700 Euro /mies i nielimitowana ilość atrakcji?

Praca w Niemieckim parku rozrywki Heide Park czeka na Polaków – w sezonie zarobić będzie można około 700 Euro miesięcznie.

Sezon w jednym z największych parków rozrywki trwa od 29 marca do 9 listopada. Najwięcej pracy będzie w sezonie letnim, kiedy park odwiedza największa ilość turystów. Kogo będą poszukiwać? Przede wszystkim :

Wynagrodzenie – od 7 Euro w zależności od kwalifikacji. Oczywiście konieczna jest znajomość języka niemieckiego (a niekiedy również angielskiego) oraz możliwość pracy w weekendy. Poza pracą, pracodawca zapewnia zakwaterowanie w dość niewygórowanej cenie 110 Euro miesięcznie. Pracownicy uzyskają również dopłaty do posiłków i …możliwość bezpłatnego korzystania w wszelkich atrakcji parku.

Praca w parkach rozrywki w Europie (Polaków przyjmuje również paryski Eurodisneyland oraz inne parki zlokalizowane w całej Europie) to niezła propozycja dla osób jeszcze uczących się – pełne wrażeń i rozrywek lato w połączeniu z możliwością podszkolenia języka i zarobieniem na część roku akademickiego wydaje się ciekawą propozycją.

Aplikacje można składać pod adresem:www.heide-park.de/ueber-uns/karriere/