NodPod ułatwi ci drzemkę w drodze do pracy

NodPod-head-hammock2-600x400Dojeżdżasz do pracy busem bądź pociągiem? Zatem na pewno nieobce są ci sytuacje, kiedy po prostu powieki ci się zamykają a głowa bezładnie opada na pierś. Niestety w takiej pozycji nie da się zażyć nawet krótkiej drzemki . Chyba, że masz NodPod’a – gadżet mało atrakcyjny wizualnie ale umożliwiający spanie w dowolnym środku transportu.

Jak się ułożyć w tym autokarze by się zdrzemnąć? To odwieczny problem każdego podróżnika (bądź pracownika w delegacji). Taki sam problem miała Paula Blankenship z Kentucky i wymyśliła NodPod – zawieszaną na zagłówku fotela podkładkę pod podbródek, która ma umożliwić drzemkę w busie czy pociągu. Wprawdzie wygląda się z takim czymś dość dziwacznie, ale podobno działa.

NodPod-head-hammock3-600x562

Co ciekawe, Paula postanowiła zdobyć pieniądze na produkcję gadżetu poprzez KickStartera (platformę crowdsourcingową). I zgadnijcie co – okazało się, że setki ludzi czekało na coś takiego. Obecnie Paula ma przed sobą jeszcze 17 kampanii a już uzbierała praktycznie 10 razy więcej niż było jej potrzeba by zacząć produkcje. A czy wy zakupilibyście podobny gadżet?

Tagi: