3 gadżety biurowe na zimę, które musisz mieć

Zima to szczególnie wymagający okres dla pracowników biurowych. Trzeba przedzierać się w mrozie przez śnieg i zaspy, by do biura dojechać. Wstawać się nie chce, kiedy za oknem szaro i buro. A w samym biurze – a to za ciepło, a to za zimno… Jak można poprawić sobie warunki pracy zimą? Mamy dla was trzy gadżety USB, które na pewno wam pomogą.

Podgrzewane kapcie

Każdy programista powinien mieć klapki Kubota, ale zimą nie są one najlepszym rozwiązaniem. Zamiast tego można zainwestować niecałe 40 zł w kapcie na USB. Będzie i wygodnie, i w stopy ciepło.

Nawilżacz powietrza

Klimatyzacja wysusza powietrze – cierpi na tym nasza skóra i oczy. Namówienie szefa na zakup nawilżacza powietrza nie zawsze jest proste, ale za zaledwie 12 zł możesz kupić sobie przenośny nawilżacz na USB. Wystarczy włożyć go do szklanki z wodą. Uważaj tylko, by nie zalać komputera.

Kubek z podgrzewaczem, mieszaczem i magnetyzacją wody

Jeśli zdarza Ci się, że kawa zdąży wystygnąć, to zainwestuj w kubek, który ją podgrzeje, zamiesza, a jeśli wlejesz do niego wodę, to nasyci ją magnezem. Aby było ciekawie, można ustawić sobie różne poziomy temperatury. Kubeczek kosztuje około 100 zł.