TOP 10 prac wakacyjnych dla nieletnich

nieletni praca TOP 10 prac wakacyjnych dla nieletnichOsoba, która nie ukończyła 18 lat, nie może podejmować pracy w pełnym wymiarze godzin. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby w okresie letnim, kiedy nie ma zajęć w szkole – nieco sobie dorobić do wakacji. Wprawdzie nieletni nie zarobi kokosów – są to jednak pierwsze doświadczenia, które mogą się przydać w przyszłości. Co zatem najczęściej robi nieletni w Polsce?

1. Roznoszenie ulotek

Najczęściej wykonywaną przez osoby niepełnoletnie pracą, jest roznoszenie ulotek. Można je roznosić po domach, przy ruchliwych trasach samochodowych na światłach, lub po prostu stojąc i wręczając je na ulicy. Nie jest to praca przyjemna, często bowiem przechodnie nie chcą kolejnych ulotek, ale też nie nazbyt trudna. Zarobić można realnie, od 4 do 7 zł na godzinę. Ze względu na sporą ilość oszustów, najlepiej aby po raz pierwszy po zlecenie, młodociany poszedł z osobą dorosłą – wtedy, mając świadka, minimalizuje się ryzyko tego, że ktoś nieletniego oszuka i nie zapłaci mu za pracę.

2. Zbiory owoców

W niektórych rejonach Polski, nieletnich zatrudnia się przy zbiorach truskawek, malin czy wiśni. Praca ta, jest pracą na akord – czyli płacone jest od ilości uzbieranych owoców. Zarobki zależą więc od wytrzymałości i szybkości pracy. Przy zbiorach w Polsce można dorobić 200-300 zł tygodniowo.

3. Konsultantka kosmetyczna

Wiele osób nieletnich (zwłaszcza dziewcząt) dorabia jako konsultantki kosmetyczne w firmach prowadzących sprzedaż bezpośrednią. Wprawdzie umowy z firmą mieć nie mogą, ale wystarczy cicha umowa z mamą lub sąsiadką, aby móc zacząć sprzedawać. Ta praca może stać się początkiem pracy trwającej nawet poza sezonem, warto tu jednak pamiętać, że przy sprzedaży bezpośredniej nie istnieje pensja podstawowa – cały dochód opiera się na procencie od sprzedaży.

4.Handel obnośny

przenosna lodziarnia TOP 10 prac wakacyjnych dla nieletnichNa plażach i w miejscowościach turystycznych, coraz częściej zatrudnia się nieletnich do pracy przy sprzedaży lodów, orzeszków, popcornu i innych przekąsek, które chętnie zamawiają turyści. Praca trwa ok 6-8 godzin dziennie a wynagrodzenie zależne jest od ilości sprzedanego towaru. Można więc zarobić zaledwie kilka złotych, jak i można zakończyć dzień ze 100 zł w kieszeni. Nieletni są chętnie zatrudniani do tej pracy ze względu na niższe oczekiwania finansowe.

5.Pomoc kuchenna

Młodzież między 16 a 18 rokiem życia, może też zatrudnić się w charakterze pomocy kuchennej. Najłatwiej taką pracę dostać w turystycznych miejscowościach, bo w dużych miastach, okupują te wakaty studenci, a pracodawcy wolą zatrudnić osoby nieco starsze, zakładając że są bardziej odpowiedzialne. W pracy pomocnika kuchennego zarobić można różnie – od 1000 zł do 1500 zł miesięcznie. Praca kelnera na ogół jest dla nieletnich zamknięta ze względu na możliwy kontakt z alkoholem.

6.Opieka nad zwierzętami

W okresie wakacji, dużo osób wyjeżdża nie mając z kim zostawić swojego kota, rybek czy myszoskoczka. Tu pojawia się opcja dla osób nieletnich. Za tydzień opieki nad zwierzakiem, która dla osób lubiących zwierzęta nie jest problemem, można dostać 100 – 200 zł. Jak taką pracę dostać? Najlepiej ogłosić się w Internecie, a dodatkowo, na początku wakacji ponaklejać ogłoszenia o opiece w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

7.Rozklejanie plakatów

Pracę można też dostać w charakterze osoby rozklejającej plakaty. Pytać o nią trzeba w instytucjach kulturalnych, kinach. Wypłata jest liczona „od plakatu”.

8.Hostessa

Do pracy w charakterze hostessy promującej np. żywność w hipermarketach przyjmowane są również osoby ze statusem ucznia, pomiędzy 16 a 18 rokiem życia. Praca jest nie trudna, choć stanie przez 8 godzin może zmęczyć. Wynagrodzenie zwykle waha się wokół kwoty 6-7 zł netto w zależności od rejonu?

9.Dostawca pizzy

dostawa pizzy TOP 10 prac wakacyjnych dla nieletnichW sezonie zatrudnia się też nieletnich do dowozu pizzy. Wymagana jest jednak karta motorowerowa, którą wyrobić może sobie nawet 13 latek. Z reguły też, pracodawcy wymagają zgody dorosłych opiekunów nieletniego. Zarobki są różne – liczone albo ilością dostaw albo czasem pracy. Więcej niż 1200 – 1500 zł nie należy się spodziewać.

10. Praca w McDonald’s

McDonald’s jest obecnie jednym z niewielu korporacyjnych pracodawców, którzy umożliwiają młodzieży pomiędzy 16 a 18 rokiem życia pracę zarobkową, w pełni legalną i bezpieczną. Starający się o posadę przechodzi normalny proces rekrutacyjny a w ramach swoich obowiązków wykonuje prace lekkie. W akcji „Zarób na Wakacje / Ferie” uczestniczy jedynie część restauracji w Polsce, warto więc sprawdzić na stronie korporacyjnej, czy restauracja w interesującym nas rejonie bierze udział w akcji promującej pracę młodocianych.

Osobom nieletnim nie jest łatwo znaleźć pracę. Wynika to głównie z już i tak wysokiego bezrobocia i faktu, że zamiast nieletniego można za tą samą stawkę zatrudnić studenta, z którym nie ma aż tylu problemów natury prawnej. Poza tym, część pracodawców nauczona doświadczeniem takim, że nieletni niekiedy nie są jeszcze na tyle odpowiedzialni i rezygnują z pracy bez słowa, nie chcą słyszeń o kolejnym 17 latku w firmie. Warto jednak zawsze próbować i rozważyć wszelkie alternatywy – pomoc w robieniu zakupów, wyprowadzanie psa na spacer czy wreszcie opiekę nad dzieckiem sąsiadów. Może jednak dla nieletniego z zapałem coś się znajdzie…

Dodaj komentarz

529 Responses to “TOP 10 prac wakacyjnych dla nieletnich”

 1. szukam pracy says:

  nie masz z kim zostawic zwierzaka wyjeżdżając na wakacje to zadzwoń 889708152.

 2. Dominika says:

  mam 14 lat i szukam pracy na wakacje proszę o odpowiedż.

 3. Patrycja says:

  szukam pracy we wakacje mam 14 lat … podejmę sie wszystkiego . Jeśli ktoś ma jakąś pracę dla mnie to mój nr gg 1885843

 4. Paulina says:

  Szukam pracy od dwóch tygodni i powiem szczerze, nie jest łatwo.. jak na razie odpisała mi tylko jedna osoba, która stwierdziła, że ona nie chcę niepełnoletniej osoby.. Ludzie, co z wami nie tak? Siedemnastolatka nie może sobie dorobić na wakacje? Bo co? Jaki jest tego problem? Nie rozumiem.

 5. Patrycja says:

  Witam, poszukuję pracy. W tym roku kończę 17 lat i jestem zainteresowana pracą hostessy . Jestem osobą komunikatywną,miłą . Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń, tel.515-973-885

 6. Kasia says:

  Szukam pracy na wakacje . Nazywam się Kasia i we wrześniu kończę 16 lat . Bardzo potrzebuję więc proszę o szybką odpowiedź . Kontakt ze mną 724925513 .

 7. Adam says:

  mam 16 lat i razem z kolega poszukujemy pracy a dokladnie przy zbiorach albo sprzatanie mieszkan starszym osobom prosze o kontakt 789462006

 8. magdalena says:

  Witam.Mam 14 lat i poszukuję pracy przy zbiorach owoców.Proszę o odpowiedź na mój e-mail :
  midas71@wp.pl

 9. Praca says:

  Witam! Mam ukończone 16 lat i poszukuję pracy. Jestem odpowiedialna i pracowita. Mój adres e-mail : nm–1996@wp.pl .

 10. praca says:

  Witam nazywam się Rafał mam 15 lat i szukam pracy na wakacje jestem miły komunikatywny mam łatwość w poznawaniu nowych ludzi oto kontakt ze mną rafalo52@wp.pl

 11. Paweł says:

  Witam przyjmę każdą prace nie wymagająca doświadczenia z mojej strony mam 16 lat tel 516660215

  • dorka97 says:

   Od razu mówię, że praca, którą proponuję jest w zupełności [u]legalna[/u], a świadczy o tym regulamin na podanej przeze mnie stronie.

   Tutaj mam dla was łatwą, prostą i przyjemną pracę przez internet. Tyczy się ona jedynie uczniów i studentów w wieku od 16 do 26 roku życia:
   https://www.inclick.pl/

   Polecam

   • ja says:

    fajnie że jak ktoś nie ma polskiego nazwiska to nie może sie na tej stronie zarejestrować bo uważane jest za nieprawidłowe -.- albo jeśli ktoś ma nazwisko dwu czy trzy literowe też nie możę (np. but,or,kan i inne nietypowe krotkie nazwiska)

 12. Praca... says:

  Witam 🙂
  Mam 18 lat i szukam pracy…
  Prosze dzwonic na numer 507 664 856 🙂

  Paweł 🙂

 13. Ola says:

  Skończyłam 16 lat i chętnie podejmę się pracy na wakacje w Lublinie. Jestem osobą odpowiedzialną, sumienna, prawdomówną i niezwykle kreatywna. Proszę o odpowiedź na email:
  olakan@buziaczek.pl lub numer gg 3812814.

 14. Paweł says:

  Witam !Kończę w sierpniu 18 lat . Szukamy pracy na wakacje w Wodzisławiu Ślaskim i okolicach .
  Jestem odpowiedzialny , sumienny , podejmę się każdej pracy.
  GG:11411129

 15. opiekagryzoniowa says:

  zaopiekuje się :
  gryzoniami: świnki morskie, szczury, myszy, myszoszkoczki, szynszyle, króliki itp…
  nr. telefonu:726073933
  cena do uzgodnienia
  (beniamin 15 lat.)

 16. Weronika says:

  Mam 15 lat i podszukuję letej obojętnie jakiej to mój email wera237@o2.pl

 17. szukam pracy says:

  mam 17 lat i szukam pracy na wakacje 514472959

 18. szukam pracy says:

  Mam skończone 16 lat szukam pracy w Szczecinie w okolicach centrum proszę o kontakt tel.531321009
  lub e-mail pawel.diug.op@gmail.com
  Dziękuje

 19. Aga says:

  witam .. mieszkam w łodzi , i poszukuję pracy na wakacje . 29 sierpnia skończę 16 lat .. i chcę uzbierać troszkę do moich urodzin . podejmę się sprzątania , opieki nad dziećmi , wychodzenia na spacery z waszymi pupilami . to mój e-mail ; aguuu@onet.pl lub gg ; 39865043 ..

 20. szukam pracy says:

  dzieńdobry mam 17 lat szukam pracy na wakacje np:sprzątanie,roznoszenie ulotek,zbieranie owoców na ogrudkach itp tel kontaktowy 884333643 .dziękuje za pomoc 🙂

 21. Marta says:

  Witam ,
  Podejmę pracę w Warszawie i okolicach jaka hostessa.
  Jestem osobą komunikatywną i szybko się uczę .
  Jestem wysoka (180) i szczupła (90,65,90), pracowałam już jako hostessa

  Nr kontaktowy 505-924-437

 22. Klaudia says:

  witam. Mam 16 lat, poszukuje pracy w okolicach Warszawy w dowolnym charakterze, może to być opieka nad zwierzętami, zbieranie owoców czy sprzątanie mieszkania. Proszę o kontakt e-mail : klaudia961@os.pl lub gg : 3863848

 23. eryk says:

  witam mam 14lat iszukam pracy to mój nr gg 35865669

 24. ania says:

  Cześć nazywam się Ania szukam pracy na wakacje roznoszenie ulotek tylko mam mały problem mam 15 lat i mam trudność z znalezieniem pracy jeśli ktoś jest zainteresowany proszę napisać na E-mail aniula.12@onet.pl

 25. Dagmara says:

  Szukam pracy na wakacje kolo Wroclawia lub w samym Wroclawiu podejme sie kazdej parcy mam 14 lat prosze o kontakt moj numer to 515846234

 26. Angelika says:

  Poszukuje pracy, mam wolne 2 miesiące, teraz idę do Liceum i fajnie było by coś zarobić, mam już praktykę w restauracji, obsługa na weselach etc. proszę pisać na maila —>angeliczka_xd@wp.pl, pozdrawiam.

 27. paulina_p says:

  szukam pracy na wakacje 2012. najlepiej w okolicach kazimierzy wielkiej . podejmę się każej pracy . mam 14 lat . proszę o kontakt pod moim numerem gg 7063603

 28. Natalia says:

  Mam 14 lat szukam pracy w okolicaCH Zdzieszowic.
  Kontakt: natidyla@wp.pl , gg 40189385.
  Bardzo proszę o kontakt.

 29. Szukam pracy Wrocław says:

  Szukam pracy na wakacje 2012 we Wrocławiu…
  Prosze o kontakt pod nr tel 530-155-871

 30. Marta says:

  mam 18 lat, szukam pracy na okres wakacyjny ! napisz martula1040.94@o2.pl

 31. Poszukuję pracy says:

  Witam. Poszukuję pracy na wakacje. W listopadzie skończę 16 lat. Proszę o pilny kontakt na numer 662-577-793

 32. Daniel says:

  Szukam pracy na czas wakacji!
  Podejmę się każdej pracy na terenie Międzyrzeca Podlaskiego mam 14 lat ;]
  Moje zalety to:
  -Punktualność
  -Godność ;]
  -Zaufanie
  – Zero lenistwa 100% pracy z mojej strony
  Napisz a nie będziesz żałować ;]
  Pozdrawiam! GG-28742523 tel kom.-601856152 e-m@il – zdunekraver@wp.pl

 33. Gosia17 says:

  Szukam pracy na wakacje jakiej kolwiek w Gdańsku prosze o wiadomosc

 34. Kinga says:

  Mam 16 lat i poszukuje pracy . Jestem osobą bardzo pracowitą.
  Mogę opiekować się dzieckiem/dziećmi , rozkładać towar , sprzątać [mieszkanie , dom , ogród ] , ale też i na innych stanowiskach . Zacznę pracę od zaraz . Kontakt. 533613111

 35. Iwona says:

  mam 15 lat chętnie się podejmę pracy zajmowaniem się zwierzakiem lub innej to mój nr tel 661 041 301

 36. Magda says:

  witam , mam 17 lat , chętnie podejmę pracę w wakacje. kontakt gg ; 531883

 37. Zuza says:

  mam prawie 15 lat, szukam pracy dla 2 osób najlepiej przy zbiorach owoców… ale oczywiście nie pogardzę innymi ofertami 🙂 proszę o kontakt 518095868

 38. Sandra says:

  Artykuł dobry.
  Szukam pracy wakacyjnej, najlepiej jak najszybciej, w sierpniu będę miała 17 lat.
  Proszę o kontakt : gg 10708602 lub e-mail koteczek0808@interia.pl

 39. Ada says:

  Chciałabym znaleźć pracę na cały miesiąc sierpień.

 40. Karolina says:

  Witam mam 16 lat poszukuje pracy prosze o kontakt 518566613

 41. Asia says:

  Szukam pracy na 2012 wakacje mam dopiero 14 lat, ale w domu mi się nudzi i bym chciała coś sobie zarobić na wakacje, ale szukam tej pracy we Wrocławiu !! BARDZO WAŻNE!!! adres e-mail : asiula1998-21@o2.pl

 42. Gosia16 says:

  Mam 16 lat i chętnie podejmę się pracy na terenie Konstancina-Jeziorny.
  Proszę o odpowiedź!

 43. Kamil says:

  Mam 16 lat i szukam pracy jakiejkolwiek:zbieranie owoców,malowanie płotów,sprzątanie, pilnowanie dzieci itp Jeśli ktoś chce poznać jakieś szczegóły niech napisze na mój adres email: pedro009@interia.pl PISZCIE PILNE!

 44. asia says:

  Mam 17lat i szukam pracy na okres wakacji proszę o kontakt.

 45. natalka says:

  ja i moje dwie siostry szukamy pracy na wakacje ponieważ chcemy uzbierać na książki

 46. Adam 16 says:

  Witam szukam pracy na wakacje najchętniej koszenie trawy lub inne okolice krakowa! pisz na gadu gadu 20046422

 47. Adrian says:

  Witam szukam pracy na wakacje najlepiej okolice Legnicy . Podejmę się każdej roboty i mam 16lat . Mój tel. kontaktowy :782540433 .

 48. Monika says:

  Mam 15 lat poszukuję pracy w woj.Podkarpackim w okolicach łańcuta, zbieranie owoców,roznoszenie ulotek,opieka nad dziećmi,lub zwierzętami. Mój numer telefonu: 884 282 012

 49. szukam pracy says:

  Dzień Dobry. Mam 16 lat. Szukam pracy na miesiąc sierpień w okolicach Brzeska. Przyjmę każdą propozycję. Proszę o kontakt 695067524

 50. Kamil says:

  Mam 16 lat i chcę roznosić ulotki proszę o kontakt 507781667 albo mrsavage2@o2.pl

 51. Bartłomiej says:

  Witam Pana/Panią

  Jestem osobą 18 letnią.Szukam pracy na miesiąc.Mogę robić zarówno przy budownictwie (głównie na rusztowanie i prace fizyczne oraz pomocnik tynkarza ) jak remonty mieszkań od podstaw.Mogę się podjąć również innej pracy fizycznej np. Magazyny w hipermarketach i jak u osób prywatnych (posiadam książeczkę sanepidowską)

  Mieszkam w Katowicach i do pracy na terenie Śląska mogę dojechać.Jestem osobą nie spóźniającą się do pracy oraz komunikatywną.

  Numer telefonu kontaktowego. 799010955 sieć PLAY

 52. mikamika says:

  ja przypadkiem załapałam się na zbieranie malin na akord i można wyciągnąć 150 zł za dzien to w sumie spoko pytaajcie znajomych sąsiadow itp. Może rzeczywiscie coś się jeszcze trafi na ostatni miesiąc wakacji :))

 53. Hostessa says:

  Potrzebuje pracy na cały sierpień 😉

 54. Eliza says:

  mam 16 lat i szukam pracy na wakacje, proszę o odpowiedź 🙂

 55. Michał says:

  mam 15 lat i szukam dowolnej pracy na kilka dni

 56. Michał says:

  mam 15 lat i szukam pracy na kilka dni tel. 600265462

 57. Poszukuje Pracy says:

  Witam Mam 16 lat i poszukuje pracy .
  Proszę o kontakt telefoniczny 514-551-170
  Kasia .

 58. anna says:

  witam poszukuje pracy dorywczej na weekendy , moge rozkladac towar na półki gotowac roznosic ulotki o to namiar na mnie anna2009b@o2.pl na kazde pytanie odpisze

 59. SZUKAM PRACY says:

  Szukam pracy na okres wakacyjny dla 2 osób. Najbardziej odpowiadałoby mi rozkładanie towaru, rozwieszanie plakatów lub roznoszenie ulotek.
  16 lat, kontakt ; anettta@poczta.onet.pl

 60. Mateusz says:

  Witam, chciałbym pracować jako Dostawca pizzy..

  Mam 15 lat.

  Posiadam karte motorowerową już od roku i bardzo duże doświadczenie w jezdzie..

  Prosze o kontakt tel: 698-144-053

  Pozdrawiam

 61. Kasia says:

  Mam 16 lat szukam pracy na ferie zimowe proszę o kontakt numer telefony 667218684

 62. PROSIMY O PRACE MAMY 0D 10 DO 12 LAT CHCEMY ZAROBIĆ PORZĄDNE PINIĄDZE JESTEŚMY SŁODZIUTKIE I KOCHAMY ZWIERZĘTA (PSY) .

  MOŻEMY:
  – ROZDAWAĆ ULOTKI
  – ZBIERAĆ OWOCE
  MAMY NADZIEJE ŻE KTOŚ DIE NAD NAMI ZLITUJE 😉
  PROSZĘ O WIADOMOŚCI 😉
  PS. TO PISAŁA MAJA

 63. bb says:

  Nieżeby coś ale naprawde sądzicie że ktoś wam odpisze?
  Ludzie, nikt specjalnie nie będzie zatrudniał nastolatka, pracodawcy wolą pełnoletnich, bo nieletni mają ograniczoną długość pracy (chyba do 6h). Niepełnoletni są zatrudniani TYLKO jeżeli praca jest wyjątkowo nieatrakcyjna i nikt lepszy się nie zgłosił. Wiem z doświadczenia – moi rodzice mają trzy restauracje, a ciocia pracuje w firmie kosmetycznej, poza tym moi rodzice mają wielu znajomych ze środowiska. Zeby powiedzmy 17 latek mógł pracować w restauracji potrzebna jest zgoda rodzica, badania przeciwskazań i czas. Poza tym oczywiście jak już mówiłam krótszy etat. No i oczywiście przede wszystkim, żeby legalnie pracować w takim miejscu trzeba mieć skończone 16 lat. Co do czasu – nie opłacalne jest zatrudnianie na lato, bo samo przyuczenie do zawodu trwa około 2 tyg., chyba że chcecie pracować jako pomoc i wtedy zmywacie naczynia ew. sprzątacie i do tego uczycie się jakiś niecały tydzień (wiem, to brzmi troche nieprawdopodobnie – tydzień żeby uczyć się jak się zmywa, ale do tego dochodzi obsługa kilku sprzętów).

  A jeżeli chodzi o wyprowadzanie psów, opiekę nad zwierzętami, dziećmi czy starszymi ludźmi, sprzątanie w domu? Nie łudźcie się. Takich przyjemnych prac nie znajdziecie. Trzeba myśleć co jest teraz najbardziej potrzebne, przyjrzeć się jakie jest społeczeństwo: na tyle bogate, żeby zamiast korzystać z pomocy krewnych i znajomych, płacić niańce, fundować sobie sześć pokojówek i osobę wyprowadzającą szczeniaka [nie mówie że takich nie ma, ale jeżeli chcecie znaleźć kogoś takiego to od razu udajcie się na Ujazdowskie)? czy tak biedne, że płaci tylko wtedy gdy jest to konieczne – potrzebne korepetycje dziecku, bo nie rozumie matematyki albo nie rozróżnia czasów angielskich.

  Moim pomysłem są korepetycje. Wywieście w jakiś podstawówkach ogłoszenia. Serio, dwa razy szybciej się zdobywa prace. Jak byłam w Liceum to sama tak robiłam.

 64. karus says:

  witam zblizaja sie ferie i chciala bym znalezc jakas prace nawet na roznoszenie ulotek jesli ktos ma jakas informacje na temat pracy to prosze o kontakt na gg 4033177 z gory dziekuje mam ukonczone 18 lat

 65. szukam pracy says:

  nie masz opieki nad zwierzątkiem gdy cie niema w domu napisz 😉

 66. szukam pracy says:

  szukam pracy

 67. krakow.szukam.pracy says:

  Witam za pare miesiecy koncze 16 lat. Szukam pracy na wakacje jako opiekunka do dzieci – mam trojke mlodszego rodzenstwa ktorym sie zajmuje, moge roznosic ulotki, pomagac przy zbiorach, sprzatac dom, bardzo mi zalezy na pracy. Jestem osobą staranną, miłą, komunikatywną.

 68. krakow.szukam.pracy says:

  szukam pracy w krakowie mam 16 lat prosze pisac na adres w.swistak97@gmail.com

 69. Nati16 says:

  Mam na imię Natalia i mam 16 lat. Pilnie poszukuję pracy na weekendy i ferie zimowe. Proszę o kontakt pod e-mailem : nataolak@buziaczek.pl

 70. Dimen0 says:

  Hej jestem Dawid i mam 15 lat, szukam jakiejś dorywczej pracy we Wrocławiu. W lato zbierałem maliny, aronie i roznosiłem ulotki, więc mam trochę doświadczenia. Mogę pomóc przypilnować kogoś, posprzątać albo sprawy komputerowe : strony internetowe, intra, loga, fanarty, programy, pomoc techniczna. Potrzebuję jedynie 400zł 🙂 e-mail dimen0@o2.pl

 71. Asia says:

  Cześć, mam na imię Asia i ze względu na moją sytuację poszukuję pracy, obojętnie jakiej… Proszę o kontakt na mój e-mail Zyta0507@wp.pl

 72. Kacperz says:

  Mam 15 lat posiadam kartę motorowerową potrzebuj pracy w weekendy i w wakacje mój nr tel 888764094 mieszkam w żARACH WOJ LUBUSKIE

 73. Witam mam Prawie 16lat …Chiałem sobie dorobić w najbliszy czas .

  Moge się zająć Ulotkami,Myciem aut,I wszystko co oferuje praca dla 15-16 latka….

  Z góry dziekuje !

  I proszę o Dużą ilość Prac : )

 74. gosia says:

  mam 17 lat szukam pracy na feriach lub w sobote i niedziele to muj kontakt 503636628

  proszę Gosia

 75. Szukam pracy says:

  Szukam pracy, mam 17 lat, pochodzę ze Szczecina

  Poszukuję pracy najlepiej na sezon wakacyjny.

  Kontakt: kamil.iwaniuk96@gmail.com

 76. sonia says:

  czesc jestem sonia mam 16 lat za 7 miesiecy i pilnie poszukuje pracy . moze byc wszystko . ale wazne zeby do kwietnia 2013 roku zarobic 80 zl . prosze potrzebuje na koncert black viel birdes w poznaniu . prosze
  tu jest kontakt do mnie :
  Sonia1997.1@o2.pl

 77. Pracuś says:

  Witam!
  W czerwcu kończę 16 lat poszukuję pracy na wakacje w okolicy Nowego Sącza.Numer GG:11904223
  .

 78. Ania says:

  szukam pracy na weekendy mam 17 lat odbywam praktyki jako kucharz ale mam takrze stycznosc ze sprzataniem hotelu moge nawet zajac msie zwierzakami potrzebuje pilnie pracy czekam na odp nr tele
  kazda praca mi odpowiada 884731220

 79. Ania says:

  szukam pracy na weekendy mam 17 lat i potrzebuje sobie dorobic mam praktyki jaki kucharz a także mam stycznosc ze sprzatniem hotelu
  moge tez opiekowac sie zwierzakami
  kazda praca mi odpowiada jestem bardzo pracowita i ambitna czekam na odpowiedz to moj nr 884731220

 80. Natalia says:

  Szukam pracy na weekendy, mam 16 lat i podejme sie każdej pracy. Pracowałam również jako kelnerka

 81. Błażej says:

  poszukuje pracy na wakacje (pierwsze 2 tygodnie w lipcu, a w sierpniu od 2 tygodnia) jako dostawca pizzy na śląsku (konkretnie teren Mysłowic-Wesoła,Krasowy,Larysz,Ławki,Morgi) mam 15 lat, moje GG: 38466101 , tel. kom. 690650858 w tyg. dzwonić po 15 🙂

 82. Blazej says:

  PS. odpowiadałaby mi również praca w jakimś warsztacie np. samochodowym (podawanie kluczy,sprzątanie,itp.) mam jako tako pojęcie o samochodach (zmian: reflektorów, podpinanie dodatkowego oświetlenia [ostatnio w oplu zmiana 3 diod nawiewu=rozebranie prawie połowy deski rozdzielczej 😀 ], mycie aut, kosmetyka filtra powietrza itp., itd. )
  informacje o kontakcie komentarz wcześniej 🙂

 83. Blazej says:

  pasuje mi praca jako dostawca pizzy w okresie wakacyjnym (pierwsze 2 tygodnie lipca oraz w sierpniu od 2 tygodnia) na terenie śląska- Mysłowic (konkretnie Wesoła, Krasowy, Kosztowy, Ławki, Morgi) PS. odpowiadałaby mi również praca w jakimś warsztacie np. samochodowym (podawanie kluczy,sprzątanie,itp.) mam jako tako pojęcie o samochodach (zmian: reflektorów, podpinanie dodatkowego oświetlenia [ostatnio w oplu zmiana 3 diod nawiewu=rozebranie prawie połowy deski rozdzielczej 😀 ], mycie aut, kosmetyka filtra powietrza itp., itd. ) 🙂
  kontakt:
  – GG: 38466101
  – tel. kom.: 690650858
  PROSZĘ O KONTAKT!!!

 84. Gerard says:

  Witam.Mam na imię Gerard mam 16 lat.Szukam pracy ,bo chciałbym sobię dorobic, podejme się kazdej pracy ,z checią popracował bym w weekendy.Chetnych prosze o kontakt 727 536 640 i jestem z poznania

 85. Norbert says:

  W sierpniu kończę 16 lat, mieszkam w Łodzi i szukam pracy po lekcjach, w weekendy i wakacje. Mam kartę motorowerową i rozeznanie na terenie Łodzi. Mogę rozwozić pizze, sprzątać w domach, roznosić ulotki, przyklejać plakaty. tel: 725 445 291 (Tylko Łódź)

 86. Angelika says:

  Witam, w maju kończe 16 lat. Poszukuję pracy w weekendy w godzinnach rannych i popołudniowych w Krakowie. Chętnie mogę roznosić ulotki lub sprzątać. Równie inne propozycję proszę wysyłać na emajl : angelacola@interia.eu.

 87. Ola says:

  Witam mam 17 lat i chciałąbym podjąć prace na wakcje a dokładnie od 24 czerwca wakacje zaczynają sie co prawda tydzień pozniej al emi bardzo zlaeży 🙂
  kontakt na maila pawlowska.aleksandra@interia.pl

 88. Szukam pracy says:

  Witam 🙂 szukam pracy dorywczej, bez umowy. w czerwcu koncze 17 lat. Może byc praca hostessy bądź roznoszenie ulotek albo jako konsultantka:) Mieszkam w Bydgoszczy. GG:10706531

 89. Patrycja says:

  Mam na imie Patrycja 😉 Mam 14 lat 😉 szukam pracy… I bardzo lubie zwierzęta;) moge pracować przy zwierzetach i przy zbiorach no prawie przy wszystkim kto chce ze mną sie skontaktować to na gg-38076553 lub na facebooku Patrycja Glin

 90. Ewa i Paweł says:

  Poszukujemy pracy na wakacje .. Ewa 17 lat skończone , Paweł 21 lat – posiadam prawo jazdy kat .B prosimy o kontakt 692 528 717 !!!!!!

 91. Szukam pracy says:

  Witam,poszukuję pracy na wakacje,
  Zależy mi na jakiejkolwiek pracy dorywczej na czas wakacji,
  Kraków, 17 lat
  gg:46958327

 92. Patrycja says:

  Witaam . Szukam Na teraz pilnie pracy Proszę o pilny kontakt na gg . 34693830 Z góry dziękuje :):)

 93. Patrycja says:

  Witam , jestem Patrycja i mam ukończone 16 lat i pilnie poszukuję pracy jako hostessa na prawdę mi zależy proszę o kontakt na nr 797-446-393 najlepiej to w Ciechanowie …

 94. przemek says:

  szukam pracy na teraz mój kontakt to tel 669-275-109 e-mail. przemek27024@wp.pl

 95. szukam pracy says:

  Szukam pracy w wakacje. Mam 14 lat. Więcej informacji na e-mail tamra1999@wp.pl

 96. Konrad says:

  Szukam pracy Tomaszów Mazowiecki i okolice. Mam 16 lat jestem odpowiedzialny. gg 42716340 tel.725515693

 97. Damian says:

  Witam. Szukam pracy w okolicach miasta Opola. Mam 17 lat. Interesuje mnie paca wakacyjna lecz rowniez w czasie roku szkolnego w godzinahc popoludniowych. Podejme sie kazdej pracy. Prosze o kontakt
  email:riddickvip@gmail.com

 98. Praca says:

  Mam 14 lat i razem z kolegą (w tym samym wieku)poszukujemy jakiejkolwiek pracy na wakacje we Wrocławiu !! Chętnie zaopiekujemy się zwierzęciem, rozniesiemy ulotki czy rozwiesimy plakaty. Kontakt ze mną na e-mail: pawel.h10@wp.pl

 99. ola says:

  Witam mam 12 lat i chętnie opiekuje się twoim zwierzątkiem cena nieważna

 100. Marta i Paulina says:

  Heeej 🙂 Mamy 14 lat i poszukujemy pracy w wakacje jako np. opiekunki do dzieci, koszenie trawników, wyprowadzania psów , roznoszenie ulotek, itp. Jestesmy z okolic Leszna (wielkopolska). Jeżeli ktoś jest zainteresowany prosimy o kontakt : paulabuziaczek125@onet.pl

 101. butches says:

  mamy 15 lat jest nas 3 i szukamy pracy na wakacje , podejmiemy sie każdej pracy 😀 791991353,
  500733451 ,799056647 😀 prosimy o kontakt !

 102. Agata says:

  Poszukuje pracy od poczatku lipca .Jesli ktos jest zainteresowany prosze dzwonic 508494915

 103. Agata says:

  Poszukuje pracy od poczatku lipca mam skonczone 16 lat .Jesli ktos jest zainteresowany prosze dzwonic 508494915

 104. Anna says:

  Mam 15 lat pochodzę z Chorzowa . Szukam pracy na okres letni – wakacje . Podejmę się wszystkiego jeżeli to będzie to praca w moim mieście lub okolicach . Jestem osobą odpowiedzialną , punktualną , otwarta na nowe kontakty z innymi ludźmi , lubię dzieci i zwierzęta . Potrafię spiewać , rysować malować . Nie boję się niczego., Jeżeli byłbyś / byłabyś zaineresowana odpisz na gg : 43551014 lub na adres email : anigabi1111p.op@spoko.pl

 105. Anna says:

  przepraszam tamten to zły email . Ten jest prawidłowy : anigabi1111pl.op@spoko.pl

 106. Szukam pracy says:

  Szukam pracy mam 15 lat podejmę sie wszystkiego moje gg 39860176

 107. Zapraszamy wszyskich nieletnich, chcących dorobić sobie jako konsultanci FM GROUP. adres mejlowy: robimy300 [at] gmail . com

  • Jakub says:

   Szukam pracy w soboty i wakacje z kolegą mamy skończone 16 i 17 lat.Podejmiemy się każdej pracy fizycznej(kopanie pod kostkę brukową itd.). Okolice Łańcuta.Kontakt gg:26270702 lub e-mail: kubali.k@wp.pl

 108. Michasia says:

  szukam pracy na sezon 2013 . w tym roku koncze 16 lat .
  mila , uprzejma, odpowiedzialna 🙂

  michalina.baranowska@wp.pl

 109. Wiktoria says:

  Witam, poszukuję pracy w Łodzi lub w okolicach na wakacje lub przed. Mam 13 lat, jestem osobą miłą, szybko komunikuje się z osobami. Jeśli ktoś ma dla mnie pracę proszę o kontakt gg.18857944

 110. Szukamy pracy na wakacje 2013 says:

  Mamy po 16 lat, szukamy pracy na wakacje. Mam na imię Klaudia, moja koleżanka Patrycja.
  Jesteśmy odpowiedzialne, kreatywne, pilne, otwarte, towarzyskie. Lubimy poznawać nowe osoby, angażujemy się w prace. Możemy robić wszystko. Zbierać owoce, pomagać w kuchni, opiekować się dziećmi, roznosić ulotki, pracować z Mcdonaldzie, możemy również być hostessami.
  Prosimy o odpowiedź.

  klaudis5@vp.pl

 111. Agnieszka says:

  Bardzo chciałam bym dostać pracę na okres wakacyjny ma 16 lat interesuje mnie najbardziej praca opieki nad zwierzętami,zbiory owoców,pomoc kuchenna,praca w McDonald’s.Czekam na odpowiedz,mój numer gg 46033837.

 112. Monika pisze says:

  mam 16 lat szukam pracy na 1 miesiac wakacji mogą to byc 2 tyg 3 tyg a nawet 1 tydzien i tak bede zadowolona 🙂 podejme sie prawie kazdej pracy. jestem uczciwa , miła i szybko sie ucze zainteresowanych prosze o kontakt 515145391

 113. Paulina says:

  Cześć Mam na imie Paulina i szukam pracy na wakacje w lipcu koncze 18lat . Bardzo mi zalezy . Jestem osobą odpowiedzialną, punktualną, kreatywną. Prosze o jakis kontakt 798251857

 114. Natalia says:

  Cześć. Mam 15 lat i szukam pracy na wakacje. Mogę się podjąć każdej pracy. Zbieranie owoców, opieka nad dzieckiem, opieka nad zwierzętami, roznoszenie ulotek itp. Proszę o odpowiedź.

  kontakt: koteksami@wp.pl

 115. Wiktoia says:

  Witam. Jestem wiktoria podejme siE kazdej pracy mam 13 lat. zajme sie wszystkim najbardziej potrafie zajmowac się zwierzetami nawet mam pieska . Prosze o kontakt w sprawie pracy na numer 728-979-985. Dziekuje i oczekuje na kontakt.

 116. janek says:

  Nasadzil bym wam truskawek kilka hektarów ,lecz nwm czy znalazło by sie tylu chętnych i wytrwałych pracowników aby to zebrać..

 117. Szukam pracy/ podejmę pracę w wakacje says:

  Witam.

  Mam na imię Monika
  Wiek : 16 lat (skończę 1 lipca)
  Jestem osobą otwartą, mam doświadczenie w sprzedaży kosmetyków, pracowałam jako konsultantka firmy Avon oraz Oriflame.
  Mam również świetny kontakt ze zwierzętami.
  mój mail: cytrynowa.mandarynka@gmail.com

 118. Aleksandra says:

  Witam, nazywam sie Aleksandra, mam 16 lat poszukuję pracy na wakacje. Mogę roznosić ulotki, mogę być dostawcą pizzy, lub sprzedawcą . Proszę o kontakt. 506 – 211 – 010

 119. borek says:

  Szukam pracy jako roznośiciel ulotek na terenie bydgoszczy typu rozdawanie przechodniom mam 13 lat

 120. Natsu says:

  Mam 16 lat i z miłą checią poddam sie kazdej pracy . Kocham zwierzęta więdz opieka nad nimi to sama przyjemnosc . Numer tel. 508341427

 121. malutka says:

  Poszukuje pracy mam 16 lat jestem pomocna , uczynna i miła chetna do każdej pracy 😉
  chcę zarobić na wakację gotowa od już. czas weekendowy i wakacyjny. proszę o kontakt gg. 39001402

 122. szukam pracy says:

  Mam na imię Szymon, mam 16 lat mieszkam w województwie lubuskim koło Sulechowa, poszukuje pracy na wakacje w tej okolicy. W razie kontaktu proszę dzwonić 669 067 314 od godziny 14:30. Szukam pracy, ponieważ nie chcę się nudzić w wakacje.

 123. Marta says:

  Szukam pracy na okres letni tylko lipiec mam 17lat okolice Opalenicy

 124. Ania says:

  mam 16 lat szukam pracy na wakacje podejmę się każdej pracy , mój nr tel. 880525079 lub nr gadu-gadu 7847741

 125. Ania says:

  mam 16 lat szukam pracy na wakacje podejmę się każdej pracy , mój nr tel. 880525079 lub nr gadu-gadu 3847741

 126. oliwia says:

  Szukam pracy dla 12-nasto letniego dziecka na wakacije od 02.07.2013r.

 127. Basia says:

  Mam 16 lat, poszukuję pracy na wakacje od połowy lipca do połowy sierpnia. Może to być wszystko – zbiór owoców czy warzyw, opieka nad dziećmi, starszymi osobami czy zwierzętami, roznoszenie ulotek czy gazet, każda praca fizyczna. Jestem komunikatywna, chętna do pracy i odpowiedzialna, należę do harcerstwa.
  Kontakt: 694923999

 128. lukasz says:

  Czesc. Nazywam sie Łukasz i szukam pracy. Skonczylem 17 lat i jestem odpowiedzialny, pracowity dyspozycyjny. Poszukuje pracy na sierpien 2013. Jakby ktos byl zainteresowany moja oferta to moj telefon 537 312 441 😀

 129. Angela says:

  Mam 16 lat i szukam pracy. nie ważne jakiej, podejmę się wszystkiego. prosze o kontakt. e mail – angelajamrozinska@interia.pl

 130. gunsnroses says:

  Poszukuje pracy na lato. Poznań. Mogę robić cokolwiek. Za kilka miesięcy kończę 16 lat. Jeśli masz jakas ofertę to pisz: 535162463. 🙂

 131. patryk says:

  witam,mam 16 lat i szukam pracy chcem troche sobie dorobic to moje gg 40797216 pozdrawiam

 132. Marcin says:

  Witam

  Mam na imię Marcin , 15 lat . Podejmę się takiej pracy jak mycie okien , sprzątanie mieszkania lub prace podobne do wyżej wymienionych . Oferty pracy realizuję tylko na terenie Bydgoszczy. NR GG : 45346124 lub e-mail : marcinus980@onet.eu . Prace będą realizowane w Piątki, Soboty , Niedziele . 🙂

 133. Sandra says:

  Witam. Mam na imię Sandra. Skończyłam 15 lat i szukam pracy tymczasowej. Szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, dziećmi, a także ze zwierzętami. Potrafię dobrze się zaopiekować zwierzętami, dziećmi a także seniorami. Jeśli ktoś był by zainteresowany proszę o kontakt: 511-263-462

 134. Dagmara says:

  Witam szukam pracy na wakacje 🙂 W tym roku kończe we wrześniu 18 lat ;)Czekam na jakaś propozycje :))

 135. Dagmara says:

  Szukam pracy na wakacje 2013 . We wrześniu koncze 18 lat . Moj nr tel to 721832729

 136. Zbyszek says:

  Mam 15 lat, poszukuję pracy na pierwsze 3 tygodnie lipca, jestem dosyć komunikatywny, mam dobrą kondycję i jestem pełen zapału, proszę o kontakt na mail: zbych199@gmail.com

 137. Szukam pracy says:

  Bardzo pilnie potrzebuje pracy ponieważ chce sobie troche zarobic.. Mam 16 lat za nie długo kacze gimnazjum wiec wakacje mam wolne na to aby pracowac moge robic wszystko.. Prosze o kontakt 513201520!!

 138. milena says:

  szukam pracy we wakacje mam 14 lat … podejmę sie wszystkiego . Jeśli ktoś ma jakąś pracę dla mnie to mój nr gg 45646819

 139. szukam pracy says:

  szukam pracy na wakacje mam 16 lat bardzo bym chciala zarobic na wakacje szukam pracy jak pomoc kuchenna.

 140. Weronika says:

  Witam . Mam 16 lat szukam pracy na wakacje roku 2013. szybko nawiazuje kontakt z ludzmi dziecmi a nawet zwierzetami. jesli byl by ktos zainteresowany prosze dzwonic na numre 797396958.

 141. Ania says:

  Witam , nazywam sie Ania mam 17 lat poszukuje pracy .
  Jestem zainteresowana i posiadam doświadczenie w opieką nad zwierzętami lub dziećmi , roznoszeniem ulotek lub zbiorów owoców . Prosze o kontakt 505-346-666 lub e-mail : ancyk4444@gmail.com

 142. Patryk says:

  Szukam pracy mam 15 lat jestem pracowity i wykonuję to prace dokładnie i sumiennie nr tel 698745802

 143. Ula says:

  Witam,
  Mam 15 lat i poszukuje pracy dorywczej w drugiej polowie czerwca ( w godzinach popoludniowych. Jestem osoba dojrzala, odpowiedzialna, sumienna oraz chetna do pracy. Jezeli jest Pan/Pani zainteresowany moja oferta prosze o kontakt na adres e-mail: urszula-tomczyk@wp.pl

 144. Milena Żaklina says:

  Szukamy pracy mamy 12 at . Praca w Radomiu .

 145. wojtek says:

  jestem licealistą, nadaję się do wszystkiego. praca fizyczna, sprzątanie, opieka nad zwierzętami, zbiory owoców, korepetycje. wszystko, wszystko 🙂 mieszkam na dolnym śląsku-powiat lwówecki
  zainteresowanych proszę o kontakt wojtek888-19@o2.pl

 146. Nastia says:

  Witam, jak każdy młody człowiek w tym wieku chce się czymś zająć na wakacje i trochę sobie zarobić. W sierpniu kończę 17 lat, w razie kontaktu proszę pisać na gg:21742144 lub nr tel 698958578. Będzie mi bardzo miło gdy ktoś się odezwie 🙂

 147. Kinga says:

  szukam pracy na wakacje , mam 16 lat skończone już 🙂 czekam na odpowiedz

 148. Pilnie poszukująca pracy. says:

  Witam. Jestem z Gliwic. Mam 17 lat i pilnie poszukuję pracy na wakacje, dokładnie na cały lipiec. Jestem osobą dyspozycyjną, dostosuję się do godzin pracy. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi i jestem bardzo pracowita. Mogę sprzątać, pomagać w kuchni, wyprowadzać zwierzęta bądź się nimi opiekować, sprzedawać w sklepie, pracować jako hostessa. Proszę o kontakt na maila: dasil@interia.eu

 149. poszukiwacz pracy says:

  mam 13 lat i szukam pracy jako osoba rozdawająca ulotki lub rozklejająca plakaty,pracuje sumiennie dokładnie i szybko jeśli mnie zatrudnisz na pewno sie nie zawiedziesz.
  Zainteresowani piszcie na hubi2001@onet.eu lub dzwońcie na 603592010

 150. krawiec says:

  Szukam pracy w okolicach Warszawy, mam 14 lat. Email- erykkrawczyk@wp.pl. GG: 11155405

 151. Piotr says:

  Witam szukam pracy na wakacje , Może być praca fizyczna lub inna, Mam 17 lat . Praca najlepij z Okolic Augustowa , Grajewa ,

 152. Piotr says:

  Witam szukam pracy na wakacje , Może być praca fizyczna lub inna, Mam 17 lat . Praca najlepij z Okolic Augustowa , Grajewa , Numer tel 724162989 ;D

 153. Dawid says:

  Witam
  Szukam pracy na lato mam 15 lat i jestem z Poznania .Bardzo chętny do pracy najlepiej przy zbiorach.Jeśli znajdzie sie osoba chętna proszę piszcie na e-meila: dawid09091@amorki.pl Szukam pracy w okolicach poznania.

  Dziekuje

 154. Magda says:

  mam 15 lat. w lipcu 16
  szukam pracy na terenie wronek i okolic.
  jestem pracowita kontakt przez gg 47096400

 155. Justyna says:

  Witam..
  Szukam pracy na wakacje 2013 najlepiej przy zbiorach. Mam skończone 16 lat. Moj nr tel to 510070484

 156. Kamil says:

  Witam !!!
  Poszukuję pracy na wakacje,mam 14 lat … podejmę się wszystkiego,lecz tylko w województwie podkarpackim ; <
  Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę piszcie do mnie na e-mile krol227@interia.pl

 157. Paulina says:

  Witam szukam pracy na okres wakacyjny mam 15 lat w październiku skończę 16 i mam pytanie czy znalazłaby się dla mnie jakaś praca ?

 158. Marcin J says:

  Szukam pracy na wakacje w zbiorze owoców jestem bardzo pracowity mam 15 lat 785979447

 159. Dawid says:

  Witam.Mam 14 lat szukam pracy.Podejmę sie prac takich jak : Zbieranie : truskawek,poziomek,wiśni,śliwek itp. Mogę również roznosić ulotki lub wyprowadzić psa na spacer.
  Jestem pracowity i wytrwały.
  Z poważaniem Dawid.

  Kontakt : Skype dawidtracz1999

 160. łukasz says:

  cześć mam 14 lat szukam roboty na wakacje moge rozklejac plakaty

 161. Mateusz says:

  Witam mam na imię Mateusz. Pilnie poszukuj pracy w zachodniopomorskim na okres wakacyjny, mogę robić przy wszystkim. Uczę się na zawód Technik Budownictwa, z miła chęcią nauczę się czegoś nowego. Oczekuje na kontakt 605613927

 162. szukampracy says:

  Witam! Mieszkam w Gdańsku i kończę 16 lat we wrześniu. Niestety wszędzie poszukują ludzi pełnoletnich… Proszę o kontakt: Martakry@wp.pl

 163. szukam parcy says:

  mam 17 lat i szukam pacy na wakacje proszę o odpowiedż.

 164. Konrad says:

  Witam mam 16 lat szukam pracy w Krakowie .Na wakacje 2013r. Mój nr kom : 506395738

 165. kkkuba :) says:

  Witam szukam pracy na wakacje. Mam prawie 17 lat. Jestem wysportowanym dość silnym nastolatkiem także mogę się podjąć pracy cięższej fizycznie jak i jakiejkolwiek innej, mogę się podjąć również pracy za granicą. Kontakt ze mną: kubasikora17@wp.pl 🙂

 166. Damian says:

  Ja też pamiętam jak kiedyś szukałem czegokolwiek na czym mógłbym zarobić i w końcu znalazłem (tak naprawdę mój kolega znalazł) kiedyś mi kolega podał stronkę na której jest info jak można w prosty sposób zarabiać przez internet, no i tak to się dalej potoczyło na początku zarobki były marne chciałem zrezygnować, ale teraz jestem już po kilku wypłatach więc jest spoko. Tu daje link do strony finansowapomoc.blogspot.com/

 167. Monika says:

  Witam mam 16 lat bardzo chciałabym w tym roku podjąć się pracy dorywczej na wakacje 😉
  Bardzo proszę o kontakt : nr gg 47169246 oraz na moj nr tel 512193835
  Z góry dziękuje.

 168. Krzychu says:

  Mam skończone 16 lat ! Chętnie zaopiekuje sie na czas wakacyjny zwierzętami w okolicach Żywca i okolic u kogoś lub u siebie w domu(w zależności od gatunku zwierzęcia) Zajmę sie wężem/jaszczurką/Gryzoniami/Kotami/psami/Rybkami

  SZCZEGÓŁY I KONTAKT -797251237

  18 czerwca 2013r

 169. Weronika pisze !!! says:

  Hej mam na imię Weronika mam 17 lat i szukam letniej pracy. Może to być pilnowanie dzieci, roznoszenie ulotek, wychodzenie z zwierzętami itp. Proszę bardzo o kontakt. Pozdrawiam ;p

 170. kamil says:

  mam 17 lat jestem z bedzina szukam pracy przy obojetnie czym najlepiej mi wychodzi budowlanka i brukarstwo moj nr 883652056 albo 504510679

 171. kamil says:

  szukam pracy przy wszystkim najlepiej mi wychodzi budownictwo i brukarstwo mam 17 lat z bedzina moj nr tel 504510679 lub 883652056

 172. szukam pracy np.zbieranie owoców says:

  mam 14 lat w wakacje chciałbym zarobić troche pieniedzy jestem pracowity i sprytny Woj.podlaskie 18-520 Stawiski Romany 47
  Adrian 🙂 Prosze pisać na e-mail

 173. angelika says:

  dzien dobry mam skończone 16 lat i poszukuje pracy jakiej kolwiek na okres wakacji 🙂 prosze o kontakt na 722036897

 174. Dominika says:

  Mam skończone 14 lat szukamy pracy z koleżanka na wakacje 2013.:p do zbierania owoców.:D
  moja koleżanka ma tyla lat co ja.;p 😀 jesteśmy bardzo zainteresowane moj numer to 695156873.:D

 175. weronika says:

  mam 14 lat i szukam pracy na wakacje 2013, jestem osobą bardzo kreatywną i pracowitą proszę o odpowiedż na mojego meila we435@wp.pl.

 176. Kamil lat17 says:

  Mam 17 lat mieszkam w Warszawa, Wola szukam pracy w dzień i w nocy zależy mi…
  Zainteresowanych proszę o kontakt 789-069-154
  Szybko się uczę i jestem chętny do pracy zawsze robię wszystko do końca
  Jestem zainteresowany wykładaniem towaru w jakimś sklepie poza moją dzielnicą.
  Proszę o pomoc
  na maila mogę nie wchodzić często wiec proszę o kontakt telefoniczny

 177. chlopzbialegostoku says:

  Poszukujemy pracy. Mamy po 13 lat. Czekamy na odpowiedź. Kontakt e-mailowy: kubaxd77@gmail.com
  Skype: kubaklimm

 178. Dominik says:

  Cześć mam 13 lat i chciałbym sobię zarobić jakieś nie duże pieniądze szybko się uczę i jestem miły jeżeli ktoś się zainteresuję proszę o kontakt 511280819 PRACA TYLKO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM!!

 179. Paulina says:

  Witam
  Mam na imię Paulina i mam 14 lat.Razem z koleżanką szukam pracy na wakacje (najlepiej roznoszenie ulotek,rozklejanie plakatów).
  KONTAKT:
  e-mail: paulina9_92@amorki.pl

 180. Ada says:

  Witam mam 17 lat ,szukam pracy w Olsztynie i okolicach na sierpień 2013 .

 181. Dominik says:

  Szukam pracy na wakacje najlepiej HANDEL OBNOŚNY czy zbiory owoców a nawet i roznoszenie ulotek , jestem bardzo pracowity i odpowiedzialny proszę pisać oferty pracy na mój numer gg 39801125 albo na email jelenbarcadx@wp.pl

 182. Klaudia says:

  Witam, mam 17 lat i poszukuję pracy. Jestem osobą komunikatywna, sumienna i punktualna. Pomimo małego doświadczenia bardzo szybko sie uczę. Posiadam ważną książeczke sanepidowską. Bardzo proszę o kontakt na email klaudia.malgorzewicz@gmail.com 😉

 183. Gracja says:

  szukam pracy na wakacje mam 16 lat w powiecie starogardzkim jestem odpowiedzialny i moge robic wszystko od pilnowania zwierzaków domowych do pracy na budowie

 184. Gracja says:

  szukam pracy na wakacje mam 16 lat w powiecie starogardzkim jestem odpowiedzialny i moge robic wszystko od pilnowania zwierzaków domowych do pracy na budowie tel. 514558701

 185. ania says:

  Witam mam 15 lat i poszukuje pracy na wakacje, oto mój email: annusia5@interia.pl

 186. PrzemekKołodziej says:

  Szukam pracy nad morzem , mam ukończone 17 lat , bardzo mi zależy poniewaz chodze do szkoły mundurowej o profilu policyjjnym i jest to bardzo drgoa szkoła , prosze pisać na email blackfather15@wp.pl

 187. Daga says:

  Witam, w tym roku kończę 17 lat, szukam pracy na wakacje we Wrocławiu. Podejmę się każdej, która nie wymaga doświadczenia. Proszę o kontakt na e-mail: daga.mazur@wp.pl

 188. Katarzyna says:

  Witam, mam 14 lat i potrzebuje pracy na wakacje,
  Zaopiekuje się zwierzętami, pomogę przy zbiorach.
  jestem osobą odpowiedzialnąi sumienną.
  Proszę o kontakt kasia.sondej@buziaczek.pl

 189. Praca says:

  mam 17 lat poszukuje pracy bardzo pilnie jestem z okolic głogowa, Bytomia odrzańskiego proszę o kontakt pod mailem patyk1217@o2.pl

 190. Max says:

  Szukam pracy na wakacje.
  Jestem dobrze zbudowany,wytrzymały,mam 17 lat.
  Nadaje się do kazdej pracy.
  tel.788276654

 191. zozolka says:

  Wyjeżdżasz na wakacje i nie masz z kim zostawić swojego pupila?
  Mam doświadczenie przy zwierzętach, bez obaw możesz pozostawić mi zwierzaka na czas podróży.
  Chętnych proszę o odpowiedz na wroblewska1997@wp.pl

 192. Bartek says:

  Witam,
  Mam 15 lat i szukam pracy na wakacje: opieka nad zwierzęciem na okres nieobecności właściciela, pomoc w sprzątaniu, prace na działce, zbieranie owoców, pomoc w sklepie zoologicznym itp.

 193. Dawid says:

  szukam pracy na pomocnika do budowy w warszawie mam 16 lat to mój numer 797-989-040

 194. WIKI says:

  Szukam wraz z przyjaciółką pracy możemy roznosić ulotki lub zajmować się zwierzętami. Mamy po 14 lat, a obszar pracy ma obejmować Lublin. Proszę pisać na mój e-mail. wiktoria0572@interia.pl. Jesteśmy odpowiedzialne i kontaktowe.

 195. Paulina says:

  Mam 14 lat i poszukuje pracy na wakacje w Wodzislawiu Slaskim. Dobrze mi idzie jako kosmetyczka, roznoszenie ulotki.. 🙂

  Nr gg-41982339

 196. Kamil says:

  Witam nazywam sie Kamil ,Szukam pracy na wakacje mam 17 lat ,w Gliwicach proszę o kontakt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gg:11270981 Tel:516733826

 197. Poszukuję Pracy says:

  Witam serdecznie, jestem Eliza, mam 15 lat i poszukuję pracy na okres wakacyjny. Jestem osobą bardzo dokładną i sumienną.Chętnie podejmę się jakiejś pracy.Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana zadzwoń: 789-186-805 🙂

 198. Anna says:

  Mam 17 lat . Szukam pracy na wakacje. Woj. Śląskie. Jestem w liceum na profilu mat-fiz. Jakby ktoś coś miał prosze o kontakt : 798746062

 199. Hubert says:

  Poszukuję pracy na terenie wieruszowa i okolic.Mam 16lat.Tel 790399195

 200. poszukuje pracy says:

  Mam 16 lat i poszukuje pracy na okres wakacji w warszawie i jej rejonach .
  Podejmę się wszystkiego .
  zainteresowanych proszę o kontakt na numer : 889-879-823

 201. daria95 says:

  Poszukuje pracy, mam 17 lat ( w tym roku 18 ) śląskie, ok. rybnik, wodzisław śląski.
  gg: 579792

 202. Dominik says:

  Witam mam 17 lat i jestem z Łodzi szukam pracy najlepiej na osiedlach; Dąbrowa,Zarzew,Widzew
  Podejmę sie każdej pracy !

 203. Dominik says:

  Witam mam 17 lat i jestem z Łodzi szukam pracy najlepiej na osiedlach; Dąbrowa,Zarzew,Widzew
  Podejmę sie każdej pracy ! Tel;515950374(ORANGE) gg;45567908

 204. SZUKAM PRAaCY says:

  Mam 17 lat poszukuje pracy od zaraz

 205. Mateusz says:

  Mam 16 lat i szukam pracy przy zbiorze truskawek w okolicach powiatu lwóweckiego. Zbieram do wyjazdu nad morze z przyjaciółmi. Więcej informacji pod numerem: +48665783262.

 206. Magdalena says:

  Szukam pracy na wakacje,podejmę się praktycznie wszystkiego, mam prawie 18 lat i chciałabym trochę zarobić. Jestem miłą i sympatyczną dziewczyną .. Proszę o kontakt to mój e-mail magdalenka1809@wp.pl

 207. Kamila says:

  Mam 14 lat i gorączkowo szukam jakiejś pracy na wakacje. Chcę pomóc rodzicom. Podejmę się wszystkiego. Mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mój numer: 607962210. Proszę o kontakt.

 208. patula246 says:

  mam na inię patrycja szukam ptacy chodze do technikum żywienia i gospodarstwa domowego mam 18 lat i także posiadam ksiązeczke sanepidowska

 209. Ewelina says:

  Witam 😉 mam 17 lat i szukam pracy, chcę dorobić na wakację 😉 Zaopiekuje się zwierzakiem, zbory owoców, roznoszenie ulotek 😉 Jeśli kogoś moja oferta zainteresuje proszę napisać na e-mail: effcia1908@interia.pl lub zadzwonić 797913214. Łódź 😉

 210. Karolina ;) says:

  Mam 16 lat. potrzebuję pracy na okres wakacji, podejmę się wszystkiego. Bardzo proszę o kontakt. Mój numer 782-833-893

 211. praca pilne says:

  poszukuje pracy może być w McDonald’s. Proszę o kontakt pilne.

 212. praca says:

  Mam 16 lat a kolega 17 lat szukamy pracy na wakacje proszę o kontakt jak najszybciej i podejmiemy się wszystkiego mój numer to 791122809

 213. Ola says:

  mam 15 lat i mieszkam w Krakowie w Dzielnicy Nowa Huta… Szukam Pracy na wakacje. Proszę o odpowiedź.

 214. kinga says:

  Witam!

  Nazywam się Kinga.5 lipca skończe 13 lat. Poszukuje pracy.Najlepiej jeśli był by to zbiór wiśni.

  Jeśli ktoś ma dla mnie prace prosze o konktakt 603188096.

 215. kinga :) says:

  Witam
  Nazywam sie Kinga. Poszukuje pracy.Mam 13 lat. Może to być zbiór wiśni, roznoszenie ulotek czy zajmowanie sie zwierzetami.Najlepiej jeżeli była by to praca w szamocinie lub kolo białośliwia, może byc też ew margoninie.

  jeżeli ktos ma dla mnie prace prosze o konktakt na numer 603188096. lub na email piniulek123@onet.pl

 216. Nataliaa. says:

  Witam. Mam 15 lat , szukam pracy na wakacje. Wiadomo ze na ten czas kasa na pewno się przyda , każdemu , niezależnie od wieku ;). Jestem uczciwą , solidną i pracowitą osobą. Podejmę się np roznoszenia ulotek , pomocy kuchennej czy handlu obnośnego. Najlepiej na terenie Tczewa , lub Starogardu Gdańskiego. Jeśli znajdzie się ktoś zainteresowany , proszę dzwonić :). 515 976 394

 217. wiktorysia716 says:

  Cześć tu Wiktoria i Marta poszukujemy pracy na wakacje 😉 cos w stylu: roznoszenia ulotek, praca na zmywaku, czy wychodzinie z psem na spacer lub opieka nad dzieckiem 😉 Bardzo nam zależy na pracy bo chciałybysmy zarobic na wakacje. Mamy po 14 lat i jestesmy punktualne, uczciwe. 😉

  pozdrawiamy serdecznie i zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel : 510 776 039

 218. Karolina says:

  Mam 17 lat i wraz z koleżanką w tym samym wieku szukamy pracy w okresie wakacji.Podejmniemy się opieki nad zwierzętami ,zbioru owoców ,opieki nad dziecmi i sprzątania.
  Jeśli ktoś ma prace dla nas proszę o kontakt na numer gg 26101810

 219. Alicja says:

  Witam mam na imię Alicja, mam 15 lat, szukam pracy na wakacje, aby sobie dorobić, jestem otwarta na każdą propozycje, jestem uczciwa, i na pewno nie zawiodę.
  Proszę o kontakt:
  alicjablob27@wp.pl

 220. Agnieszka says:

  Mam 16 lat szukam pracy proszę o kontakt na E-maila Skarbus_96@o2.pl szukam pracy tylko na terenie woj. mazowieckiego .

 221. Dominik says:

  mam 14 lat i szukam pracy w domu prosze o podpowiedz nr tel 785 649 844

 222. Gliwice says:

  witam szukam pracy mam lat 15 szukam pracy na sezon wakacyjny muj numer telefonu 796590943

 223. Gliwice says:

  witam szukam pracy na sezon wakacyjny mam lat 15 mój numer telefonu to 796-590-943

 224. szukam pracy says:

  witam mam 13 lat szukam pracy na wakacje w Warszawie i jej okolicach chętnie zajmę się zwierzakiem lub pomogę w zbieraniu owoców mogą być też inne propozycje czekam na kontakt 690650016 😉

 225. Agnieszka says:

  Witam. Mam 17 lat. Poszukuję pracy na okres wakacji. Najlepiej z województwa Warmińsko-Mazurskiego. Jestem rzetelną i pracowitą nastolatką. Mój adres e-mail : agnieszka.w96@wp.pl

 226. Szukam Pracy says:

  Mam 15 lat szukam pracy nawet pilnowanie zwierząt może być też mam 2 psy papugi itp chomik ale mogę rozdawać także ulotki sprzedawać coś proszę dzwonić 515842209

 227. Agnieszka says:

  Cześć mam 16 lat szukam pracy ;D proszę oferty tylko z woj. Mazowieckiego kontakt: skarbus_96@o2.pl

 228. szukam pracy says:

  Jestem Kasia. w Grudniu mam 18 lat. Szukam pracy na wakacje. Mogę zajmować się dziećmi, sprzątać. Proszę o kontakt. 510-108-951.

 229. Oliwia says:

  Witam, poszukuje pracy mam skonczone 16 lat i z checia bede pracowac nawet jesli praca nie bedzie latwa. Moge pracowac nawet cale 2 miesiace przez 7dni w tygodniu dla mnie to nie kłopot:) prosze o kontakt 511957110

 230. szukampracy says:

  Dwie dziewczyny w wieku 16 i 17 lat szukają pracy jako opiekunki do dzieci lub roznoszenie ulotek nr.tel 507 435 249

 231. ada10012 says:

  Mam 12 lat pochodze z okolic wejherowa dokladnie Dębki małej miekscowosci nad morzem szukam pracy bez oszustôw prosze pisac na nr gg 32995337

 232. Michał says:

  Witam. Mam 16 lat i poszukuje pracy na terenie Łańcuta. Podejme sie każdej pracy od zaraz.Oto kontakt ze mnną 787-208-753

 233. Przemek says:

  Witam,
  Mam na imię Przemek (lat 16) i szukam pracy na wakacje. Przyjmę każda propozycję prócz roznoszenia
  ulotek 🙂 jestem dobrze wychowany, pracowity i szybko uczę się nowych rzeczy. Jeśli jest ktoś mną zainteresowany proszę o kontakt krwawy_14@tlen.pl

  Pozdrawiam

 234. potrzebna praca says:

  witam mamy 13 lat i razem ze znajomymi (jest nas 4) szukamy pracy na wakacje we Wrocławiu tel. 793128132

 235. Karolina says:

  witam mam ukończone 17 lat i szukam pracy na wkacje na terenie Poznania to mój E-mail: Carolineee1706buzik7@o2.pl

 236. szukam pracy says:

  Szukam pracy z przyjaciołką. Mam 18 lat a przyjaciołka skonczone 17.Interesują nas ulotki lub rozwieszanie plakatow.jeśli sie cos znajdzie ,prosze dzwonic na nr.691691370

 237. pytanie says:

  mam pytanie czy ktoś do was się już odezwał w sprawie pracy????

 238. PAULINA says:

  Witam, mam 16 lat
  jestem zainteresowana pracą hostessy, mogę też opiekować się zwierzakami, pracować jako pomoc kuchenna, a także mogę zbierać owoce. Jestem osobą bardzo komunikatywną,miłą, sumienną i sympatyczną. Potrzebuję pracy w okolicach Luboń/Poznań. Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń, tel. 667040993

 239. Martyna says:

  Witam poszukuje pracy. Mam skonczone 16 lat. Podejme sie kazdej mozliwej pracy na terenie Lodzi. Jestem odpowiedzialna i dokladna. Obiecuje, ze powierzona prace wykonam najlepiej jak potrafie. Prosze o kontakt : 727577827

 240. Julia says:

  Szukam pracy na wakacje najlepiej gdy byloby to rozdawanie ulotek. Mam 15 lat. Jestem odpowiedzialna zyczliwa i komunikatywna.

 241. Marek.C. says:

  Witam!!
  Mam na imię Marek mam skończone 16 lat , jestem odpowiedzialny , solidny i zaradny.
  Jestem zainteresowany każdą ofertą pracy.
  nr.tel:500361097

 242. Marek.C. says:

  Witam!!
  Mam na imię Marek mam skończone 16 lat mieszkam w Krakowie Nowej Hucie. Jestem odpowiedzialny , solidny i zaradny.
  Jestem zainteresowany każdą ofertą pracy.
  nr.tel:500361097
  Marek

 243. Asia says:

  Mam 16 lat. Szukam pracy w jakiejkolwiek dziedzinie w okolicy Kluczborka, a najlepiej w samym Kluczborku, ponieważ tu mieszkam. Mogę zajmować się małym dzieckiem, starszą osobą, lub np. zaopiekować się na jakiś czas zwierzakiem (żyjącym w klatce). We wszystkim co powyżej wypisałam oczywiście mam doświadczenie, ponieważ miałam już kontakt z tego typu pracami. 🙂
  Proszę o szybki kontakt na maila: asia.drohomirecka@gmail.com lub na telefon: 884124482.

 244. michał says:

  Witam,mam 15 lat i chciałbym sobie dorobić przez wakacje,w rejonie śląska,podejme się każdej pracy,mój numer telefonu to:508 528 627.

 245. Dominika says:

  Szukam pilnie pracy na jeden miesiąc 🙂 Mam 17 lat, jeśli się coś dla mnie znajdzie pisac 12721073 😉

 246. roksana says:

  mam 14 lat i chciała bym dorobić przez wakacje mogę opiekować się dziećmi(mam 2 młodszego rodzeństwa 3l i 6l bardzo lubią ze mną przebywać ) lub też pomagać w pracach domowych lub roznosić ulotki mieszkam w warszawie pozdrawiam Roksana kontakt email; roksana2008-1980@o2.pl

 247. Kinga says:

  Mam 15 lat i szukam pracy na wakacje. Może być każda praca jaka jest możliwa. Jestem osobą miła, odpowiedzialną, systematyczną, dokładną i punktualną. Jeśli ktoś z państwa jest zainteresowany proszę o kontakt na gadu gadu 37785925. Interesuje mnie praca w zasięgu Katowic i okolic. Dziękuję.

 248. GOŚĆ says:

  Mam 16 lat. Podejmę się jakiejkolwiek pracy na okres wakacyjny. Okolice Kępna (woj. wielkopolskie). Kontakt: 513579736

 249. patryk kulas says:

  zadrudnijcie mie do pracy jestem z bydgoszczy izbieram na skutera bede wdzieczny

 250. kuba says:

  witam mam na imię Kuba mam 16 lat poszukuje pracy w obrębie Bydgoszczy

 251. Ewelina says:

  Mam 16 lat .. szukam pracy -podejmę się każdej . ! ; ) prosze o kontakt na poczte ewe2456@wp.pl

 252. Klaudia says:

  Witam . Nazywam sie Klaudia ,mam 17lat . Jestem pracowita i dokladna ,interesuje mnie praca przy zbiorach owocow . To moj nr tel . 733120160

 253. Patrycja says:

  nazywam sie Patrycja.szukam pracy . mAM ukonczone 16 latjetem pracowita i mila,podeejme ie wszystkiego

 254. Adziiii says:

  szukam pracy od tygodnia i ciagle słysze nieaktualne co robic ???

 255. Witam! Jestem młodym chłopakiem i mam 13 .Mieszkam w Poznaniu i szukam pracy na pierwsze 2 tygodnie Sierpnia .
  KONTAKT:
  e-mail : karata@onet.pl

 256. Patrycja says:

  Witam. Mam na imię Patrycja, mam 16 lat i szukam pracy na wakacje. Jestem z okolic Kielc 🙂 czekam na oferty wysłane na e-mail: pati1197@o2.pl

 257. Patrycja says:

  Mam 16 lat i wielki zapał do jakiej kolwiek pracy. Czy to opieka nad zwierzakiem czy dzieckiem. Czy też zrywanie owoców bądź warzyw. Jestem chętna. Poznań i okolice. Oto mój numer 666-906-740

 258. Mateusz says:

  Szukam pracy mam lat 13 podejme się wszystkiego

  nr gadu gadu:28509241
  E-mail:matbro1999@tlen.pl

 259. sandra says:

  we wrześniu mam 16 lat i poszukuje pracy , prosze o odowiedz

 260. Domcia says:

  Szukam pracy w tygodniu…:) email : dominikusss3@wp.pl

 261. Domcia says:

  Szukam pracy….Mam 16 lat jestem z okolic Gdańska 🙂 Jestem ambitną,miłą,pomocną i z wielkim zapałem dziewczyną 🙂 Poszukuję pracy w tygodniu,bo weekend mam już zawalony inną pracą 🙂 Każda praca mnie zainteresuje 🙂 email : dominikusss3@wp.pl

 262. Mam na imię Kamila says:

  Mam 16 lat ,jestem osobą kreatywną, punktualną,sympatyczną, miłą , mam wiele zainteresowań (potrafię dobrze zorganizować czas dzieciom,potrafię opiekować się dziećmi ,potrafię gotować,i mam wiele innych cech:) osobę zainteresowane proszę o kontakt:503-703-585

 263. Klaudia says:

  Witam nazywam się Klaudia i razem z moją koleżanką Angeliką poszukujemy pracy na wakacje mamy 14,15 lat.Podejmiemy sie wszystkiego. Proszę kontakt misiunia234@interia.pl

 264. Natalia says:

  Mam 14 lat .szukam pracy ..podejmę się wszystkiego .Oto kontakt ze mną nataluniaszczep@interia.pl

 265. Natalia says:

  Mam 14 lat .szukam pracy we wakacje w tczewie .oto mój kontakt nataluniaszczep@interia.pl

 266. Maciek says:

  Witam, szukam pracy na wakacje mogę , zbierać owoce, sprzątać i dużo innych rzeczy 🙂
  Mam 14 lat jestem pracowity i uczciwy. Mój e-mail to : gracz9001@o2.pl

 267. Aga says:

  Oprócz wymienionych w tekście opcji dobrym sposobem na to, żeby zarobić w wakacje jest praca przez internet – np. serwis inClick oferuje zlecenia do wykonania, z tym, że musisz posiadać legitymację uczniowską lub studencką (praca dla osób już od 16 lat!). Zlecenia są różnorodne, np. pisanie recenzji, komentarzy na blogach czy tworzenie baz danych. Jeśli ktoś spędza czas przy komputerze to może przy okazji na tym zarobić. Opcja warta uwagi, wystarczy tylko komputer, dostęp do Internetu i trochę inicjatywy.

 268. Klaudia says:

  Mam 15 lat, jestem z Czechowic-Dziedzic i szukam pracy na wakacje. Przyjmnę praktycznie każdą ofertę. Kontakt gg : 31350218, e-mail : tajedynaidiotka@o2.pl

 269. olka21 says:

  szukam pracy mam 14 lat mogę opiekować się zwierzakami

 270. sebastian says:

  potrzebuje pracy od,teraz mieszkam w Dziekanowicach(małopolska)

 271. Szukam Pracy na cały Sierpień says:

  Szukam pracy na cały miesiąc.. (Sierpień) jestem twardy fizycznie jak i psychicznie.. Podejmę się każdej pracy.. Mam 17lat.. Mój numer telefonu to .. 500686322.
  Czekam na Pozytywne Rozpoznanie mojej Propozycji..

 272. Mikołaj says:

  Dzień dobry ! Nazywam się Mikołaj i mam ukończone 13 lat, podejmę się pracy w rozwieszaniu plakatów, roznoszeniu ulotek, zbieraniu owoców ITD. Tylko w rejonie Białystok – Łapy np. Suraż – najlepiej w rejonie ŁAP gdzie mieszkam 😉

 273. Kamil says:

  Cześ mam ukończone 16 lat i poszukuje pracy obojętnie jakiej do wszystkiego się nadaję
  aby wpadło trochę pieniędzy 🙂 Pozdrawiam

 274. Monia22 says:

  Witam. Mam 16 lat i szukam pracy na miesiąc wakacji [Sierpień] w okolicach Inowrocławia. Interesuje mnie praca nad zwierzakami. Proszę o kontakt… E-mail monisia5@onet.eu

 275. Turntable says:

  Witam. Zbieram na nowy gramofon Technicsa. Interesuje mnie roznoszenie ulotek. artuxmobile@vp.pl

 276. Ania says:

  Szukam pracy, we wrzesniu koncze 16 lat.
  Okolice sląska, moze byc opieka nad zwierzatkiem, osoba starsza ewentualnie dzieckiem powyzej 4 roku ze wzgledu na bezpieczenstwo.
  Moge w tym czasie takze sprzatac lub gotowac.
  Inne prace tez mnie interesuja.
  Kontakt: muszelka987@gmail.com

 277. Natalia says:

  Witam. Mam 15 lat. Podejmę się każdej pracy.
  Jestem osobą miłą i śmiałą.
  Prosze o kontakt. 604 939 282

 278. Klaudia says:

  szukam pilnie pracy do kazdej pracy chetnie sie podejme bardzo zalezy mi na czasie … Jestem 17latka … Bardzo prosze o jak najszybszy kontakt .. 733120160

 279. misia 2310 says:

  Witam .
  ja i moja koleżanka szukamy pracy na wakacje. Przyjmiemy każdą legalną pracę.Mamy 13 i 14 lat.Mieszkamy w miejscowości Bieruń,prace przyjmujemy w Lędzinach,Bieruniu Starym i Nowym oraz w Oświęcimie.
  Zainteresowanych prosimy o kontakt 538582031

 280. Sylwia says:

  szukam pracy mam 15 lat podejme się każdej pracy jaka będzie jestem z okloic Krakowa więc prosiłabym o pracy w tamtych okolicach np. Krakowie , Chrzanowie itd .
  bardzo proszę o szanse .

 281. Sylwia says:

  mam 15 lat i szukam pracy jestem z okolić krakowa więc prosiłabym o prace z tamtych okolic np. z Chrzanowa , Krakowa itd. proszę o szanse

 282. Sylwia says:

  Mam 15 lat i szukam pracy , jestem z okolić Krakowa więc prosiłabym o prace z tamtych okolic np. z Chrzanowa , Krakowa itd. proszę o szanse . pisać na e -mail sylwia27982@interia.pl

 283. Kasia says:

  Szukam pracy mam 15 lat potrzebuje zarobić sobie, podejmę się każdej pracy, jestem z Krakowa proszę o kontakt kotkowa1@amorki.pl

 284. praca says:

  Witam. Mam 16 lat szukam pracy do końca wakacji 2013r. Podejmę każdą pracę nie wymagającą doświadczenia zawodowego 888 417 709

 285. Płock says:

  Witam. Szukam jakiejkolwiek pracy do końca wakacji. Mam 14 lat. Jestem osobą miłą, odpowiedzialną oraz punktualną.
  Zainteresowanych proszę o kontakt : 607 438 645 🙂

 286. bastol says:

  Ja osobiście pochodze z dużej turystycznej wsi w której jest duzo pizzeri i mam 13lat i mam prawo jazdy na skuter i nie potrzebuje 1500zł mies tylko ok 1000zl wiec wygryzlem tamtego goscia
  a u mnie jest ze pizerie sa otwarte od godziny 13-14 wiec dobrze jest.

 287. Rafał says:

  Szukam pracy na wakacje. Nazywam się Rafał i w październiku kończę 16 lat. Pilnie potrzebuję pracy rozdawania ulotek, zbierania owoców, koszenia lub jakiejkolwiek innej. Jestem dostępny od zaraz mogę pracować 7 dni w tygodniu o dowolnych godzinach mieszkam pod Krakowem. Kontakt ze mną 794-286-054. Dzwonić można o każdej godzinie.

 288. Dominika 98 says:

  bardzo potrzebuje pracy mam 15 lat
  obojętnie jaka praca na każdą sie pisze.. błagam proszę o szybki kontakt – Faceboook link podałam – e-mail nawet nr 723341355

 289. oliwia says:

  mam 16 lat, mogę podjąć się pracy,
  numer telefonu 607-730-256

 290. Gość says:

  Witam
  mam 14 lat i poszukuje pracy po szkole i weekend w okolicach Kłobucka, 783 994 567

 291. Laura says:

  Witam, w tym roku kończę 12 lat. Jestem zainteresowana opieką nad zwierzętami, rozklejaniem plakatów, rozdawaniem ulotek. Mogę także z miłą chęcią rozwozić pizze. Jeżeli znajdzie się jakaś praca dla mnie proszę o szybki kontakt.

 292. Wiki says:

  Witam. Nazywam się Wiktoria mam 10 lat jestem z Chorzowa. Wiem że jestem bardzo młoda ale potrzebuje trochę kasy.Bardzo lubię zwierzęta mogła bym się opiekować np: kotami,psami i jakimiś gryzoniami.Miałam dużo zwierząt np; 2 psy 2 koty aktualnie mam jednego 2 króliki 7 świnek morskich i rybki.Mam nadzieję że znajdzie się jakaś praca.
  Mój email wampirka212@gmail.com i numer telefmmm,/.,.;,.., b /l,cfcfcfcfcfcfd67l212000000000874ę3s4onu

 293. krzysiek says:

  Mam 13 lat i mieszkam niedaleko szczecina (15 km) szukam pracy na weekendy lub w godzinach popołudniowych.Pracowałem już wcześniej na budowie więc mam już jakieś “doświadczenie” na budowie.Żadna praca nie chańbi więc mógłbym nawet ronzosić ultoki czy wyoprawadz psy lub opiekować się zwierzętami.Chętni niech zadzwonią pod numer: tel.609 095 527

 294. adam says:

  mam 12 lat 6 zl za 1h mi wystarczy jestem szybki i zwinny oraz wzorowy morzna mi ufać

 295. Claudia says:

  szukam pracy na piątek sobota niedziela mam 14 lat.
  kocham zwierzęta więc chętnie podejmę taką pracę i mogę zbierać owoce ale to raczej latem … bardzo proszę o kontakt proszę pisać na mojego emaila

 296. Szukam pracy says:

  Poszukuję pracy na teraz oraz na wakacje aby sobie trochę dorobić mam 16 lat. Jestem osoba miłą i systematyczną chętna do pomocy. Bym była zainteresowana pilnowaniem czy opieką zwierzaka czy hostessy sumie mówiąc do każdej pracy bym poszła. kontakt pod num 509773056 lub na gg 18946850 . Serdecznie pozdrawiam 🙂

 297. Mariusz says:

  Mam 15 lat,
  wykonam tanio aplikacje w javascript,
  potrafię tworzyć aplikacje przeważnie oparte o jQuery, bez konieczności użycia tego frameworka,
  oczywiście na życzenie, ponad to jestem wstanie pomóc z skryptami w Lua. (np. napisanie aplikacji opartej o api jakiejś aplikacji, lub napisanie mechanizmu do jakiejś gry w Lua)

  Moje umiejętności: Javascript – poziom perfekcyjny, php – ponadpodstawowy, Lua – b.dobry, MySQL – podstawy, SQLite – podstawy, C# – zapoznany z tematem, podstawy.

  Kontakt: mariusz18051998@gmail.com , http://runicscript.xaa.pl

 298. Klaudia says:

  Mam na imie Klaudia, mam 15 lat . Interesuje mnie każda praca ,ale najbardziej zwiazana z gastronomia . Mam 4 miesieczne doświdczenie gastronomiczne . Prcowalam w restauracji jako Kucharz – młodzian .Jestem osoba odpowiedzialna , bardzo dojrzała, uśmiechnieta , ambitna i kreatywna. Zainteresowanych proszę o kontakt E-mail . Dziekuje za uwage 😉

 299. Wiktoria says:

  Mam 15 lat i razem z przyjaciółką poszukujemy pracy, nie muszą to być jakieś kokosy od razu ale fajnie byłoby sobie dorobić pare groszy. Może to być praca na weekend a może to też być praca sezonowa – na ferie, wakacje itd.
  Jeżeli jest taka praca bardzo proszę o kontakt pod nr gg 39775045 🙂

 300. Olcia says:

  Witam,
  Poszukuje pracy wakacyjnej w okresie drugiego miesiąca przerwy wakacyjnej.
  Jestem osobom bardzo pracowitą, miłą, zdecydowaną, ambitną, punktualną
  oraz bardzo pomysłową jak na swój wiek a mam swoje 12 lat. Może mój wiek
  nie jest przekonujący, ale uważam, że jeżeli dziecko ma chęć pracować
  to trzeba to docenić i przyjąć ofertę. Ja z chęciom przyjmę pracę:
  1. Sprzątania domu
  2.Wyprowadzania waszych pupilów.
  3.Zbierania plonów oraz owoców
  Ale z chęciom przyjmę inne oferty dotyczące pracy w wakacje.
  Zadzwoń a nie pożałujesz.
  Proszę o kontakt pod numer
  668811625 lub po adres e-mail
  ola.prokop@onet.pl
  Z góry dziękuje za odpowiedzi

 301. Olcia says:

  W obrębie Warszawy i jej strefy podmiejskiej.

 302. Jarek szukam pracy says:

  Witam , szukam pracy sezonowej,okolice końskich (wakacje/ferie) mam skończone 17 lat , w tym roku bede miał 18. Chętnie podejme prace np. sprzątanie, roznoszenie ulotek, pomoc w barach lub restauracjach itp. DZWOŃ 723659818 !!!!

 303. Malutka ;3 says:

  Witam przyjmę każdą prace nie wymagająca doświadczenia z mojej strony mam 17 lat gg 49451264

 304. POSZUKUJE says:

  Poszukuje pracy na Weekendy oraz możliwość po szkole , najlepiej od zaraz w GDAŃSKU , w sierpniu skończe 16 lat .! TELEFON: 661100082

 305. Asia says:

  Razem z koleżanka mamy 16 lat niedługo kończymy 17, szukamy pracy na wakacje. Proszę o odpowiedź 🙂

 306. Mateusz says:

  Szukam pracy mam 17 lat uczę się zaocznie ( 4 dni w miesiacu )podejmę sie prawie każdej pracy Nr kom 785749019

 307. Klaudia says:

  Witam, szukam pracy na okres tygodnia. Mam 16 lat i chciałabym zarobić w miarę szybko, w okolicach Gdańska, proszę o kontakt.

 308. Parycja says:

  mam 16 lat, rocznikowo 17 poszukuje pracy na ferie 2014 w Kielcach lub okolicach. moje gg 9045838

 309. nika_nika says:

  Mam na imie Monika , mam 16 lat jestem energiczną osobą i chętnie podejme się dorywczej pracy na terenie Nowego Sącza .

 310. Jagoda says:

  Mam 17 lat, w tym roku kończę 18. Szukam pracy na ferie lub na wakacje. Jestem uczennicą liceum. Województwo małopolskie.

 311. agata says:

  Witam nazywam się Agata mam 16 lat i chciała bym zapytać czy ktoś z państwa ma jakiś numer tel np. do firmy ktura zatrudni na zmywak lub do rozklejania plakatów ..?

 312. Karolina says:

  Mam 15 lat szukam pracy na wakacje. ! Jeżeli ktoś coś ma proszę pisać : gg: 8761916 lub tel. 513328419 !

 313. Karolina says:

  Mam 15 lat szukam pracy na wakacje. ! Jeżeli ktoś coś ma proszę pisać : gg: 8761916 lub tel. 513328419 ! W okolicach Działdowa, Lidzbarka Warmińskiego !

 314. paulina says:

  podoma mi sie to

 315. Pomoc kuchenna says:

  Witam, szukam pracy sezonowej w okresie wakacji jako pomoc kuchenna…mam ukończone 15 lat…jestem miłą osobą,pomocnicza itp…Proszę sie zemną skontaktować na nr. 603556997..Pozdrawiam

 316. wiwi says:

  Moje GG 47001753 bądź e-mail wiiwii96@o2.pl
  Wraz z koleżanką szukamy pracy na wakacje. Interesują nas terminy od końca czerwca do 1 sierpnia. Mam 18 lat, koleżanka 17. Jeżeli jest ktoś kto mógłby nam pomóc prosiłabym o kontakt 😉

 317. Monika says:

  Witam mam na imię Monika , szukam różnej pracy w soboty albo w piątki mam prawie skończone 14-lat ,ale jestem osobą która ma ambicje i co trzeba zrobić to zrobię .Poszukuję pracy przy zbiorach owoców lub jako roznoszenie ulotek czy pomoc kosmetyczna proszę o kontakt na mój e-mail lub tel : 506926637.
  Bardzo bym prosiła o pomoc mi w znalezieniu pracy , tak nie jestem pełnoletnia owszem ale to nie znaczy że nie mogę czegoś szukać czy pracować, to nie zmienia różnicy. Może nie mam doświadczenia ale można się wszystkiego nauczyć.

 318. Monika says:

  zapomniałam jeszcze dodać iż mam dużo doświadczeń przy restauracjach mogę myć naczynia , być kelnerka. Mam 15 lat wiec nie moge stac za barem , ale picie czy cos mogę podawac czy stac za kasą. Dużo pracowałam przy zbiorach owoców. Mam, doświadczeni np w McDonald’s bo pracowałam raz za koleżanke.
  proszę o kontakt.
  Dziękuję.

 319. Miecioxd says:

  Jestem Maciek mam 15 lat… Szukam pracy… Jestem mily i otwarty na ” wszystko ” .

  proszę o kontakt b-bitch@wp.pl

 320. ola says:

  Witam. Mam na imię Ola szukam pracy na wakacje podejmę się wszystkiego. Jestem mila,bardzo kontaktową i żadnej pracy się nie boję . Proszę o kontak na pocztę oczajkowska22@gmail.com

 321. Gabriela says:

  Witam, poszukuję pracy na wakacje 2014 w jakimś centrum handlowym, barze/restauracji albo hipermarkecie (np. rozkładanie towaru na półach) lub gdziekolwiek w pobliżu Rzeszowa. 3 lipca kończę 17 lat, jestem systematyczna, dokładna i zdolna! Zostawiam mój email gabrychaxx@gmail.com. Pozdrawiam 🙂

 322. Magda says:

  Witam,
  W tym roku kończę 17 lat i poszukuję pracy w charakterze hostessy bądź do roznoszenia ulotek/rozwieszanie plakatów. Jeżeli ktoś znalazłby jakąś ofertę pracy dla mnie proszę o kontakt.
  Mój e-mail: ciamciaramciam69@interia.pl

 323. Martyna says:

  CHŁOPAK I DZIEWCZYNA 17 LAT SZUKAMY PRACY SEZONOWEJ NAD MORZEM. JESTEŚMY UCZCIWI OBECNIE UCZĘSZCZAMY DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO NR TEL 502 858 397

 324. agnieszka says:

  szukam pracy dorywczej od zaraz.skonczylam 16lat,ucze sie.jestem gotowa opiekowac sie starszymi osobami (gotowanie,sprzatanie,zakupy itp) zajme sie tez zwierzetami,pomoc w kuchni,pomoc w sklepie i takie rozne w bydgoszczy. bardzo mi zalezy.kontakt pod nr.534877202

 325. Dwie dziewczyny says:

  Dwie nieletnie dziewczyny (15 lat) szukają pracy w Suwałkach. Możemy pracować pon-pt od godz.16., weekendy, oraz całe wakacje. Szybko się uczymy.

 326. Karol says:

  Witam. Mam 12 lat i szukam pracy na wakacje w okolicach Lublina i Świdnika, np. wyprowadzanie psa na spacer, roznoszenie ulotek, zrywanie owoców, itp.

  Moj e-mail to: karolek2307@wp.pl

 327. Margaret says:

  Witam. Mam 17 lat i szukam pracy na wakację w Bytowie i okolicach, w Słupsku lub Gdańsku z zakwaterowaniem. Podejmę się wszystkiego. Jestem osobą bardzo ambitną i odpowiedzialną.

 328. Maria says:

  Witam, mam na imię Maria i mam 13 lat, poszukuję pracy
  w Kolbuszowej, np. sprzątanie, roznoszenie ulotek,
  zbieranie plonów, opieka nad zwierzęciem.
  Proszę o kontakt: marysia.marion@gmail.com

 329. rox says:

  Witam, w tym roku kończę 17 lat, poszukuje pracy na wakacje i na weekendy… pracowałam jako hostessa w supermarketach więc jakieś doświadczenie w tym mam 🙂
  może być też praca w innym kierunku niż hostessa.
  jestem sumienna,pracowita i ambitna.. szybko się uczę nowych doświadczeń.
  Proszę o kontakt: pelaax6@onet.pl

 330. Mam ukończone 16 lat , podejmę pracę na wakacje 2014 r. w okolicach Częstochowy . Chodzę do szkoły ponadgimnazjalnej o profilu technik usług fryzjerskich . Jestem pracowitą , ambitną , pilną i punktualną osobą . Praca może być w branży typu pomoc w salonie fryzjerskim , roznoszenie ulotek , sprzątanie w domach , zbiory , pomoc kuchenna . Proszę o kontakt roo.oksana17@interia.pl

 331. klaudia says:

  hej mam13 lat i chętnie zajmuję się zwierzakami i proszę o prace lubię zwierzaki i one mi ufają jestem bardzo ruchliwą dziewczyną za 10 lat chcę założyci schronisko dla zwierzaków

 332. Ula637 says:

  Mam 14lat i szukam pracy w weekendy, dni wolne i wakacje
  Bardzo prosze o odpowiedz! (;
  Proszee

 333. Ula637 says:

  Witam,
  Mam 14lat, poszukuje pracy na weekendy, dni wolne oraz wakacje,
  W zakresie:
  •roznoszenie ulotek
  •zbiory owoców
  •handel obnośny
  •opieka nad zwierzętami
  •dostawca pizzy
  Bardzo proszę o kontakt: ulala7287@o2.pl
  ——- ——- Pozdrawiam.

 334. Ania says:

  Witam mam na imię Ania mam 12 lat i szukam pracy na wakacje w Poznaniu (najlepiej ulotki)
  proszę o kontakt adres gmail : aniulka2002@gmail.com

  z góry dziękuję

 335. Kacper xD says:

  Mam 13 lat ii chce prace PS najlepiej rozdawanie ulotek czy coś takiego …

 336. Oliwia says:

  Witam poszukuję pracy sezonowej.Przyjmę każdą oferte mój e mail oliwia.gooooooooooo@o2.pl

 337. Karolina says:

  Witam! Interesuję mnie praca w wakacje czyli zbiory owoców czy pomoc kuchenna! Jestem osobą zdyscyplinowaną, punktualną i towarzyską. Jeżeli ktokolwiek jest zianteresowany i chciałby przyjąć młodą osobę chętną do pracy proszę pisać na e-mail: fioletowybut@wp.pl gg: 31338387 lub pisać/dzwonić pod numer 721292612!! 😉 Pozdrawiam!

 338. iwan says:

  Mam skonczone 15 lat szukam pracy przy zbiorach owoców lub wykładaniu towaru w supermarketach mój e-mail: iwan6@spoko.pl lub tel.537-482-980.

 339. SZUKAM PRACY KONIN says:

  Witam. Mam 17 lat jestem z Konina chciałbym nieco dorobić. Jestem miłym, sympatycznym i jak najbardziej odpowiedzialnym chłopakiem, a powierzone mi zadania staram się zrealizować najlepiej jak potrafię. Myślę, że warto dodać, iż jestem punktualny. Szukam pracy typu rozklejanie plakatów. Inną pracą również nie pogardzę Proszę o kontakt: e-mail ryba10@op.pl i nr tel:608233423

 340. ef says:

  szukam pracy jestem chłopakiem mam 16 lat jestem z Poznania. Każda oferta mile widziana:)

 341. Jolitka says:

  Mam 17 lat szukam pracy na okres wakacyjny za granicą ! 888378693

 342. Staficzka says:

  Ja również szukam pracy na wakacje by dorobić sobie do remontu pokoju.
  23 lipca kończę 18 lat. Mogę przydać się do wszystkiego ( roznoszenia ulotek,pomocy,zajmowanie się dziećmi czy zwierzętami,) Chodzę do szkoły gastronomicznej tak i więc mogę gotować obiady dla osób starszych itd.
  Pełna odpowiedzialoność.. Jestem z Krakowa.
  Proszę zainteresowanych o kontakt na pocztę byczekxdd@onet.pl

 343. Patrycja says:

  Mam już ukończone 16 lat i szukam pracy na wakcje Bardzo proszę o kontakt. Mój numer telefonu :695949643

 344. Dominika says:

  Witam:)
  Nazywam sie Dominika, mam 17 lat.
  Szukam pracy na okres wakacji.
  Ucze sie na technika architektury krajobrazu.
  Interesue mnie kazda oferta w okolicy Katowic:)
  Moge zamowac sie zwierzetami(zwierzeta nie tylko domowe;) ) ,pomagac starszym zy praowac w szkółkach drzew i krzewow czy ogrodnictwach i kwiaiarniach.
  Prosze o kontakt na dominika1711@onet.pl lub gg:45404202 🙂
  Pozdrawiam!

 345. Praca says:

  Jestem Arek kończę 15lat
  podejmę się każdej pracy w wakacje jaki w roku szkolnym (w roku szkolnym tylko w weekendy)
  roznoszenie ulotek zbieranie truskawek malin i innych owoców
  podejmę się również wyładowywania towaru w sklepach lub prywatnie
  e-mail arpen6@gmail.com

 346. Agata J says:

  Witam
  Jestem Agata mam 13 lat pomimo mlodego wieku jestem odpowiedzialna , pracowita i szybko sie ucze . Podejme sie kazdej pracy . Bardzo lubie zwierzeta moge pomagac starszym ludziom , moge pracowac przy zbiorach ale tylko w pilznie , brzostku i okolicach. Bede bardzo wdzieczna gdyby ktos sie ze mna skontaktowal. Moj:
  nr tel : 511732146
  e-mail : agataj540@interia.pl

 347. Agata J says:

  Ps: tylko na okres wakacji

 348. Ewelina says:

  Mam na imię Ewelina, lat 17.Poszukuje pracy na terenie łańcuta lub okolicznych wsi pod koniec czerwca ostatnie dwa tyg szkoły lub od zaraz po lekcjach gdy mam mniej zajęć często kończę przed godziną 14.00 więc mogłabym podjąć prace po zajęciach. Mogę pracować w zakresie:
  •roznoszenie ulotek
  •zbiory owoców
  •sprzątania w domu
  •opieka nad zwierzętami
  •plewienia ogródka
  •sprzątać w salonie fryzjerskim
  Jestem osobą chętną do pomocy proszę o kontakt na e-mail:ewelina28poczta@o2.pl
  lub numer telefonu(jeśli nie odbiorę to postaram się od dzwonić):605270704

 349. Karolina says:

  Mam na imie Karolina.W kwietniu ukończyłam 17 lat.Bardzo potrzebna jest mi praca i pieniądze.Proszę o kontakt ze mna 🙂 721282402

 350. Marta says:

  Szukam pilnie pracy letniej najlepiej w okolicach Warszawy. 13 Lat skończe w sierpniu. Podejme się prawie każdej pracy : roznoszenie ulotek,wyprowadzanie zwierząt, zajmować się ( ale , tylko gryzoniami albo małymi),stać na straganach,rozdawać darmowe próbki,zbierać owoce,sprzątać mieszkania,robić zakupy(nosić),jako hostessa,sprzątać po zwierzętach( konie,świnie inne zwierzęta hodowlane lub nie) i inne.. Jestem odpowiedzialna( bez obawy można mi zaufać) ,łatwo komunikuje się z ludźmi,Jestem kreatywna. Moje gg: 50524397 . numer telefonu podaje po krótkiej rozmowie na gg ! Proszę o odpowiedzi 😉

 351. Grzegorz says:

  Szukam pracy na pierwszy miesiąc wakacji (lipiec). Mam 16 lat, mam dobrą kondycje, bez nałogów.
  Podejmę się każdej pracy.Żadnej pracy się nie boje, mam doświadczenie, pracowałem w zrębie, sadzonkach. Najodpowiedniejszą dla mnie pracą byłaby praca przy zbiorach. Szukam pracy w okolicach Zielonej Góry. Oto mój numer: 733 904 616. Pozdrawiam.

 352. Sofii says:

  Witam nazywam się Sofia mam 16 lat szukam pracy na wakacje…bardzo mi na tym zależy.
  Pozdrawiam 🙂

 353. SZUKAM PRACY says:

  Mam rocznikowo 15 lat szukam pracy w okolicach Cieszyna na Wakacje i wekendy

  prosze odpowiadać na email albo sms na nr.669529221

 354. Szukam pracy na wakacje says:

  Mam 14 lat ( 3 lipca 15 lat ) chciałabym mieć pracę, ponieważ jak każda nastolatka ma swoje potrzeby. Jestem bardzo pracowita, miła i uczynna. Mogę opiekować się psem, sprzątać, zajmować się dziećmi, psem, zbierać owoce cokolwiek ( żadna praca nie hańbi), więc jeśli to napisz do mnie e-maila : rokssi1999@wp.pl

 355. Szukam pracy na wakacje says:

  Mam 14 lat ( 3 lipca 15 lat ) chciałabym mieć pracę, ponieważ jak każda nastolatka ma swoje potrzeby. Jestem bardzo pracowita, miła i uczynna. Mogę sprzątać, zajmować się psem, zbierać owoce, sprzedawać cokolwiek ( żadna praca nie hańbi).
  Kontakt : e-mail rokssi1999@wp.pl

 356. szukam pracy na wakacje says:

  szukam pracy moge roznosic ulotki, naklejac plakaty, zbierac ulotki, opiekować sie zwierzętami
  mam 15 lat praca niedleko wolomina

 357. Ewelina says:

  Mam na imię Ewelina, lat 17.Poszukuje pracy na terenie łańcuta lub okolicznych wsi pod koniec czerwca ostatnie dwa tyg szkoły lub od zaraz po lekcjach gdy mam mniej zajęć często kończę przed godziną 14.00 więc mogłabym podjąć prace po zajęciach. Mogę pracować w zakresie:
  •roznoszenie ulotek
  •zbiory owoców
  •sprzątania w domu
  •opieka nad zwierzętami
  •plewienia ogródka
  •sprzątać w salonie fryzjerskim
  Jestem osobą chętną do pomocy proszę o kontakt na e-mail:ewelina28poczta@o2.pl
  lub numer telefonu(jeśli nie odbiorę to postaram się od dzwonić):605270704

 358. Klaudia, Katowice says:

  Dwie 16-nastolatki ( jedna skończone 16, druga ma urodziny w październiku) z Katowic poszukują pracy. Nie boimy się niepogody czy wysiłku, jednak zgodzimy się na pracę jedynie w obrębie Katowice-Tychy-Mikołów. Możemy zaopiekować się twoim zwierzakiem, posprzątać dom, skosić trawnik, roznosić ulotki, pomóc przy restauracji, zaopiekować się dziećmi, sprzedawać lody, zbierać owoce, pracować jako hostessy w lodziarni czy kinie.
  Kontakt : claudiaskuppp@gmail.com lub claudiaskupnik@gmail.com

 359. samuel says:

  witam mam 14 lat i poszukuje pracy w wakacje przy zbiorach owoców prosze o odpowiedzi na moj email samii9@interia.pl

 360. Konin / Słupca wlkp. says:

  Witam. z przyczyn osobistych poszukuje pracy nawet od zaraz. W grę wchodzi każdy rodzaj pracy.
  (Mam już doświadczenie z poniższymi przykładami)
  -Opieka nad dzieckiem
  -Opieka nad pupilem
  -Zbiory warzyw i owoców
  Proszę o kontakt mailowy
  (wercia2706@op.pl)

 361. mateusz says:

  Ja mam 14 lat i chcialbym roznosic ultoki mieszkam w omaszowie mazoiweckim

 362. mateusz says:

  Witam nazywam sie Mateusz wikorowicz i mieszkam w tomaszowie mazowieckim mam 14 lat i poszukuje przacy w roznoszeniu ulotek

 363. Piotr says:

  Witam podejmę się pracy na lipiec,jestem w gdańsku czekam na oferty proszę pisać pod e-mail piotr24601@o2.pl lub pod numer 509 580 530

 364. Gracjan1998 says:

  Szukam pracy na wakacje do końca września podejmę się Kazdej pracy i dopasuje się do wytypowanych godzin oraz zadań moje Gg 50792625

 365. Martyna says:

  Mam 17 lat, szukam pracy na lipiec, Jestem osobą komunikatywną, otwartą i chętną do pracy. Mam małe doświadczenie w handlu, ale jestem w stanie podjąć się rozmaitych prac. Opieki nad zwierzetami, sprzątaniem itd. 🙂 Proszę tylko o powazne oferty. 511109535

 366. Martyna says:

  Mam 17 lat, szukam pracy na lipiec, Jestem osobą komunikatywną, otwartą i chętną do pracy. Mam małe doświadczenie w handlu, ale jestem w stanie podjąć się rozmaitych prac. Opieki nad zwierzetami, sprzątaniem itp. 🙂 Mieszkam w Warszawie i z tego właśnie wzgledu w gre wchodzi jedynie taka lokalizacja. Proszę tylko o powazne oferty. 511109535

 367. Darek says:

  Witam mam 16 lat poszukuje pracy na wakacje .Kontakt : 786 230 525 nr telefonu . E-mail Darekwojdat@o2.pl Dziękuje ..

 368. Darek says:

  Witam mam 16 lat poszukuje pracy na wakacje .Kontakt : 786 230 525 nr telefonu . E-mail Darekwojdat@o2.pl Dziękuje .. Oraz dodaje ,że miejscowość Wrocław

 369. adam says:

  Żadna praca nie hańbi, więc co nie którym polecam prace dupą 🙂

 370. SZUKAM PRACY NA WAKACJE ! says:

  Mam 17 lat i chętnie podejmę pracę jako pomoc kuchenna oraz hostessa 🙂 jestem sympatyczna nastolatka i szybko nawiazuje kontakty 🙂

 371. Adam says:

  Mam 13 lat i szukam pracy na terenie garwolina

 372. Oskar says:

  witam mam na imię Okar mam 15 lat i szukam pracy w Warszawie lub w Kampinosie nr. tel.222985110

 373. mariola says:

  Szukam pracy na wakacijach pjlnie jezeli by cos byllo prosze o kontakt do mnie podam nr 788034137 prosze moj nr ja czekam na tele

 374. Zosia says:

  Witam.Mam 14 lat i poszukuję pracy jakiejkolwiek. jestem osobą odpowiedzialną. Prosze pisac na gg: 46204279

 375. Zosia says:

  Witam.Mam 14 lat i poszukuję pracy jakiejkolwiek. jestem osobą odpowiedzialną. Jestem z Wrocławia. Prosze pisac na gg: 46204279

 376. Paweł says:

  Szukam pracy !
  Mam lat 10 i szukam pracy najlepiej opiekowanie sie zwirzatkiem (lubie zwierzeta) Czy rozdawanie ulotek,rozklejanie plakatow. Moga byc tez inne prace 🙂

  Jestem z Białej Podlaskiej.

 377. Mateusz says:

  Witam, mam skończone 17 lat. Jestem z Katowic. Szukam pracy na wakacje od zaraz.

 378. Monia says:

  Mam 13 lipca 16 lat i szukam pracy na sezon letni 2014 . Bardzo zależy mi na pracy moglabym pracować jako pomoc kuchenna , roznoszenie ulotek . wszytsko…

 379. Kass'u says:

  Witam poszukuje jakiej kolwiek pracy np: Sprzątanie domu,malowanie domu lub klatki,roznoszenie ulotek lub rozklejanie plakatów na terenie Wrocław :] Ewentualnie rozwożenie czegoś ale na rowerze jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o odpowiedz w witrynie internetowej

 380. Kinga says:

  Witam.Mam 17 lat i szukam pracy na wakacje.Bardzo potrzebuje jej i proszę o szybką odpowiedź.

 381. Kinga says:

  Mam 17 lat i szukam jakiejkolwiek pracy..gg 46223757

 382. Natalia says:

  Mam 16 lat, poszukuję pracy na wakacje. Jestem towarzyska, miła, odpowiedzialna.
  Mogę wyprowadzać twojego zwierzaka na dwór, zaopiekować się nim w wakacje, roznosić ulotki, rozklejać plakaty, pracować jako Hostessa, pracować na magazynach.
  Zainteresowaną osobę moim proszę o zgłoszenie się na mój adres e-mail: szybiak.natalia@gmail.com

 383. Sylwia says:

  Nazywam się Sylwia szukam pracy na czas wakacji . Mam 17 lat skoczyłam , to jest mój E-mail sylwiakaszuba97@wp.pl lub zadzwonić na 663 993 066 . Proszę o kontakt

 384. Wiktoria says:

  Witam mam 17 lat w lipcu, poszukuje pracy w stylu handlu obnośnego, nie musi być na terenie krakowa, lub w stylu hostessy.
  Bardzo proszę o kontak e-mail lub telefoniczny 791820221.
  Bardzo dziękuje. Oczekuje na odpowiedz 😉

 385. Praca says:

  Szukam pracy w Tarnowie lub okolicach. Jestem dziewczyną mam ukończone 17 lat .
  Proszę o kontakt
  146650106

 386. Szukam pracy !!!
  Mam 14 lat i szukam pracy na wakacje !
  Mogę roznosić ulotki,sprzątać,opiekować się dziećmi,lub zbierać owoce warzywa 😉
  jestem osobą zaradną !
  Dziećmi opiekowałam się 3 lata 🙂 i rodzice byli zadowoleni 🙂
  pomagam mamie sprzątać w domu myję naczynia odkurzam stawiam pranie robię obiady 🙂
  pracowałam u ogrodnika rok temu i byli ze mnie zadowoleni 🙂
  Więc proszę o kontakt na fb- Milena Chudzik numer telefonu 881-246-876
  https://www.facebook.com/milena.chudzik.7 FB

 387. Witam.Mam 16 lat i poszukuję pracy przy zbiorach owoców.Proszę o odpowiedź na mój e-mail :perczak.daniel@o2.pl w sosnowcu

 388. Tomek says:

  mam 16 lat poszukuje pracy na wakacje. prosze o kontakt na nr 534628605

 389. Karolina says:

  Mam 15 lat i szukam pracy na wakacje w okolicach Siedlec. Podejmę się każdej pracy. Proszę o szybką odpowiedź.

 390. biedronka says:

  Hej jestem dziewczyną i rocznikowo mam 16 lat, poszukuje jakiejś pracy na wakacje..podejmę się wszystkiego. Jeśli ktoś ma jakąś pracę dla mnie to mój numer tel 500098702, proszę o kontakt z góry wielkie dzięki 🙂

 391. Ola says:

  Witam nazywam się Ola mam 14 lat i szukam pracy na wakacje jestem miła komunikatywna bardzo łatwo nawiązuję kontakt z nowymi osobami 🙂
  Kontakt ze mną : ola.rombek@autograf.pl i w razie czego z koleżankom : jula692@interia.pl
  Serdecznie pozdrawiam Ola 🙂

 392. kuba says:

  Szukam pracy na wakacje kolo Pułtuska. mam 14 lat tel 697-152-123

 393. Praca na wakacje 2014 says:

  Szukam jakiejkolwiek pracy na wakacje. Nr tel. 533 894 887
  E-mail MarekStanekMS@gmail.com
  Mam 17 lat.
  Jestem skrupulatny i rzetelny, więc mój pracodawca na pewno będzie zadowolony i będzie czuł się dobrze podczas rozmowy ze mną.

 394. Monika says:

  Mam 15-lat jestem odpowiedzialna. Szukam pracy na wakacje 🙂

 395. poszukuje pracy says:

  Witam podejme sie pracy w Lodzi opieki nad zwierzakiem, rowniez do zbierania plonow. Prosze o kontakt zainteresowanych moj gmail to cosiepaczasz22@gmail.com

 396. Ania says:

  Mam 14 lat szukam pracy na wakacje (okolice Katowic). Miła, sumienna, odpowiedzialna. Kontak: ania.bania123@wp.pl

 397. Wiktoria says:

  Witam szukam pracy na wakacje, mam 13 lat mogę roznosić ulotki lub opiekować się zwierzętami. Mój e-mail wiktoria8866@wp.pl 🙂

 398. mamy po 11 lat roznoszenie ulotek jest ciekawą propozycją chcemy nawet pracować ale wi grudziądzu

 399. Międzyrzecz says:

  Witam !
  Jestem 14 letnią dziewczyną która szuka pracy na wakacje mogę wyprowadzać zwierzęta rozmawiać ze starszymi osobami zajmować się dziećmi

 400. Kamil says:

  Witam mam 15 lat i szukam jakiejś pracy na wakacje nie drogiej, jedna dobrej pracy

 401. Przemek says:

  Witam mam na imie Przemek 16 lat . Szukam pracy na całe wakacje – nie wybrzydzam podejme się prawie każdej 😉 w Radomiu i okolicach 😉 nr tel -668723390 😉

 402. Przemek says:

  Witam ! mam na imie Przemek 16 lat . Szukam pracy na całe wakacje – nie wybrzydzam podejme się prawie każdej 😉 w Radomiu i okolicach 😉 nr tel -668723390 😉 Proszę o kontakt .

 403. szukam pracy says:

  mam 14 lat i szukam pracy na wakacje jako opieka nad zwierzętami, dziećmi (najlepiej 3-7 lat) z Warszawy i okolic zajmowałam się już dziećmi w tym wieku i młodszymi 🙂
  nr. telefonu 790 368 689

 404. szukam pracy says:

  szukam pracy na wakacje jako opiekunka do dziecka mam 14 lat ale nie raz zajmowałam sie małym dzieckiem najlepiej z Warszawy i okolic 🙂
  nr tel. 790 368 689
  e-mail : diana.motyczynska09.06@onet.pl

 405. Aisha says:

  witam, mam 16 lat I szukam sracy proszę o odpowiedź. 729217753
  email- rozin143.jaan@gmail.com

 406. Aleksandra says:

  Witam 😉
  Mam 16 lat i poszukuję pracy dorywczej na wakacje.
  Jestem osobą kreatywną,pomysłową i zaradną w każdej sytuacji.
  Proszę o kontakt: olakkk14@o2.pl

 407. Aga says:

  szukam dorywczej pracy na wakacje razem z koleżanką 15 lat, okolice Warszawy/Otwocka. Podejmę sie sprzątania, opieki nad dziećmi, pupilami, roznoszeniem ulotek- proszę o kontakt na e-mail xox.99@wp.pl

 408. Alicja says:

  Dzień dobry! Jestem 14-letnią harcerką, która potrzebuje pracy, aby zarobić na rajd harcerski. To pilne, bardzo mi na tym zależy! Praca może być przeróżna, żadna mi nie straszna. Jestem uczciwa, ambitna oraz punktualna. Proszę, pomóżcie harcerce! Giżycko lub jego okolice. W razie pisać na nadja.roswell@interia.pl lub dzwonić na numer 798977382

  • Szukam pracy w okolicy Garwolina. says:

   Szukam pracy ,mam 14lat ,najlepiej jak ta praca będzie polegała na roznoszeniu ulitek rozwożeniu pizzy i przyzepianiu plakatu ja mam wolne całe dnie mogę pracować nawet 8godzin jak by była jeszcze druga posada to bym prosił dla mojego brata ciotecznego i pżepraszam za ortografie ale pisze to na telefonie

   A dlaczego chce znaleść prace bo chce mieć włacne pieniądze a nie prosić mame moge nawet zarabiać 800zł

   Ja nie podaje więcej danych osobowych dopiero po rozmowie podam imie , nazwisko i gdzie mieszkam

 409. Witam mam 16 lat i potrzebuje pracy przyjmie kaza oferte blisko Jarosławia prosze o pisanie na email patrk444@o2.pl

 410. Natalia says:

  Szukam pracy w Grudziądzu ,w lipcu skończę 17 lat. Będę zainteresowana każdym typem pracy (roznoszenie ulotek, konsultantka kosmetyczna, zbiory owoców, handel obnośny ,dostawca pizzy, opieka nad zwierzętami, hostessa, rozklejanie plakatów, pomoc kuchenna) tel: 669334112 ,e-mail : natalkaszpojda@gmail.com

  • Damian says:

   Mam na imię Damian
   Wiek : 15 lat ( w grudniu )
   Szukam wakacyjnej pracy w Poznaniu lub okolicach. Typu roznoszenie ulotek etc.
   Kontakt GG : 50769755

 411. Przemek says:

  Witam , Mam 16 lat i poszukuje pracy w roznoszeniu ulotek .

  Moj kontakt to : 726066485

 412. Kamila says:

  Hej 🙂 Mam na imię Kamila i szukam pracy na wakacje, najchętniej w Warszawie, mam ukończone 16 lat.

 413. kacper says:

  mam 12lat szukam pracy i podejme sie wszystkiego mój numer to 724409458

 414. oskar says:

  Cześć mam na imie oskar mam 10 lat szukam pracy obojętnie jakiej chce sobie dorobić i wyjechać na wakacje mój numer to 510530020

 415. Michał says:

  Witam mam 15 lat szukam pracy na wakacje najlepiej zbieranie owoców lub roznoszenie ulotek podejme sie wszystkiego mój email razor555392@wp.pl

 416. Praca says:

  Szukam pracy mam 15 lat, mój tel. : 797959529

 417. Szukam pracy w okolicy Garwolina. says:

  Szukam pracy w okolicy garwolina i sulbin mam 14lat a szukam pracy w rodzaiu sprzedawania ,zbierania owocuw pielenia ogrudka , prac na polu koszenia trawnika ,sprzątania ,roznoszenia ulotek i rozwieszania plakatów mogę takrze pracować na zapleczu w sklepie jak by znalazła się druga posada dla mojego brata ciotecznego to on pewnie bardzo chętnie.

  Ja chce zacząć pracować ponieważ nie chce ciągle wyciągać kase od mamy bo całe życie odniej nie będe wyciągał

  Email jakub.gromadzki@op.pl

 418. Mam 13 we wrześniu 14 kcialam bodjac pracy przy owocah ten zbiur

 419. Michał says:

  Mam 14 lat. Interesuje mnie rozklejanie plakatów roznoszenie ulotek zajmowanie się zwierzakiem. Zainteresowanych proszę o dzwonienie na numer 570 669 536

 420. Weronika says:

  Mam 13 lat i szukam pracy na wakacje aby zabic czas oraz kupic se wumarzone buty moge roznosic ulotki, naklejac plakaty itp. jesli znajda panstwo prace dla mnie to prosze o napisanie na priv
  na facebooku ja napisze o zdolnosciach itd.
  Ale głownie chce roznosic ulotki 🙂

 421. Krzysiek says:

  witam ma 17 i szukam pracy nie tylko na wakacje podejmę każdą oferte 🙂 w razie zego prosze pisać na emaila : rex_997@wp.pl

 422. James says:

  Mam 14 lat i szukam pracy :/ prosze o kontakt :/ 516305789

 423. szukam pracy says:

  Mam prawie 16lat i szukam pilnie pracy na wakacje , potrafie obslugiwac kase fiskalna, pracowalam w sklepie na kasie, potrafię zajac sie zwierzakiem sama mam 2psy i mialam chomika kota. Jestem mila sympatyczna dziewczyna , uczciwa , kocham zwierzeta .

 424. mati says:

  szukam pracy Mokotów 11 lat

 425. pqwe says:

  CZesc mam 13lat i szukam pracy obojetnie jaka ale dobrze płatna pisacć na E-maila:pawel15755@net.pl Pozdrawiam Jestem z czerwionki

 426. Szukam Pracy says:

  Witam mam na imie Sylwia , mam 16 lat szukam pracy na terenie krakowa . Wyszystkie oferty prosze kierować pod numer 797522035.

 427. Maja says:

  Jestem niepelnoletnia ale bardzo chce zarobić na wakacjach , moge np,. : myć okna , zaopiekować sie zwierzętami , rozdawać ulotki , zbierać owoce , rozklejanie plakatów itp … Bardzo prosze o propozycje . 😉

 428. Kasia says:

  Cześc mam naimie Katarzyna . Mam 16lat i szukam pracy na sezon . Bardzo jestem chętna obojetnie do jakiej pracy . Prosze pisac na poczte .

 429. Kasia says:

  Cześc mam naimie Katarzyna . Mam 16lat i szukam pracy na sezon . Bardzo jestem chętna obojetnie do jakiej pracy . Prosze pisac na poczte . Bardzo bede wdzieczna .

 430. Darek says:

  Witam, mam na imię Darek.
  Mam 16 lat, jestem z okolic Warszawy.
  Szukam pracy: Pomaluje plot, skoszę trawnik, rozniosę ulotki, gazety, porozwieszam plakaty.
  Jeśli jesteś zainteresowany pisz na GG: 51043778, e-mail : yamakashi1998@wp.pl
  Dziękuje.

 431. Angela says:

  Witam . Szukam z moją kuzynką pracy na jakiś okres czasu . Zbieranie owoców , wyprowadzanie psów i wiele innych dorywczych prac w okresie wakacji . Ja mam 14 lat a moja kuzynka 16 . Prosimy o kontakt 667377145

 432. Paulina says:

  Mam 16 lat , woj. pomorskie.
  Szukam pracy na wakacje, podejmę się prawie wszystkiego. Proszę o kontakt 😉

 433. Ala says:

  Mam 12 lat i jestem bardzo rzetelna pełna wigoru szukam pracy przy roznoszeniu ulotek lub rozklejaniu plakatów.

  Proszę o kontakt.

 434. Patryk says:

  Szukam pracy obojętnie co przyjmę każdą robotę to mój email nikefiight6@gmail.com

 435. Szymon says:

  Witam poszukuje pracy Wrocław,13 lat.W grę wchodzi naklejanir plakatów oraz roznoszenie ulotek po domach
  Email:szymon0702@gmail.com

 436. Szukam pracy pilne says:

  Witam mam 15lat skończone podejme się pracy w Gdańsku tel. kontaktowy: 518-766-055

 437. Szukam pracy pilne says:

  Witam mam 15lat skończone podejme się pracy w Gdańsku tel. kontaktowy: 518-766-055

  Mój email: Hajus99@wp.pl

 438. Szukam pracy Pilne says:

  Witam mam 15lat skończone podejmę się pracy każdej w Gdańsku.

  Mój Numer Kontaktowy: 518-766-055
  Mój Email: Hajus99@wp.pl

 439. kamil says:

  Witam mam lat 14 i szukam pracy na terenie zawiercia. Moge wyprowadzać psy lub sie nimi zajmować ,roznosić ulotki,naklejać plakaty

 440. kamil says:

  Witam mam lat 14 i szuakam pracy na terenie zawiercia. Moge wyprowadzać psy lub sie nimi zjmować,roznosić ulotki,rozklejać plakaty. Tel:691957576

 441. kamil says:

  Witam mam lat 14 i szuakam pracy na terenie zawiercia. Moge wyprowadzać psy lub sie nimi zjmować,roznosić ulotki,rozklejać plakaty. Tel:691957576 albo pisać na email:kamylek905@interia.pl. Prosze o pilny kontakt.

 442. Justyna says:

  Mam 17 lat. Szukam pracy pod numerem 5, 7 lub 8 od dnia 11 sierpnia do 26. Jestem uczciwa, sumienna. Proszę chociaż o dzień próbny.

 443. szukam pracy z kolezanka says:

  witam szukam z kolezanka pracy na wakacje chetnie moglbysmy popilnowac jakiegos zwierzatka 🙂 nr 510424360

 444. kacper says:

  chodze do gimnazjum i poszukuje pracy (chcem zarobić) między innymi roznoszenie gazet ulotek bardzo prosze mieszkam w opocznie mój nr tel to 504338138 PS rodzice mi pozwalają

 445. szukam pracy says:

  Szukam pilnie pracy mam 17 lat jestem dziewczyna i prosze o kontakt 731696909 😉

 446. Julia. says:

  Mam 13 lat. Potrzebuje pracy na wakacje. Prosze o kontakt. Nr gg;50955943

 447. asuna2244 says:

  mam 14 lat i chce zarobić w Olsztynie ale nie wiem od czego zacząć jak ktoś jest Z Olsztyna proszę o kontakt 501970753 zajmę się zwierzakami a nawet roznoszeniem ulotek kocham zwierzaki

 448. Kasia says:

  Witam mam 14 lat od zawsze spędzam czas z zwierzętami i wszyscy mówią że mam do nich
  ręke . Zwierzęta przy mnie są szczęśliwe . Znam się na nich i kocham . Mam dobry dla nich teren.

  Dlatego jak potrzebujesz kogoś by zopiekował sie twoim pupilem dzwoń pod numer 723436903

  Cena do uzgodnienia.

 449. Kasia says:

  MOŻE to być też jakakolwiek inna praca np. ogtódek ale w zajmowaniu zwierzętami się polecam

 450. Szukam pracy mam 17 lat i poszukuje nie tylko na wakacje ale też na teraz

 451. mam 17 lat szukam pracy w zdzieszowicach says:

  Oto moj numer telefonu 697777163 szukam pracy od zaraz mam 17lat i znam sie na wszystkim po trochu szukam pracyw zdzieszowicach

 452. Kamil says:

  Witam.Mam 17 lat szukam pracy od zaraz znam sie na mechanice samochodowej,elektryce (troche:D),moge pomagac przy pracach budowlanych.Mieszkam w Malopolsce okolice Limanowej.Moj nr telefonu 515 664 257

 453. jakub says:

  mam 16 lat i szukam pracy w soboty i w niedziele potrzebuje pieniedzy na napawe tel

 454. Damian says:

  Szukam pracy w weekendy mogę zacząć od zaraz.
  Mam 14 lat i mieszkam w sosnowcu, podejmę się każdej pracy.
  Proszę o oferty na e-mail: damian-damian40@wp.pl
  Zbieram pieniądze na naprawę telefonu, więc na wszelkie odpowiedzi czekam z niecierpliwością…

 455. Szukam pracy says:

  szukam pracy mam 16 lat

 456. Karolina says:

  Mam 13 lat . Zaopiekuje się twoim małym zwierzaczkiem. Wakacje 2015 KIELCE.

 457. Asia says:

  witajcie czy ktoś poszukuje do pracy na wakacje mam 17 lat jestem godowa aby zajmować sie wszystkim prosz pomóżcie mi dajciemi znać czekam piszcie do mnie z góry dziękuję

 458. wiktoria says:

  poszukuje pracy od 16 lat aż do 18 roku życia w łodzi mogę nawet odrazu po szkole przyjerzdzać do pracy tylko prosze o godziny popołudniowe czyli tak od 16 30 do 21 30 lub 22 00 mój numer telefonu 507746534

 459. gosia098 says:

  Witam jeśli ktoś nie ma z kim na wakacjach zostawić swojego zwierzaka to proszę dzwonić pod numer 733828473 w maju będę miała 12 lat opiekuje się zwierzętami w podkarpaciu.

 460. monika says:

  Mam 12 lat szukam pracy w okresie letnim, mogę roznosić ulotki, rozklejać plakaty, zbierać owoce, opiekować się zwierzętami i zajmować się dzieckiem (mam doświadczenie), w okolicy Łapanowa. Po więcej informacji proszę się się zgłosić pod numer 518475154

 461. szukam pracy says:

  jestem odpowiedzialna i pracowita ju kiedys zajmowalam sie dziecmi w wieku 14 lat

 462. dagmara says:

  mam 15 lat i szukam pracy na ferie zimowe wezme kazda prace to muj email dagmarajastrz@interia.eu

 463. Sylwia says:

  Witam , jestem zainteresowana pracą w okresie wakacji , mam 15 lat , jestem odpowiedzialna i pracowita ,dla zainteresowanych mój e-mail sylwia.sysia@onet.pl

 464. Tomek says:

  Witam.

  Mam na imię Tomek i ukończę pod koniec lutego 14 lat. Szukam pracy w każdym zakresie. Dosłownie może być wszystko w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. Często już zbierałem owoce, sprzątałem, malowałem drzewa oraz wnętrza pomieszczeń. Mogę również wiele zdziałać na działce gdyż rodzice oraz dziadkowie nie raz mnie w owym miejscu potrzebowali :). W razie zainteresowania proszę pisać na skype a podam nr telefonu i wszystko uzgodnimy.

  Nazwa na skype: tomek.strzeszewski1

 465. Wiktoria says:

  Mam 14 lat szukam pracy w okolicach Gdańska chętnych proszę o odpowiedź

 466. Paulina says:

  Witam. Poszukuję pracy legalnej od 15 lat W Warszawie Markach i okolicach. Tel. 515757335 .

 467. Bartek says:

  Super artykuł. Mam 17 lat i pracuje jako opiekun dzieci 🙂 Jak sie dobrze trafi to stawka może być niezła. ;p

 468. Klaudyna 124577 says:

  Szukam pracy we wakacje np w lodziarni , konsultantka lub hostessa .moj numer podam w CV proszę o odpowiedz dobrze sie uczę jestem w 1 gimnazjum mam czerwony pasek co roku

 469. Mam 11. lat moge roznosic ulotki i rozklejac plakaty says:

  Heej potrzebna pomoc nie ma sprawy dzwon 570288039

 470. Wika says:

  Cześć Mam na imię Wiktoria .
  Mam 11 lat
  Mogę rozdawać ulotki .
  Wyprowadzać zwierzaki
  Zbierać owoce .
  Mieszkam w Warszawie Praga – Południe
  Mój E-mail : wiktoriatraczyk@interia.pl
  PS Mogę pracować do około 15 czerwca .

 471. Aleksanim says:

  Zaopiekuje się zwierzakiem na okres letni, jeśli się zainteresowałeś-aś zadzwon 500-553-483

 472. remixa says:

  prosze dawać duzo komentarzy kto by chciał mnie przyjąć

 473. Patrycja says:

  Mam na imię Patrycja w tym roku 16 lat podejmę się każdej pracy w weekendy a we wakacje od pn-nd proszę o kontakt 795947390

 474. Bartosz says:

  Mam ukończone 16 lat i poszukje pracy typu: roznoszenia ulotek lub zbierania owoców. Proszę o kontakt 797124777 tel. komórkowy

 475. praco szukacz says:

  Mam 16 lat I szukam pracy na wakacje jestem dyspozycyjny
  I podejme sie kazdej pracy oto moj numer:799072475

 476. Marta says:

  Szukam pracy wakacyjnej, może być nawet ciężka. Email marta.markowska2000.2000@wp.pl
  Starogard Gdański

 477. Dawid says:

  witam mam 15 lat i poszukuje praca np. przy zborach truskawki itpd ale w województwie małopolskim chętnie tez mogę się zaopiekować się zwierzakiem ( tylko psy , nie koty ) .
  jak ktoś chętny żeby mnie zatrudnić proszę pisać na e mail gekonekpl@o2.pl wtedy dogadamy się Pozdrawiam Dawid

 478. szukam pracy says:

  Mam 16 lat i poszukuje pracy w okolicach Bydgoszczy,najlepiej dorywczej w godzinach popołudniowych, może być zmywak, roznoszenie ulotek. Posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi i zwierzętami. Serdecznie pozdrawiam i proszę o kontakt, ada5155@interia.pl

 479. szymon10222 says:

  witam poszukuje pracę w sierpniu skończę 14 lat może być roznoszenie ulotek, pomoc w zbiorach truaskawek kontakt adam.kowalski102@onet.pl

 480. weronika says:

  Witam mam 13 lat i poszukuję pracy przy zbiorze owoców .

 481. Kamila Borysiak says:

  Potrzebuje na wakacje pracy najlepiej jako konsultantka kosmetyczna mam 15 lat ,a jeśli nie to jakaś inna praca dobrze płatna piszcie na moim e_mail’u borysiakkamila@wp.pl pozdrawiam

 482. sprawiedliwość says:

  Młodociany to gówniarz, debil. Dla mnie młodocianość znaczy coś złego. Prawo traktuje młodzież jak niesamodzielnych debili. A tak nie może być.

 483. klaudia.j says:

  mam 13 lat i jestem zaciekawiona roznoszeniem ulotek ale nie wiem czy mnie przyjmą?

 484. Emilia says:

  Szukam pracy ,,roznoszenie ulotek” w Rzeszowie przy ulicy Cicha nowe miasto bardzo prosze o odpowiedz ponieważ chcę sobie dorobić na wakację

 485. Szukam pracy says:

  Witam,bardzo lubię zwierzęta każdego typu, mógłbym np.Wyprowadzać psy, zostawać ze zwierzętami / karmić je / sprzątać im albo roznosić ulotki
  Czekam na odpowiedź pod nr telefonu 692715638

 486. Basia says:

  Szukam pracy, mam 14 lat i potrzebuję pięniedzy dla rodziny na remont każdy mały cent się przyda. Jestem chętna do każdej pracy nad opięką dziecka,zwierzęcia. Bardzo kocham innym pomagać i bardzo proszę o skontaktowanie się na numer 517362818 Bytom