Praktyki zagraniczne z AIESEC

Jeszcze przez kilka dni, w wielu regionalnych oddziałach AIESEC – międzynarodowej organizacji studenckiej – trwać będzie rekrutacja na wakacyjne praktyki zagraniczne. Może warto zastanowić się nad wyborem takiej opcji na spędzenie wakacji?

Praktyki organizowane przez AIESEC to nie tylko zdobywanie doświadczenia zawodowego, ale również szansa na to by poznać obce kraje, inne kultury i nawiązać kontakty z ludźmi z całego świata – które mogą być kluczowe w przyszłości. Poza tym, to również możliwość trenowania w praktyce znajomości języka obcego i jego podszkolenie.

AIESEC organizuje praktyki wakacyjne praktycznie na całym świecie. Z organizacją można wyjechać do Chin, Wenezueli, krajów Europy. AIESEC proponuje cztery rodzaje praktyk:

W tym roku, o wyjazd w ramach wolontariatu mogą starać się studenci z miast w których AIESEC nie ma filii – Gorzów Wielkopolski, Opole, Zielona Góra. Aplikację trzeba wysłać online do dziś. Do 11 maja trwa rekrutacja na praktyki w wielu miastach Polski – Lublinie, Wrocławiu, (w niektórych miastach – np. Rzeszów, Kraków- do 14 maja). Jeśli jesteś zainteresowany sprawdź swój oddział AIESEC. Rekrutacja na wyjazdy jest cztero-etapowa, a pierwszym etapem jest właśnie wysłanie zgłoszenia w terminie.

Co sądzicie o takim pomyśle na wakacje?