Nauczycielski striptease

Co kojarzy sie z nauczycielami? Horror szkoły? Kiepskie pensje? Duża wiedza? Mnóstwo anegdot z dzieciństwa? Najlepszą anegdotę będą opowiadać sobie uczniowie ze szkoły średniej w Zalaegerszeg na Węgrzech, którym podczas semestralnej imprezy, nauczycielka niemieckiego zafundowała striptease. We własnym wykonaniu…

Striptease na zabawie uczniowskiej, do tego w wykonaniu nauczycielki to poważna nowość w katalogu nauczycielskich nagród i kar stosowanych wobec uczniów. Do tej pory katalog ten nie przewidywał tego typu zachowania, nauczyciel należy bowiem do takiej kategorii zawodów, którym pewne rzeczy nie przystoją i to nawet nie tylko na terenie zakładu pracy, ale również poza nim. Najwyraźniej, nauczycielka niemieckiego inaczej rozumie swoje powołanie do zawodu, niż tysiące innych nauczycieli, którzy nie zwykli rozbierać się przed uczniami.

Oburzeni rodzice dzieci, (przed którymi nauczycielka zdążyła rozebrać się do biustonosza i spodni – powstrzymał ją przed pełnym negliżem inny nauczyciel) żądali usunięcia ekshibicjonistycznej nauczycielki ze szkoły. Dyrekcja nie relegowała jednak obecnie najpopularniejszej wśród uczniów nauczycielki, a jedynie ukarała ją naganą. Zresztą popularność kobiety wykracza poza węgierskie miasteczko, jeden z uczniów przytomnie wyciągnąwszy komórkę, nagrał bowiem całe zdarzenie, a filmik umieścił w Internecie. Można go obejrzeć na stronie the Sun.

Ci nauczyciele, którzy mieliby ochotę na mały negliż przed uczniami, powinni pamiętać że ich wychowankowie za pan brat są z najnowszą technologią i komórki z opcją nagrywania na podorędziu mają zawsze. Opcji rozbierania się w pracy, nie polecamy również bankowcom, urzędnikom Państwowym i kierowcom MPK… Zasadniczo, jeśli rozbieranie nie jest elementem Twojej umowy o pracę – nie rób tego!