaczenia, liczy się urok jaki wokół siebie potrafi roztoczyć kobieta w tańcu.

Policjantka

Za mundurem nie tylko panny sznurem. Kobieta w mundurze przyciąga, fascynuje, urzeka. Może ma to związek z tym, że budzi też w mężczyznach lęk? W każdym razie, panie policjantki nie narzekają na brak zainteresowania. Nawet, jeśli podryw ma na celu jedynie zmniejszenie wysokości mandatu za złe parkowanie.

Kelnerka

Bycie kelnerką to niełatwe zadanie. Ciężkie tace, spory ruch w modnym lokalu, niesympatyczni klienci, mogą łatwo zniechęcić do tego zawodu. Większość kelnerek mówi jednak, że na dziesięciu niemiłych klientów, trafi się jedenasty, który swoim uśmiechem, rozwieje niesmak po swoich poprzednikach.
Faktem jest, iż kelnerka w ciągu swojego dnia pracy spotyka się z ogromną ilością osób. Nic dziwnego więc że w ciągu jednego dnia, może pojawić się aż kilku mężczyzn którym wpadnie w oko.