Na czym można nadrukować CV? 5 kreatywnych pomysłów

CV na zwykłej kartce papieru może nie zrobić na nikim wrażenia. Dlatego niektórzy decydują się na inwestycje i tworzą naprawdę wyjątkowe kreacje. Zobacz 5 nietypowych miejsc, na których kandydaci do pracy nadrukowali swoje CV:

Karton z mlekiem – Miguel Rato

karton 460x259 Na czym można nadrukować CV? 5 kreatywnych pomysłówNawiązując do publikowanych w latach 80 tych ogłoszeń o poszukiwaniu zaginionego dziecka na kartonie od mleka, Miguel postanowił stworzyć własne opakowanie, które następnie podrzucił do firm, w których chciał pracować.

Lek na problem w firmie – Jon Ryder

tabletki 1 460x306 Na czym można nadrukować CV? 5 kreatywnych pomysłówTu CV zostało nadrukowane na opakowaniu z pastylkami przeciwbólowymi. Najwyraźniej Jon jest lekiem na bolączki firmy,  której chce pracować.

Być jak Forrest Gump – Rob Jervis

slodkieCV 460x307 Na czym można nadrukować CV? 5 kreatywnych pomysłówDla którego życie jest jak pudełko czekoladek. Rob Jervis swoje CV nadrukował na pudełku z czekoladkami, kierowanym do działu HR.

Piwne CV – Brennan Gleason

piwoCV 460x345 Na czym można nadrukować CV? 5 kreatywnych pomysłówCzteropak z CV nadrukowanym na pudełku i etykietach. Dość ryzykowny pomysł, ale jeśli aplikujesz do browaru- idealny.

Psie jaja – Daniel Lloyd

psie cv 460x345 Na czym można nadrukować CV? 5 kreatywnych pomysłówTrzeba mieć przysłowiowe jaj by taką przesyłkę wysłać do potencjalnego pracodawcy. Daniel zapakował folię plastikową imitację psich jąder (miejmy nadzieję, że imitację) i opatrzył je stosowaną etykietą, wyjaśniającą, że jest idealnym kandyatem na staż. Czy go otrzymał, niestety nie wiemy.

psieCV 460x230 Na czym można nadrukować CV? 5 kreatywnych pomysłów

Które CV przemawia do nas najbardziej? Ja wolałabym dostać czekoladki niż psie narządy.