Ciekawe blogi o nie tylko o pracy

31 sierpnia to  dzień Blogów (Blog Day). Tego dnia blogerzy z całego świata polecają swoim czytelnikom inne blogi, które sami odwiedzają i cenią. Na naszym blogu zrobimy dziś tak samo – przed wami pięć blogów, które warto odwiedzać, by zdobywać nowe informacje na temat rynku pracy i własnego rozwoju – może was zainteresują.

1. Motywacja-Blog.PLBlog o szeroko pojętym rozwoju osobistym, motywacji oraz karierze. Cenne wskazówki, które z pewnością przydadzą się w karierze.

2.Dsoi.pl – blog prowadzony przez kilka osób pracujących w IT, głównie na infoliniach. Jeśli rozważasz taką pracę, koniecznie przeczytaj, by wiedzieć co może cię w pracy czekać!

3. Blod ad3.eu – blog grafika, który po pracy na etacie przeszedł na swoje, czyli blaski i cienie pracy freelancera (i sporo tekstów dedykowanych grafikom).

4. Korpostajl – prowadzony od niedawna, ale dość zabawny blog o pracy  w korporacji. Gównie skupiający się na języku stosowanym w korporacji. Ciekawe spostrzeżenia zwłaszcza dla pracowników korpo, którzy dopiero zaczynają i chcą się jak najszybciej wdrożyć w korpomowę.

5. A na koniec smaczek – Zuch rysuje. Blog rysunkowy ukazujące perypetie grafika w pracy etatowej. A rozbawi nie tylko grafika czy pracownika agencji reklamowej.

A wy jakie blogi czytacie?

Tagi: