Najlepszy staż na świecie! (choć słaby dla wątroby)

lime-907124_640Brytyjska firma ILoveGin szuka stażysty (Ginterna), którego głównym zadaniem będzie… picie ginu. Takim stanowiskiem (i to bez wynagrodzenia) wielu by nie pogardziło, prawda?

Serwis ILoveGin to miesięcznik o alkoholach – a w zasadzie o ginie, subskrybowany przez jego miłośników. Staż, który oferują ma obejmować podróż po kraju i organoleptyczne próbowanie różnych gatunków i odmian ginu jaki destylowany jest na terenie Wielkiej Brytanii (oraz oczywiście różnych miksów na bazie ginu). Swoje odczucia stażysta będzie oczywiście opisywał tak, by czytelnicy wiedzieli, który gin warty jest nadwyrężenia wątroby.

Stażysta będzie zajęty zaledwie 2 dni w tygodniu (w sumie picie przez 5 dni w tygodniu mogłoby się skończyć nieustającym kacem) a sam staż trwa 6 miesięcy. I najważniejsze – poza bezpłatnym ginem stażysta otrzyma również wynagrodzenie.

Wymagania nie są wysokie – Stażysta musi mieć brytyjskie prawo jazdy, mieć ponad 18 lat i mieszkać na terenie Wielkiej Brytanii. Musi też kochać gin i co nieco na jego temat wiedzieć. Aplikacje zbierane są jeszcze przez 11 dni – spieszcie się!

fot.:Steve Buissinne/pixabay.com

Tagi: