Patronat InfoPraca.pl: Career EXPO – tutaj znajdziesz swoją wymarzoną pracę

career expo post facebook I 09 03 2017 460x241 Patronat InfoPraca.pl: Career EXPO   tutaj znajdziesz swoją wymarzoną pracę

Jesteś studentem, świeżo upieczonym absolwentem, a może specjalistą z doświadczeniem, który szuka nowych wyzwań zawodowych? Kolejna edycja targów pracy Career EXPO, która odbędzie się 5 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia, to szansa dla każdego na znalezienie pracy dopasowanej do jego potrzeb i kwalifikacji.

Jak zwykle Career EXPO to także miejsce spotkań ze znanymi gośćmi, cenionymi specjalistami oraz nieocenione źródło wiedzy, z której można skorzystać, biorąc udział w darmowych szkoleniach i konsultacjach.

Rynek pracy w województwie dolnośląskim wciąż pozostaje jednym z najprężniej rozwijających się i najatrakcyjniejszych w Polsce. Z roku na rok przybywa krajowych i zagranicznych inwestorów oraz miejsc pracy, a stopa bezrobocia w samym Wrocławiu pod koniec października ubiegłego roku wynosiła tylko 2,9%. Te optymistyczne fakty powinny cieszyć szczególnie pracowników, ponieważ rynek staje się dużo bardziej otwarty na ich potrzeby, a jednocześnie roztacza przed nimi większe możliwości rozwoju zawodowego. W tegorocznej edycji targów pracy Career EXPO weźmie udział kilkadziesiąt firm, które aktywnie poszukują pracowników w całym regionie. Najliczniejszą grupę stanowić będą firmy z sektora IT, finansów, automotive i sprzedażowego, a także przedsiębiorstwa działające w branży produkcyjnej, logistycznej, customer service i marketingowej. Szansę na znalezienie zatrudnienia mają nie tylko specjaliści, ale również osoby z niewielkim doświadczeniem, a także studenci i absolwenci, na których czeka bogata oferta programów stażowych i praktyk.

Strefa doradztwa CV z InfoPraca.pl

InfoPraca.pl zaprasza na konsultacje dokumentów aplikacyjnych. Eksperci wskażą, co powinno się w nich znaleźć, a czego unikać. Będzie można sobie zrobić profesjonalne zdjęcie.

Rekrutacja w trybie przyspieszonym

Pozytywne skutki wizyty na targach można odczuć jeszcze tego samego dnia. Jedną z największych korzyści uczestnictwa w targach jest bowiem możliwość wzięcia udziału w Szybkiej Rekrutacji i błyskawicznym zrekrutowaniu się na wymarzone stanowisko. Wystarczy, że po zalogowaniu się na swój profil na stronie Career EXPO, wybierzemy interesującą nas firmę i zgłosimy swoją kandydaturę. A jeśli po wstępnej weryfikacji zostanie ona zaakceptowana, umawiamy się z rekruterami na rozmowę kwalifikacyjną w specjalnie wydzielonej strefie na targach. Szybka Rekrutacja na Career EXPO ma formę klasycznej rozmowy kwalifikacyjnej, ale zdecydowanie skraca sam proces rekrutacji, ponieważ informację o jej wyniku kandydat otrzymuje niemal natychmiast. Jeśli więc szczęście nam dopisze, z Hali Stulecia możemy wyjść ze statusem pracownika jednej z firm.

Baza wiedzy i inspiracji

Targi pracy Career EXPO to nie tylko szansa na bezpośrednią rozmowę z rekruterami, ale także okazja do podniesienia kwalifikacji zawodowych i odnalezienia swojej inspiracji. Za pośrednictwem strony zapisać się można na kilkadziesiąt szkoleń, poruszających zarówno tematy bardzo specjalistyczne, jak i rozwijające kompetencje miękkie. Jednocześnie z innymi wydarzeniami na scenie Career EXPO odbywać się będą prelekcję ze znanymi i cenionymi gośćmi. Do rozmowy zaproszono m.in. prezesów największych firm i założycieli startupów, którzy podzielą się ze słuchaczami doświadczeniem i opowiedzą o swojej drodze na szczyt, a także specjalistów z działów HR rekrutujących firm, od których dowiemy się, jak skutecznie aplikować.

Wstęp na targi pracy Career EXPO i udział we wszystkich punktach programu jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://careerexpo.pl/rejestracja/wroclaw i pobrać bilet. Warto zrobić to wcześniej, ponieważ pierwsze 3000 pobranych biletów bierze udział w konkursie, w którym do wygrania są smartfony Samsung Galaxy, czytniki e-booków Kindle Touch oraz powerbanki.

Patronat InfoPracaPL www png 3 Patronat InfoPraca.pl: Career EXPO   tutaj znajdziesz swoją wymarzoną pracę

Targi pracy Career EXPO, 5 kwietnia, Wrocław, Hala Stulecia, godz. 10:00-18:00