Blog, który wspiera profesjonalny rozwój kariery sportowej

Blog Startowy jest skierowany do profesjonalnych sportowców. Ma na celu zwiększenie świadomości polskich zawodników, jak poprowadzić swoją karierę, żeby osiągać sukcesy zarówno w sporcie, jak i życiu poza nim.

Blog Startowy podejmuje się tematu zrównoważonego rozwoju w sporcie profesjonalnym. Daje wskazówki, jak dobrze się organizować, dbać o swoje relacje, edukację i zainteresowania niekoniecznie sportowe. Wychodzi z założenia, że wszystkich zawodowców łączy to, że kiedyś zakończą swoją karierę sportową i dzieje się to w relatywnie młodym wieku. Natomiast samych sportowców często koniec kariery zaskakuje i niestety różnie sobie z nim radzą. Dlatego Blog Startowy pomaga zadbać o to wcześniej.

W jaki sposób? Zarówno na stronie, jak i Facebooku Bloga można znaleźć wiele ciekawych artykułów, ćwiczeń i praktycznych wskazówek od ekspertów różnych dziedzin. Można się dowiedzieć między innymi:

Jest to wiedza konieczna dla młodego profesjonalisty, a do której często polscy sportowcy nie mają łatwego dostępu. Do tego inicjatywa ta powstała w ramach działań Funduszu Natalii Partyki, którego misją jest wyrównywanie szans obiecujących zawodników sportów olimpijskich i paraolimpijskich. Co roku Fundusz wręcza stypendia tym z nich, których sytuacja życiowo-materialna utrudnia dalszy rozwój sportowy.

Bardzo wspieramy inicjatywę Funduszu Natalii Partyki i Bloga Startowego.

Strona: http://blogstartowy.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/blogstartowyPL/

Instagram: https://www.instagram.com/blogstartowy.pl/