Oby Twój Szef, był jak Oprah

pontiac Oby Twój Szef, był jak OprahJaki najlepszy prezent dostaliście od Swojego szefa? Bony na Święta? Kryształowy flakon? Dysk zewnętrzny? Jakikolwiek by nie był Wasz prezent i tak na pewno nie przebije prezentów, jakie otrzymują od swojej szefowej pracownicy Oprah Winfrey Show. W tym roku, Oprah uszczęśliwiła wszystkich pracowników The Oprah Magazine nowym iPadem oraz czekiem na 10.000$ W tym roku jednak, w porównaniu z 2004 było naprawdę słabo…

W tym roku, prezenty dla pracowników związane były z 10 rocznicą The Oprah Magazine. Prezent dostał każdy pracownik, niezależnie od swojego stażu w firmie. W 2004 roku, Oprah swoim 276 najbliższym współpracownikom kupiła w prezencie samochód – Pontiac G6 sedan (taki jak na zdjęciu). Auto dostał każdy współpracownik. Tylko dla siebie. Całość prezentu wyniosła szefową „zaledwie” 8 mln$.

Oczywiście, kiedy ma się dochody na poziomie Oprah, można pozwolić sobie na taki gest, mimo wszystko jednak, nie każdy super zamożny szef w ten sposób honoruje swoich pracowników. Każdemu z Was życzę, aby Wasz szef był jak Oprah.

Dodaj komentarz

One Response to “Oby Twój Szef, był jak Oprah”

  1. pracownik says:

    Tu nie chodzi o zarobki. W Polsce też by się znalazło kilku ludzi, których na to stać. Ale oprócz pieniędzy trzeba jeszcze mieć to coś.