Najlepsze zagraniczne uczelnie odwiedzą Warszawę już 28 października.

Tej jesieni QS World Grad School Tour ponownie odwiedzi Polskę. Wynika to z ogromnego zainteresowania brytyjskich uczelni polskimi studentami. Na tegorocznych targach w Warszawie pojawią się przedstawiciele między innymi takich szkół jak London Business School, Durham Business School, Bath Business School, University of St. Andrews, University of Nottingham, Westminster. Ich przedstawiciele udzielać będą informacji między innymi na temat kierunków studiów przez nich oferowanych, kosztów studiowania czy stypendiów jakie można uzyskać. Targi edukacyjne QS World Grad School odbędą się 28 października w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki.
W celu uzyskania dalszych informacji, odwiedź www.topgradschool.com lub skontaktuj się z Danielą Skacanovą pod adresem mailowym daniela@qs.com

Studia międzynarodowe

Wraz z QS World Grad School Tour podróżuje ponad 350 najlepszych światowych uczelni mających szeroką ofertę kierunków studiów od opieki zdrowotnej przez zarządzanie, inżynierię i informatykę do stosunków międzynarodowych i edukacji.

Teraz, w dziesiątym roku swojego istnienia, nasze targi edukacyjne zorganizowane zostaną w 56 miasta w 36 krajach na 5 kontynentach!.

Zarejestruj się – wstęp wolny!