Nagraj bezpłatne Video CV

videocv

Urząd Pracy m.st. Warszawy zaprasza wszystkie osoby, które poszukują zatrudnienia do skorzystania z nowoczesnego sytemu przeznaczonego do przygotowania CV w formie wideo. Pierwsze w Warszawie urządzenie do nagrywania Video CV znajduje się w siedzibie Urzędu Pracy m.st. Warszawy przy ul. Grochowskiej 171b na pierwszym piętrze.

Nagraj Video CV! Szybko i sprawnie, krok po kroku stworzysz profesjonalną prezentację swojej osoby.

Publikuj na portalu nagrania i zarządzaj nimi, a także zmieniaj oraz aktualizuj dane.

Twoje osobiste konto użytkownika, do którego zalogujesz się na portalu www.videocv.up.warszawa.pl pozwoli Ci również na wysyłanie nagrań w formie linku e-mailem do pracodawców, a także daje możliwość ich pobierania.

Przeczytaj Regulamin i zapoznaj się z zasadami korzystania z urządzenia oraz portalu www.videocv.up.warszawa.pl.

Jeżeli wyrazisz zgodę, Twoje Video CV będzie dostępne dla pracodawców zarejestrowanych w systemie, gdzie mogą oni przeglądać aplikacje kandydatów.
Ważne!!! Urząd Pracy m.st. Warszawy zarządza profilami Użytkowników i Pracodawców, i ma prawo do usuwania kont wykorzystywanych w sposób niezgodny z obowiązującym prawem, normami społecznymi i obyczajowymi oraz Regulaminem korzystania z systemu Video CV.
Jeżeli przed przystąpieniem do nagrania lub podczas nagrania Video CV masz pytania, lub wątpliwości związane z właściwym zaprezentowaniem swojej kandydatury przed kamerą, możesz skorzystać z pomocy doradcy zawodowego Urzędu Pracy m.st. Warszawy, który udzieli niezbędnych wskazówek dotyczących autoprezentacji oraz samego nagrania materiału wideo.

[hana-flv-player video=”http://nfpl.nazwa.pl/www/webblog.infopraca.pl/wp-content/uploads/UP_video_cv_4x3.flv” width=”600″ height=”430″ description=”VideoCV” player=”4″ autoload=”true” autoplay=”false” loop=”false” autorewind=”true” /]

Chcemy, aby system Video CV dostarczał klientom usług i możliwości na najwyższym poziomie technologicznym stąd też, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.
zgłoś je na adres e-mail: service@vcvsys.com

Zebrane opinie będą pomocne w procesie rozwoju systemu Video CV oraz strony portalu www.videocv.up.warszawa.pl
Jeśli masz problemy ze swoim profilem Video CV, możesz zgłosić reklamacje na adres e-mail biuro@beeatwork.pl lub pisemnie na adres BeeOnline Sp. z o.o. ul. Kierbedzia 4, 00-728 Warszawa.

Jeżeli zauważysz usterkę sprzętu, zniszczenia lub problemy techniczne podczas korzystania z systemu Video CV, zgłoś je w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy przy ul. Grochowskiej 171b w sali informacji zawodowej (pokój 117) lub w pokoju 102 (informatycy).

Włącz korzyści – daj się zauważyć!