Praca marzeń dla osób naprawdę wytrzymałych

Dyrektor ds. Wytrzymałości poszukiwany prze markę odzieżową Columbia

columbiaChoć nazwa stanowiska nie wydaje się szczególna, to praca Dyrektora ds. Wytrzymałości może być dla kogoś pracą marzeń – choć sama Columbia twierdzi, że dla wielu byłby to koszmar. Dyrektor ds. Wytrzymałości ma bowiem odpowiadać za testowanie ekwipunku i odzieży Columbia w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Dwie zatrudnione osoby, przez 9 miesięcy będą testować, podróżować po całym świecie, wspinać się na lodowce, robić zdjęcia, spędzać noce w różnych nietypowych miejscach a do tego będą ambasadorami marki i specjalistami social media.

Rozmowy kwalifikacyjne prowadzone są w ratach. Najbliższa odbędzie się 15 września w Oregonie. Następnie w kolejce jest wschodnie wybrzeże, Kanada a na końcu Wielka Brytania. Nie są to jednak zwykłe rozmowy kwalifikacyjne. Columbia podkreśla, że trzeba być w nich gotowymi na pot i łzy. Podczas spotkań trzeba będzie się bowiem wspinać, czołgać i biegać.

Ile można za tę ciężką, ale jakże ciekawą pracę zarobić? Columbia proponuje 39.000$ i zatrudnienie na 9 miesięcy w oparciu o standardowy kontrakt.

źródło:columbia.com

Tagi: