Osobliwe zawody – niszczyciel telefonów

phonedestruktor

Już od dziecka byłeś małym szkrabem – demolką? Cokolwiek weźmiesz do ręki  natychmiast się rozpada na drobne kawałki? Twój telefon wielokrotnie lądował w toalecie, na ziemi, pod kołami roweru a raz nawet wpadł do miksera? Zatem byłbyś idealnym kandydatem na stanowisko Mobile Phone Destruction Tester, na jakie właśnie poszukuje pracowników firma TigerMobiles.com

Do obowiązków pracownika należeć ma testowanie wytrzymałości telefonów komórkowych w ekstremalnych warunkach – czyli generalnie należy nim rzucać, moczyć, przejeżdżać czym popadnie i znęcać się nad nim na ile się tylko da. Wszystko po to, by sprawdzić jak bardzo odporny (lub łatwy do zniszczenia) jest dany model telefonu.

Za testy oraz opisywanie ich wyników na stronie internetowe, kandydat ma otrzymać wynagrodzenie w wysokości  36.000 Funtów rocznie! Rocznie przetestować należy 6-10 telefonów. Praca jest dodatkowa, zatem szczęśliwy destruktor może wykonywać również inne obowiązki – np. być etatowym księgowym. W dzień solidny pracownik, nocą człowiek – demolka. To się dopiero nazywa oferta!