Dziewica z dużymi piersiami poszukiwana– praca przy zbieraniu herbaty

Myślałam że po kodowaniu nago oraz pracy testera zjeżdżalni wodnych nie zdziwi mnie już żadne stanowisko pracy. Jakże się myliłam! W chińskiej prowincji Henah, poszukuje się obecnie pracowników o bardzo specyficznych kompetencjach – muszą to być młode dziewczyny, najlepiej dziewice, o dużych piersiach. Ogłoszenie nie dotyczy bynajmniej pracy w seks biznesie, leczy przy … zbieraniu herbaty.

Po co osobom zbierającym herbatę cnota i piersi? Już wyjaśniam (choć nadal się dziwię). Otóż jak wiemy zwykłe produkty już się nie sprzedają – aby zdobyć popularność na rynku, do wszystkiego dodać trzeba tajemniczy faktor „x”, który sprawi, że dany produkt – od mopa po samochód będzie wyjątkowy i inny niż wszystkie. Firma Henan Gushi Xijiuhua Scenic Mountain Development Co., Ltd również uznała, że zwykłą herbatę wzbogaci w niezwykłą historię. Młode dziewczęta (o dużych piersiach) zbierając listki herbaty, wkładają je na chwilę do ust po to, by wymieszały się one z ich śliną. Następnie listki wypluwane są do pojemnika, który zawieszony jest na szyi dziewcząt i umiejscowiony pomiędzy ich piersiami. Według producentów, listki mieszając się ze śliną nabierają „pierwiastka żeńskiego yin” a noszenie ich między piersiami dodaje specyficznego aromatu młodego, kobiecego ciała. Listki po wysuszeniu sprzedawane są jako herbata o wdzięcznej nazwie “Virgin Lips Tea”.

Zatrudnione przy zbiorach dziewczęta wprawdzie nie przechodzą testów dziewictwa (chyba), za to są całkiem nieźle jak na chińskie warunki wynagradzane – za zebranie i żucie listków dostają 76$ dziennie.

źródło:emergingasian.com