Luksusowy boks biurowy

Coraz częściej przestrzenie typu open space zastępowane są boksami biurowymi. Tworzą one wrażenie prywatności, ale są pozbawione jakiegokolwiek indywidualnego charakteru – wszystkie jednakowe i bez polotu. Przy odrobinie inwencji i środków można je jednak przerobić na wnętrze niemalże luksusowe.

Tak właśnie zrobił Jared Nielsen tworząc „The Red Mahogany Luxury Paneled Cubicle.” Jak widać na zdjęciu, zwykły boks przekształcił się w luksusowe i stylowe wnętrze. Mahoń zamiast paneli, parkiet zamiast podłogi z żywicy, stylowe biurko zamiast blatu na nogach i dodający przytulności dywan i już możemy czuć się niemalże jak prezydent.

Czy taka przestrzeń biurowa wam się podoba? Czy w jakiś sposób próbujecie nadać odrobinę przytulności i charakteru swojemu miejscu pracy czy jest wam wszystko jedno w jakich warunkach pracujecie?

Oczywiście stworzenie takiego luksusowego wnętrza jest kosztowne i marne są szanse, że wasz szef zapewni wam niezbędne środki. Niemniej jednak kwiaty, zdjęcia czy półeczki na dokumenty też mogą z bezosobowego bosku zrobić przytulne wnętrze a koszty będą niewielkie. Macie jakieś ciekawe pomysły, które można wdrożyć?