Konferencja Strategie HR

facebook_wydarzenia_konferencjahr

InfoPraca.pl zaprasza na konferencję Strategie HR, która odbędzie się 19 października w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Cedoz, przy ul. Moniuszki 1A w Warszawie.

Transformacja HR z działu zajmującego się administrowaniem zasobami ludzkimi na biznesowego partnera zarządu i menedżerów operacyjnych nieuchronnie zwiększyła oczekiwania wewnątrz organizacji. Szefowie działów liczą na pomoc w postaci rozwoju kompetencji podległych im pracowników oraz ich samych, zarząd oczekuje zwrotu z inwestycji w ludzi, czyli skutecznych programów edukacyjnych, które poprzez najlepsze kadry podniosą konkurencyjność organizacji na rynku. Wszyscy wymagają skuteczności i niemal natychmiastowych efektów. Z tego względu HR organizuje warsztaty z zarządem, których celem jest identyfikacja najważniejszych dla ich firmy kompetencji. Na tej podstawie powstają szczegółowe plany edukacyjne. Prowadzone są równocześnie regularne badania satysfakcji klienta, i na ich podstawie diagnozowane są kompetencje oczekiwane bezpośrednio przez rynek.

Konferencja to przestrzeń do rozmów, dyskusji oraz dzielenia się doświadczeniami, promocja myślenia oraz rozbudzanie aspiracji do działania, a także rozwijania własnej osobowości.

Więcej informacji: http://strategiehr.cedoz.pl/