InfoPraca.pl na XXI Ogólnopolskich Targach Pracy

OTP2018 750x200 460x123 InfoPraca.pl na XXI Ogólnopolskich Targach Pracy

W Kielcach już 25. kwietnia odbędą się kolejne Ogólnopolskie Targi Pracy. To najstarsza (organizowana od 1994 roku) i największa impreza tego typu w województwie świętokrzyskim. Od lat ma charakter międzynarodowy. Patronat honorowy nad targami objęła Elżbieta Rafalska – Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Kieleckie targi pracy co roku gromadzą ponad stu wystawców i tysiące zwiedzających. Ubiegłoroczną edycję odwiedziło dokładnie 2561 osób, które mogły poznać oferty przedstawiane na ponad stu stoiskach. Przez lata wyraźnie zmienił się typ klientów indywidualnych tej imprezy. Obecnie w większości przychodzą tu osoby, które chcą zmienić swoją pracę na lepszą, a nie poszukują jakiegokolwiek zatrudnienia.

Ogólnopolskim Targom Pracy towarzyszy zawsze atrakcyjny program, na który składa się konferencja dla pracodawców oraz prezentacje i warsztaty dla zwiedzających. W tym roku ci ostatni będą mogli wziąć m.in. w zajęciach na temat: siły argumentów w rozmowie kwalifikacyjnej, sztuki motywacji i zasad bezpiecznego wyjazdu do pracy za granicę. Przedstawiciele wystawców poznają zasady budowania marki pracodawcy w social mediach.

Wstęp i dojazd na targi jest dla zwiedzających bezpłatny.

Więcej informacji: http://mup.kielce.pl/targi.

XXI Ogólnopolskie Targi Pracy – hala G, 25 kwietnia 2018 roku, 11:00 – 14:30. Współorganizatorzy: spółka Targi Kielce S.A. i Miejski Urząd Pracy w Kielcach.