Nagraj bezpłatne Video CV

videocv Nagraj bezpłatne Video CV

Urząd Pracy m.st. Warszawy zaprasza wszystkie osoby, które poszukują zatrudnienia do skorzystania z nowoczesnego sytemu przeznaczonego do przygotowania CV w formie wideo. Pierwsze w Warszawie urządzenie do nagrywania Video CV znajduje się w siedzibie Urzędu Pracy m.st. Warszawy przy ul. Grochowskiej 171b na pierwszym piętrze.

Nagraj Video CV! Szybko i sprawnie, krok po kroku stworzysz profesjonalną prezentację swojej osoby.

  • Zastanów się jak chcesz zaprezentować się pracodawcy i przygotuj się do nagrania swojej prezentacji.
  • Po wejściu do kabiny przeczytaj wszystkie informacje umieszczone wewnątrz.
  • Zarejestruj się i załóż bezpłatne osobiste konto Video CV. Monitor dotykowy pozwala sprawnie poruszać się po menu.
  • Zapoznaj się z informacjami dla użytkownika umieszczonymi w poszczególnych polach.
  • Aby rozpocząć, naciśnij przycisk NAGRAJ SWOJE VIDEO CV, który znajduje się na monitorze dotykowym.
  • Nagraj Video CV!!! Postępuj krok po kroku według wskazówek, które pomogą Ci opowiedzieć o sobie pracodawcy.
  • Jeśli masz już konto Video CV możesz logować się na swoim profilu za pośrednictwem urządzenia Video CV oraz korzystać z portalu Video CV dla pracodawców i osób poszukujących pracy dostępnego pod adresem: www.videocv.up.warszawa.pl

Publikuj na portalu nagrania i zarządzaj nimi, a także zmieniaj oraz aktualizuj dane.

Twoje osobiste konto użytkownika, do którego zalogujesz się na portalu www.videocv.up.warszawa.pl pozwoli Ci również na wysyłanie nagrań w formie linku e-mailem do pracodawców, a także daje możliwość ich pobierania.

Przeczytaj Regulamin i zapoznaj się z zasadami korzystania z urządzenia oraz portalu www.videocv.up.warszawa.pl.

Jeżeli wyrazisz zgodę, Twoje Video CV będzie dostępne dla pracodawców zarejestrowanych w systemie, gdzie mogą oni przeglądać aplikacje kandydatów.
Ważne!!! Urząd Pracy m.st. Warszawy zarządza profilami Użytkowników i Pracodawców, i ma prawo do usuwania kont wykorzystywanych w sposób niezgodny z obowiązującym prawem, normami społecznymi i obyczajowymi oraz Regulaminem korzystania z systemu Video CV.
Jeżeli przed przystąpieniem do nagrania lub podczas nagrania Video CV masz pytania, lub wątpliwości związane z właściwym zaprezentowaniem swojej kandydatury przed kamerą, możesz skorzystać z pomocy doradcy zawodowego Urzędu Pracy m.st. Warszawy, który udzieli niezbędnych wskazówek dotyczących autoprezentacji oraz samego nagrania materiału wideo.

Chcemy, aby system Video CV dostarczał klientom usług i możliwości na najwyższym poziomie technologicznym stąd też, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.
zgłoś je na adres e-mail: service@vcvsys.com

Zebrane opinie będą pomocne w procesie rozwoju systemu Video CV oraz strony portalu www.videocv.up.warszawa.pl
Jeśli masz problemy ze swoim profilem Video CV, możesz zgłosić reklamacje na adres e-mail biuro@beeatwork.pl lub pisemnie na adres BeeOnline Sp. z o.o. ul. Kierbedzia 4, 00-728 Warszawa.

Jeżeli zauważysz usterkę sprzętu, zniszczenia lub problemy techniczne podczas korzystania z systemu Video CV, zgłoś je w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy przy ul. Grochowskiej 171b w sali informacji zawodowej (pokój 117) lub w pokoju 102 (informatycy).

Włącz korzyści – daj się zauważyć!

Dodaj komentarz