Bezpłatne seminarium Dni Kariery dla Inżynierów

Zapraszamy Państwa do udziału w czwartej edycji imprezy Dni Kariery dla Inżynierów, która odbędzie się w ramach V Międzynarodowych Targów Produkcji i Technologii PROTECH w dniach 18-19 listopada 2009 we wrocławskiej Hali Stulecia.

W imprezie tej uczestniczą firmy zajmujące się profesjonalną rekrutacją oraz podmioty biorące udział w targach, które oprócz oferty handlowej mają przygotowane oferty zatrudnienia w swojej firmie.
Podczas Dni Kariery dla Inżynierów wszyscy zainteresowani mają okazję uzyskać informacje o możliwościach zatrudnienia na stanowiskach technicznych w przedsiębiorstwach przemysłowych, jak również porozmawiać ze specjalistami w zakresie doradztwa personalnego.

Ponadto 19 listopada 2009 odbędzie się BEZPŁATNE seminarium Dni Kariery dla Inżynierów, w czasie którego specjaliści od rekrutacji wygłoszą między innymi następujące prelekcje:

• Metody generowania nowych pomysłów – Prof. Jan Koch – Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej
• Rozmowa kwalifikacyjna dla zaawansowanych i ambitnych – Małgorzata Szoka -Kariera.com.pl
• Oferta pracy dla Konstruktora kontra CV – czyli jak zapewnić sobie miejsce w finale -Katarzyna Wawrzyniak – Neoprojecta Sp. z o.o.
• „Inżynier Idealny” – praktyczne aspekty rekrutacji na stanowiska techniczne – Piotr Hruszowiec i Konrad Polański – Alpharec Sp. z o.o.
• Co robimy i kogo szukamy w centrum badań i rozwoju Gigaset Communications Polska? Gabriel Sznajder – Gigaset Communications Polska
• Prezentacja Działu System Testu – Krzysztof Knapek – Gigaset Communications Polska

Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie Dni Kariery dla Inżynierów oraz do bezpłatnej REJESTRACJI na seminarium.
Więcej szczegółów znajdą Państwo na www.targi-protech.pl.
18-19 Listopada 2009 – Wrocław, Hala Stulecia
ZAPRASZAMY!!!

Partnerem imprezy jest Bank Danych o Inżynierach oraz Wrocławskie Centrum Transferu Technologii
Patroni medialni i uczestnicy: Qpracy.pl, Kariera.com.pl, InfoPraca.pl, dlaStudenta.pl, Magazyn SEMESTR, Neoprojecta, Alpharec oraz Gigaset Communications Polska.