Praca degustatora czekolady w Polsce

degustator czekolady Praca degustatora czekolady w PolsceKiedy w Serbii poszukiwano degustatora czekolady, chętnych do tej słodkiej pracy zgłosiło się ponad 1000 osób. Teraz, taką pracę można otrzymać również w Polsce. Jest 30 miejsc- ciekawe ilu będzie chętnych!

Wedel poszukuje podobno 30 osób chętnych do zostania degustatorami czekolady oraz ptasiego mleczka. Podobno, bo poza informacjami prasowymi samego ogłoszenia nie znalazłam, a na stronie Wedla informacji o rekrutacji nie ma. Można sobie jednak wyobrazić jak wielkim wzięciem cieszyłoby się takie stanowisko, zwłaszcza że wymagania wobec kandydatów nie są zbyt duże.

Z ujawnionych oczekiwań względem kandydatów wiemy że aby zostać degustatorem czekolady dla Wedla nie wolno palić, trzeba umieć pracować w zespole, mieszkać w Warszawie lub okolicach i być dyspozycyjnym przez trzy dni w tygodniu od 10 – 16.

Ile Wedel na takim stanowisku płaci nie wiemy, ale na pewno jest sporo chętnych, którzy takie pracy podjęliby się za nawet niewielkie pieniądze – mielibyście ochotę przez trzy dni w tygodniu smakować czekoladę?

Dodaj komentarz

3 Responses to “Praca degustatora czekolady w Polsce”

  1. regus says:

    na dłuższą metę to nie, ale dorywczo.. ;]

  2. xxmagdek says:

    to jest fajne,ale do czasu…wszystko może obrzydnąć-nawet czekolada 😉 natomiast jestem ciekawa czy taki degustator chodzi zawsze zadowolony,ponoć czekolada humor poprawia 😉

  3. Hero says:

    Ja tam mógłbym full time , mam zajebisty metabolizm 😀