Top 10 budzików, dzięki którym nie zaśpisz do pracy

spoznienie do pracy Top 10 budzików, dzięki którym nie zaśpisz do pracy

Czego najbardziej Pan nie lubi w swojej pracy? Porannego wstawania! Nie każdy jest rannym ptaszkiem dla którego 6 rano to środek dnia. Niektórzy z nas codziennie staczają w piernatach iście heroiczną walkę o to, by wreszcie zwlec się z łóżka i nie spóźnić do pracy. Szczególnie w poniedziałek… Dla tych, którzy mają problemy ze wstawaniem, podstawą wyposażenia sypialni jest odpowiedni budzik. Poniżej 10 propozycji najbardziej dziwacznych, a jednocześnie skutecznych budzików.

1. Budzik z żabami

froggy alarm clock Top 10 budzików, dzięki którym nie zaśpisz do pracyTen budzik wygląda dość infantylnie i jednocześnie niegroźnie prawda? Kiedy nadejdzie godzina pobudki, z wbudowanych głośników wydobywa się jednak straszliwy jazgot, który dla Japończyków jest miłą dla ucha piosenką dla dzieci. Europejczyk tego jednak nie zniesie. Posłuchajcie sami:

2. Budzik uciekający

clocky Top 10 budzików, dzięki którym nie zaśpisz do pracyTen budzik nie tylko wydaje dziwaczne dźwięki, ale również ucieka przed swoim właścicielem. Clocky jest tak skonstruowany, aby omijać przeszkody i złapanie go wcale nie jest takie proste. Za to kiedy już go złapiemy, na pewno będziemy na nogach. W Polsce Clocky kosztuje ok. 170 zł

3. Budzik latający

budzik latanie Top 10 budzików, dzięki którym nie zaśpisz do pracyJeśli złapać uciekający w popłochu budzik jest Ci zbyt łatwo, proponuję budzik latający. Na budziku umieszczono śmigiełko. Kiedy budzik budzi, śmigiełko odrywa się od budzika i frunie w dowolny kąt pokoju. Budzik nie przestanie wydawać dźwięków, dopóki nie znajdziemy śmigiełka i nie włożymy go na miejsce. Cena w Polsce- 120 zł

4.Budzik mówiący

italk Top 10 budzików, dzięki którym nie zaśpisz do pracyiTalk to budzik dziwny, bo rozumiejący ludzki język. A w zasadzie jedynie angielski, ale to już coś. Zamiast nastawiać alarm, wystarczy powiedzieć na którą ma się nastawić. Wygodne prawda? Niestety, budzik reaguje również na okrzyk „drzemka”, co nie motywuje do wstawania, lecz raczej powtarzania tego jednego słowa bez ruszania się z łóżka.

5. Budzik z wibracjami

sonic bomb Top 10 budzików, dzięki którym nie zaśpisz do pracySonic Bomb to budzik, który nie tylko mruga światłem i emituje dźwięk o natężeniu 120 dB (startujący samolot to 140 dB), ale również ma dodatek w postaci wibrującej (a raczej skaczącej) podkładki, którą można umieścić pod poduszką śpiocha. Działanie na 3 zmysły ma spore szanse na obudzenie nas na czas. Cena ok. 160 zł

6. Budzik, który zmusza Cię do ćwiczeń

Ten budzik nie dość że budzi, to jeszcze poprawia umięśnienie. Shape Up Alarm Clock działa w ten sposób, że aby wyłączyć alarm, trzeba 30 razy podnieść hantle. Ważne aby codziennie kłaść budzik po przeciwnych stronach łóżka  – w przeciwnym razie rozbudujemy mięsień tylko w jednej ręce.

7. Budzik dywanowy

carpet clock Top 10 budzików, dzięki którym nie zaśpisz do pracyNawet najbardziej finezyjny budzik można walnąć młotkiem i uciszyć raz na zawsze. Carpet Alarm Clock pomyślany został tak, abyś musiał wstać by go wyłączyć. Alarm przestaje wydawać dość nieprzyjemny dźwięk dopiero wtedy, kiedy staniemy na dywaniku obiema stopami.

8. Budzik dla oszczędnych

dla oszczednych Top 10 budzików, dzięki którym nie zaśpisz do pracyCi, których motywują do pracy głównie pieniądze, powinni sprawić sobie budzik z wbudowanym Wi-Fi, który przy każdym włączeniu drzemki i próbie przesunięcia godziny wstawania, łączy się z Twoim kontem i przekazuje określoną kwotę na uprzednio wybrany cel charytatywny.

9. Najgłośniejszy budzik świata

Jeśli masz zmysł techniczny i kilka chwil wolnego czasu, możesz zwykły budzik elektroniczny przerobić – zgodnie z podaną na filmie instrukcją – na najgłośniejszy budzik wszechczasów. Obudzi nie tylko ciebie, ale również wszystkich Twoich sąsiadów w promieniu 5 kilometrów. Niecierpliwym proponujemy przesunąć filmik na sam koniec i dla pewności wyciszyć głośniki w biurowym komputerze.

10.Budzik hydrauliczny

Jeśli nawet najgłośniejszy budzik świata nie pomaga, pozostaje jedynie ostateczność – hydrauliczne łóżko sterowane budzikiem. Niestety minus takiego rozwiązania jest taki, że migrenę przez cały dzień mamy zagwarantowaną.

Dodaj komentarz

3 Responses to “Top 10 budzików, dzięki którym nie zaśpisz do pracy”

  1. ralph says:

    coś pięknego ;d.

  2. confi says:

    polaczyc pozycje 5, 9 i 10 mamy budzik 100% skuteczny, nawet na cmentarzu 😀

  3. edyta says:

    Ten latający kupiłam kuzynowi na urodziny na stronie z gadżetami takapaka.pl. Niezły bajer, polecam ! 😉