Osobliwe zawody – Królowa Wrzasku, czyli instruktor śpiewu

Melissa Cross jest instruktorką śpiewu. No, może nie do końca śpiewu. Prowadzi wprawdzie studio wokalne, ale to czego uczy swoich klientów to nie tyle śpiew, co umiejętne darcie się tak, by nie zedrzeć sobie głosu. Melissa przygotowuje do występów artystów preferujących heavy metal, punk i śpiew typu growl (czyli skrzek, wrzask i ryk w jednym). Sama też nieźle potrafi się rozedrzeć.

Podstawą pracy Melissy jest umożliwienie Klientowi (czyli kandydatowi na artystę) znalezienia równowagi pomiędzy siłą jego głosu a przygotowaniem przepony i strun głosowych na przyjęcie obciążenia. Melissa cierpliwie doradza i trenuje ze swoimi adeptami różnorodne techniki głosowe po to, by mogli oni zarówno wydawać z siebie przedziwne dźwięk jak i jak najdłużej śpiewać bez ryzyka utraty głosu.

Wśród Klientów Melissy znajdują się takie osobistości i zespoły jak Maroon5, Slayer, Slipknot, Courtney Love, Cradle Of Filth,The Bleeders a nawet Kevin Bacon

Melissa prowadzi szkołę wrzasku pod znamienną nazwą „Zen od Screaming” i podobno jest najlepszą „królową krzyku” na świecie. Jeśli więc potraficie drzeć się wniebogłosy i uważacie, że macie wokalny talent – kariera trenera stoi przed Wami otworem.

Zobaczcie jak wygląda lekcja z Melissą i jakie dźwięki jest w stanie z siebie wydać instruktorka.