Leżeć, tyć i zarabiać?

Nie wszyscy muszą zarabiać na chleb w pocie czoła. Niektórzy mogą leżeć do góry brzuchem i zarabiać (i wcale nie muszą do tego rodzić się milionerami). Wystarczy zatrudnić się w firmie farmaceutycznej Proactol Ltd oraz mieć duży dystans do swego wyglądu – do obowiązków pracownika – poza leżeniem, należy też obżeranie się.

Proactol Ltd jest producentem leków OTC . Między innymi, leku wspomagającego odchudzanie. Zatrudnione osoby, będą mieć  za zadanie testowanie leku. W tym celu mają się niewiele ruszać i spożywać dziennie o 400 kcal więcej niż normalnie. Najlepiej, jeśli kalorie te pochodzić będą z niezdrowej żywności Fast Food. Rekrutacja prowadzona jest na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Za bycie żywym królikiem doświadczalnym, zatrudnione przez koncern osoby zarobią 23,750 Funtów – całkiem niezła pensja jak za nic nie robienie. Z drugiej jednak strony, nigdy nie wiadomo, czy lek nam przypadkiem nie zaszkodzi (lub tez nie okaże się nieskuteczny w odchudzaniu i podczas testów sporo przybierzemy na wadzę) – zdecydowalibyście się na taką pracę? Czy jednak balibyście się ryzyka?

Źródło:mojawyspka.co.uk