Bezstresowa praca wiedźmy za 50.000£ rocznie

Szukasz zupełnie nietypowej i bezstresowej pracy? A przy tym całkiem nieźle płatnej? Może rozważysz opcję zatrudnienia się jako wiedźma (bądź wiedźmin)? Podobnie jak w przypadku oferty pracy w telewizji dla dorosłych, także i tu obowiązuje specjalny strój – sękaty kostur, olbrzymi kapelusz ze szpiczastym czubkiem i powłóczyste szaty i czarny kot. Brodawki na nosie nie są konieczne. Oferta pracy dla wiedźmy pojawiła się w Wielkiej Brytanii.

Wookey Hole Caves to zespół jaskiń w South West w Wielkiej Brytanii. Jedną z atrakcji kompleksu jest żywa, „prawdziwa” wiedźma, rzucająca klątwy i strasząca najmłodszych. Jako że poprzednia wiedźma odeszła na zasłużoną emeryturę, zarząd muzeum zlokalizowanego w kompleksie szuka zastępstwa. Wiedźma z Wookey jest bowiem stałym elementem ekspozycji i jedną z największych atrakcji.

Kandydat, który przejdzie otwarte spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się 28 lipca, w ramach swoich obowiązków będzie: wróżył, rzucał klątwy, czarował, straszył (ale tak aby nie wystraszyć zwiedzających za bardzo), skrzeczał i diabelsko chichotał.
Termin składania aplikacji upływa 22 lipca. Z ogłoszeniem możecie zapoznać się na stronie wookey.co.uk.