Na czym można nadrukować CV? 5 kreatywnych pomysłów

CV na zwykłej kartce papieru może nie zrobić na nikim wrażenia. Dlatego niektórzy decydują się pójść o krok dalej i tworzą naprawdę wyjątkowe kreacje. Zobacz 5 nietypowych miejsc, na których kandydaci do pracy nadrukowali swoje CV.

Karton z mlekiem – Miguel Rato

kartonNawiązując do publikowanych w latach 80. ogłoszeń o poszukiwaniu zaginionego dziecka na kartonie od mleka, Miguel postanowił stworzyć własne opakowanie, które następnie podrzucił do firm, w których chciał pracować.

Lek na problem w firmie – Jon Ryder

tabletkiTu CV zostało nadrukowane na opakowaniu z pastylkami przeciwbólowymi. Najwyraźniej Jon jest lekiem na bolączki firmy,  w której chce pracować.

Być jak Forrest Gump – Rob Jervis

slodkieCVDla którego życie jest jak pudełko czekoladek. Rob Jervis swoje CV nadrukował na pudełku z czekoladkami, kierowanym do działu HR.

Piwne CV – Brennan Gleason

piwoCVCzteropak z CV nadrukowanym na pudełku i etykietach. Dość ryzykowny pomysł, ale jeśli aplikujesz do browaru – ma szanse na powodzenie.

Psie jaja – Daniel Lloyd

psie_cvTrzeba mieć sporo odwagi, by taką przesyłkę wysłać do potencjalnego pracodawcy. Daniel zapakował w folię plastikową imitację psich jąder i opatrzył stosowną etykietą, wyjaśniającą, że jest idealnym kandydatem na staż. Czy go otrzymał, niestety nie wiemy.

psieCV
Tagi: